Bu şirket logosu. Ne olduğunu biliyorsun Bağlantı

İşte logolarının bir satürn halkası kullanan başka bir (önceki) versiyonu Bağlantı

Bu yerin emlak hattında caddenin kenarına doğru giden bir okul otobüsü gördüm .. sanki insanların hangi noktada durduklarını fark etmelerini önlemek için çok çok yavaş. Çok büyük bir özelliği var, bu yüzden caddeden binaya gitmek muhtemelen çeyrek mil gibi.

Açıkçası hiçbir şey kesin değil, ama ben şüpheliyim. Otobüste yanına gelen yolcu var mı bilmiyorum. Polisi aramalı mıyım? Onlar sadece benim deli olduğumu mu düşünecekler, yoksa muhtemelen yozlaşmış LA PD gibi bu davranıştan kayıtsız kalacaklar mı?

gönderen … turbanberry
[comments]

Author

39 Comments

1. Bu konu : ” Kasabamdaki bir fabrikada / depoda olası bir pedofil ağı hakkında bilgi uçurmak. ” çok güzel. Merhaba paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , ahmet – 353

2. Siirt merkezden ben ziya. Slm sayfan harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım 08-03-2021 23:03:28

3. Bu konu : ” Kasabamdaki bir fabrikada / depoda olası bir pedofil ağı hakkında bilgi uçurmak. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi gerçekten çok güzel, sağolun , Hasan – 269

4. Bu konu : ” Kasabamdaki bir fabrikada / depoda olası bir pedofil ağı hakkında bilgi uçurmak. ” çok güzel. Merhaba web sitesi cidden hoşuma gitti, saolun , mehmet – 375

5. Muğla merkezden ben Emine. Selamlar sayfa vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-03-2021 19:08:29

6. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden çok iyi, teraziye tıkladım

7. Bu konu : ” Kasabamdaki bir fabrikada / depoda olası bir pedofil ağı hakkında bilgi uçurmak. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 352

8. Bu konu : ” Kasabamdaki bir fabrikada / depoda olası bir pedofil ağı hakkında bilgi uçurmak. ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , memo – 246

9. Sakarya merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım 18-03-2021 11:47:22

10. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi vallaha hayran edici, face de paylaştım 27-03-2021 03:36:28

11. Bu konu : ” Kasabamdaki bir fabrikada / depoda olası bir pedofil ağı hakkında bilgi uçurmak. ” çok güzel. Selamlar siteniz inan ki çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 349

12. Bu konu : ” Kasabamdaki bir fabrikada / depoda olası bir pedofil ağı hakkında bilgi uçurmak. ” çok güzel. Mrb web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 81

13. Bu konu : ” Kasabamdaki bir fabrikada / depoda olası bir pedofil ağı hakkında bilgi uçurmak. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 89

14. Samsun dan kimler var. Kasabamdaki bir fabrikada / depoda olası bir pedofil ağı hakkında bilgi uçurmak. . Slm web sitesi inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 384

15. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kasabamdaki bir fabrikada / depoda olası bir pedofil ağı hakkında bilgi uçurmak. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 290

16. elif yılmaz Reply

Amasya merkezden ben elif yılmaz. Mrb bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, teşekkürler 28-04-2021 17:41:03

17. Bilecik dan kimler var. Kasabamdaki bir fabrikada / depoda olası bir pedofil ağı hakkında bilgi uçurmak. . Merhaba web siten cidden çok güzel, teşekkürler , doruk – 103

18. Artvin merkezden ben doruk. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım 02-05-2021 17:43:23

19. Bu konu : ” Kasabamdaki bir fabrikada / depoda olası bir pedofil ağı hakkında bilgi uçurmak. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanki iyi, linkedinde paylaştım , memo – 352

20. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden iyi, linkedinde paylaştım

21. Denizli dan kimler var. Kasabamdaki bir fabrikada / depoda olası bir pedofil ağı hakkında bilgi uçurmak. . Slm bu web sitesi cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 415

22. Bu konu : ” Kasabamdaki bir fabrikada / depoda olası bir pedofil ağı hakkında bilgi uçurmak. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan vallaha dikkat çekici, sağolun , – 393

23. Bu konu : ” Kasabamdaki bir fabrikada / depoda olası bir pedofil ağı hakkında bilgi uçurmak. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 95

24. Kocaeli dan kimler var. Kasabamdaki bir fabrikada / depoda olası bir pedofil ağı hakkında bilgi uçurmak. . Mrb web sitesi ciddiyim çok güzel, saolun , Aylin – 361

25. Niğde dan kimler var. Kasabamdaki bir fabrikada / depoda olası bir pedofil ağı hakkında bilgi uçurmak. . selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , Hasan – 276

26. Yalova dan kimler var. Kasabamdaki bir fabrikada / depoda olası bir pedofil ağı hakkında bilgi uçurmak. . Merhaba herkese web sitesi ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , – 78

27. Kayseri dan kimler var. Kasabamdaki bir fabrikada / depoda olası bir pedofil ağı hakkında bilgi uçurmak. . Merhaba paylaşımın inanki iyi, facebookta paylaştım , ali – 470

28. Afyon dan kimler var. Kasabamdaki bir fabrikada / depoda olası bir pedofil ağı hakkında bilgi uçurmak. . Mrb web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , gaye – 28

29. Burdur dan kimler var. Kasabamdaki bir fabrikada / depoda olası bir pedofil ağı hakkında bilgi uçurmak. . selamun aleyküm web sitesi ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 140

30. Sivas dan kimler var. Kasabamdaki bir fabrikada / depoda olası bir pedofil ağı hakkında bilgi uçurmak. . merhaba arkadaşlar siten inanki iyi, sağolun , gaye – 251

31. Sivas merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 12-07-2021 14:32:10

32. Bu konu : ” Kasabamdaki bir fabrikada / depoda olası bir pedofil ağı hakkında bilgi uçurmak. ” çok güzel. Mrb sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , gaye – 106

33. Aksaray dan kimler var. Kasabamdaki bir fabrikada / depoda olası bir pedofil ağı hakkında bilgi uçurmak. . merhaba arkadaşlar siten inanki hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 53

34. Çorum merkezden ben memo. Merhaba herkese bu web sitesi valla dikkatimi çekti, şukuladım 15-07-2021 12:28:56

35. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok güzel, face de paylaştım

36. Artvin merkezden ben ali. Merhaba sayfanız valla hayran bıraktı, face de paylaştım 23-07-2021 23:38:54

37. Kocaeli dan kimler var. Kasabamdaki bir fabrikada / depoda olası bir pedofil ağı hakkında bilgi uçurmak. . selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , ali – 386

38. Kastamonu merkezden ben ziya. Slm bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 27-07-2021 03:11:13

39. selamun aleyküm bu web sitesi cidden hayran edici, şukuladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link