Kategoriler
Genel

Kaşıntı kulaklar …

9-11 oldu …… Ben inanmadım ….. en azından onlar olması için tarif ettiği şekilde değil. İçgüdüsel olarak daha fazla “bilgi” aramak için internete döndüm. İnternet o noktada hala nispeten yeniydi, birkaç yıl emin olmuştu. Ama bugünkü kadar modern değildi.

Etrafına dağılmış, içten ve içten bir işten ya da gerçekleşmesine ya da başkalarına vb. İzin verilmiş birçok büyük isim komplo teorisyeni vardı.

Birkaçını dinlemeye başladım, arkada, bunun bir hata olduğunu düşünüyorum. Böyle büyük isim komplolarının birçoğu “kontrollü muhalefet” gibi şeylerden bahsediyor ve bence bunlar gerçekte böyle.

Ve bu kaşıntı kulakları, sizi gerçekten dinlemeyen ve hayatınız için gerekli olmayan şeyler hakkında günde saatlerce gevezelik eden bir dinleyici olmanıza yol açar. Ve çok da önemli olmayan ürünler sunmak. Bazen bu tür şeyler neredeyse ayrıntılı hikayeler ve arsalar ile bir pembe opera gibidir. Günün sonunda her şey eğlenceden başka bir şey değildir.

Tüm sürecin tekrar gerçekleştiğini görüyorum, ama çok daha büyük bir ölçekte.

Eğer bugün bu dünyada gerçekten olup bitenler hakkında daha fazla “bilgi” istiyorsanız, Tanrı’ya bir Kral James İncil’i bir şekilde çevirmenizi öneririm.

“Kaşıntı kulaklar …” için 36 yanıt

Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımın inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 26-05-2020 05:03:54

Amasya merkezden ben mehmet. Merhaba sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler 07-06-2020 07:56:39

Yozgat merkezden ben banu. Merhabalar sayfanız inanki çok iyi, twitter da paylaştım 01-07-2020 13:24:55

Elazığ merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 11-07-2020 16:34:18

Aksaray merkezden ben Gürbüz. Merhaba siteniz inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım 13-07-2020 07:13:34

Nevşehir merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 06-08-2020 21:07:30

Kütahya merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, saolun 27-08-2020 01:55:58

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa inanılmaz iyi, teraziye tıkladım 28-08-2020 19:37:28

Sinop merkezden ben banu. Merhaba herkese web sitesi gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 17-09-2020 07:15:10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir