hesabı atmak

Temmuz 2020’nin başlarında, anksiyete ve panik bozukluğu ile ilgili bazı şeyler için acil servise gittim. Ayrıca “çöküşüme” giden yolda izlendiğimi / takip edildiğimi hissettim. aynı İspanyol adamla aynı araba, bulunduğum bloğu takip etmeye / dönmeye devam etti. Hastaneye geldiğimde annem arabayı park etmeye gitti ve babamı aradı park yeri yoktu bu yüzden caddenin karşısına geçmek zorunda kaldı. bekleme odasında otururken “gözlerimi dinlendiriyordum” ve 3-5 İspanyol erkeğin gelip bana yaklaştığını duydum, hemşirelerden biri “afedersiniz beyefendi buradan geçmek için kimliğiniz olması gerekiyor” dedi ve ben yapmadım gözlerimi açtım ama içlerinden birinin “haha uyuyor” dediğini duydum ve sonunda gittim.

Hastaneden çıktıktan sonra bazı sanat malzemeleri almak için annemle dükkana gittim ama bir şeyler ters gitti. trafikte birden fazla mustang bizi agresif bir şekilde takip etti ve bazı yüzler tanıdık geldi ama emin değilim. Mağazaya gittiğimizde oldukça meşguldü ama kontrol etmek için kimse yoktu. İKİNCİ kasaya gittiğimizde herkes hemen bizi kesti ve bizi sıraya attı, hepsi beni izliyor

birkaç gün sonra yemeğe gidiyoruz aslan, oradaki herkes ikişer ikişer çiftler halinde idi ve insanların% 80’i koyu esmer / beyaz ikili idi. İspanyolların hiçbirinde maske yoktu ve sadece tonlarca göz hissettim.

Kasada da aynı şey oldu, herkes bizi kesti. ne yapacağımı bilmiyorum çok tuhaf.

… Small_Difficulty tarafından gönderildi
[comments]

Author

30 Comments

1. Konya dan kimler var. Karteli kızdırdım mı? . Selam herkese web siten süper ötesi çok iyi, sağolun , banu – 175

2. Slm web siten cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

3. Bu konu : ” Karteli kızdırdım mı? ” çok güzel. Slm sayfanız harbiden mükemmel, saolun , doruk – 472

4. Bu konu : ” Karteli kızdırdım mı? ” çok güzel. Slm sayfa inanılmaz iyi, sağolun , Emine – 232

5. Adıyaman dan kimler var. Karteli kızdırdım mı? . Merhaba herkese web siten cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 160

6. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle güzel, saolun

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Karteli kızdırdım mı? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 52

8. Van dan kimler var. Karteli kızdırdım mı? . Selamın aleyküm web siten cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , gaye – 365

9. Çorum merkezden ben . Selam herkese web siteniz cidden iyi, facebookta paylaştım 05-05-2021 21:48:55

10. Bu konu : ” Karteli kızdırdım mı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 383

11. Selam herkese siteniz ciddiyim mükemmel, face de paylaştım

12. Bu konu : ” Karteli kızdırdım mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım , memo – 107

13. Slm web siteniz süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım

14. Gürbüz Reply

Iğdır dan kimler var. Karteli kızdırdım mı? . selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 276

15. Karaman dan kimler var. Karteli kızdırdım mı? . Selam sayfa gerçekten çok iyi, saolun , Hasan – 142

16. Bu konu : ” Karteli kızdırdım mı? ” çok güzel. Selam herkese siten inanki iyi, teraziye tıkladım , ziya – 409

17. Bolu merkezden ben Aylin. Selamlar web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım 09-06-2021 14:36:38

18. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Karteli kızdırdım mı? ” çok güzel. Mrb paylaşımın harbiden çok güzel, sağolun , Gürbüz – 329

19. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten mükemmel, saolun

20. Gürbüz Reply

Denizli merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siten cidden hayran edici, teşekkürler 17-06-2021 20:21:38

21. Bu konu : ” Karteli kızdırdım mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inan ki iyi, teraziye tıkladım , ali – 497

22. Osmaniye merkezden ben . Selam web siteniz yeminle çok güzel, saolun 27-06-2021 23:27:53

23. Bu konu : ” Karteli kızdırdım mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 146

24. Eskişehir dan kimler var. Karteli kızdırdım mı? . Selam herkese sayfanız yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , Aylin – 163

25. Karaman merkezden ben hatice. Selamın aleyküm web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 15-07-2021 07:43:07

26. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese sayfanız ciddiyim çok iyi, teşekkürler

27. Kırıkkale merkezden ben banu. Selam herkese web siten inanılmaz mükemmel, saolun 16-07-2021 14:00:51

28. Selamın aleyküm sayfan inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

29. Tokat merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz dikkat çekici, tebrikler 20-07-2021 13:22:38

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link