Bu şirket logosu. Ne olduğunu biliyorsun Bağlantı

İşte logolarının bir satürn halkası kullanan başka bir (önceki) versiyonu Bağlantı

Bu yerin emlak hattında caddenin kenarına doğru giden bir okul otobüsü gördüm .. sanki insanların hangi noktada durduklarını fark etmelerini önlemek için çok çok yavaş. Çok büyük bir özelliği var, bu yüzden caddeden binaya gitmek muhtemelen çeyrek mil gibi.

Açıkçası hiçbir şey kesin değil, ama ben şüpheliyim. Otobüste yanına gelen yolcu var mı bilmiyorum. Polisi aramalı mıyım? Onlar sadece benim deli olduğumu mu düşünecekler, yoksa muhtemelen yozlaşmış LA PD gibi bu davranıştan kayıtsız kalacaklar mı?

gönderen … turbanberry
[comments]

Author

14 Comments

1. Bu konu : ” Kasabamdaki bir fabrikada / depoda olası bir pedofil ağı hakkında bilgi uçurmak. ” çok güzel. Merhaba paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , ahmet – 353

2. Siirt merkezden ben ziya. Slm sayfan harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım 08-03-2021 23:03:28

3. Bu konu : ” Kasabamdaki bir fabrikada / depoda olası bir pedofil ağı hakkında bilgi uçurmak. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi gerçekten çok güzel, sağolun , Hasan – 269

4. Bu konu : ” Kasabamdaki bir fabrikada / depoda olası bir pedofil ağı hakkında bilgi uçurmak. ” çok güzel. Merhaba web sitesi cidden hoşuma gitti, saolun , mehmet – 375

5. Muğla merkezden ben Emine. Selamlar sayfa vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-03-2021 19:08:29

6. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden çok iyi, teraziye tıkladım

7. Bu konu : ” Kasabamdaki bir fabrikada / depoda olası bir pedofil ağı hakkında bilgi uçurmak. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 352

8. Bu konu : ” Kasabamdaki bir fabrikada / depoda olası bir pedofil ağı hakkında bilgi uçurmak. ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , memo – 246

9. Sakarya merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım 18-03-2021 11:47:22

10. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi vallaha hayran edici, face de paylaştım 27-03-2021 03:36:28

11. Bu konu : ” Kasabamdaki bir fabrikada / depoda olası bir pedofil ağı hakkında bilgi uçurmak. ” çok güzel. Selamlar siteniz inan ki çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 349

12. Bu konu : ” Kasabamdaki bir fabrikada / depoda olası bir pedofil ağı hakkında bilgi uçurmak. ” çok güzel. Mrb web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 81

13. Bu konu : ” Kasabamdaki bir fabrikada / depoda olası bir pedofil ağı hakkında bilgi uçurmak. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 89

14. Samsun dan kimler var. Kasabamdaki bir fabrikada / depoda olası bir pedofil ağı hakkında bilgi uçurmak. . Slm web sitesi inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 384

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link