Ben ve arkadaşım kasabamızı keşfe çıktık ve bir keresinde ormana gittik ve bu tuhaf şeyi bir ağaç kumaş parçası gibi bir ağaç bulduk ve o zamandan beri garip ağaçlar gece boyunca yerlerde beliriyor ve bu tahta totemler hiçbir yerde görünmüyor. her yerde kara kediler görmeye devam edin ve lanetlendiğimizi düşünün, herhangi birinin fikri olan

Author

23 Comments

1. elif yılmaz Reply

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi mükemmel, sağolun 09-05-2021 21:10:20

2. Yozgat merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım 14-05-2021 10:40:05

3. Selam herkese web siteniz cidden dikkat çekici, şukuladım

4. selamun aleyküm web sitesi vallaha güzel, linkedinde paylaştım

5. elif yılmaz Reply

Kilis dan kimler var. Kasabamda bazı tuhaf şeyler oluyor . selam arkadaşlar web siten cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 98

6. elif yılmaz Reply

Düzce dan kimler var. Kasabamda bazı tuhaf şeyler oluyor . Merhaba sayfan inanılmaz çok iyi, tebrikler , elif yılmaz – 338

7. Bu konu : ” Kasabamda bazı tuhaf şeyler oluyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , ziya – 286

8. Zonguldak merkezden ben doruk. Selam sayfa yeminle çok iyi, tebrikler 02-06-2021 03:15:00

9. Siirt dan kimler var. Kasabamda bazı tuhaf şeyler oluyor . Selam herkese web siten cidden çok güzel, saolun , gaye – 58

10. Çanakkale dan kimler var. Kasabamda bazı tuhaf şeyler oluyor . Slm web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , memo – 340

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kasabamda bazı tuhaf şeyler oluyor ” çok güzel. Merhaba herkese siten ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 370

12. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kasabamda bazı tuhaf şeyler oluyor ” çok güzel. Merhaba web sitesi yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 32

13. Bolu merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfan süper ötesi hayran edici, face de paylaştım 23-06-2021 01:13:13

14. Mardin merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok güzel, şukuladım 30-06-2021 04:16:53

15. Bu konu : ” Kasabamda bazı tuhaf şeyler oluyor ” çok güzel. Merhaba sayfa inan ki hayran bıraktı, tebrikler , ali – 114

16. Karabük dan kimler var. Kasabamda bazı tuhaf şeyler oluyor . Selam herkese paylaşım inanki mükemmel, linkedinde paylaştım , doruk – 21

17. Hakkari dan kimler var. Kasabamda bazı tuhaf şeyler oluyor . Mrb bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , banu – 371

18. Sakarya dan kimler var. Kasabamda bazı tuhaf şeyler oluyor . Selam herkese sayfa süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , doruk – 21

19. Yozgat dan kimler var. Kasabamda bazı tuhaf şeyler oluyor . Selamın aleyküm paylaşım valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 245

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link