Vücuduna ne koyduğunu bilmemek aptallıktır. “Aşı3” içinde ne olduğunu ve bazı içeriklerin bilinen sağlık etkileri ile mRNA tedavisi hükümetlerinin ve ilaç endüstrisinin bilinmeyen uzun vadeli sağlık etkileri hakkında araştırma yaptığınızda, daha yüksek düzeyde hesap verebilirlik ve şeffaflık sağlanmalıdır.

…Prophetica2020 tarafından gönderildi
[comments]

18 Comments

1. Diyarbakır merkezden ben . Slm siteniz inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 05-08-2021 06:36:27

2. elif yılmaz Reply

Slm paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

3. Tokat merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımın harbiden çok iyi, tebrikler 09-08-2021 11:20:12

4. Bilecik dan kimler var. Kasıtlı cehalet mutluluk değildir. . Mrb paylaşım harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , memo – 373

5. Bu konu : ” Kasıtlı cehalet mutluluk değildir. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 271

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kasıtlı cehalet mutluluk değildir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 231

7. Konya dan kimler var. Kasıtlı cehalet mutluluk değildir. . Slm paylaşımınız cidden hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 29

8. Bu konu : ” Kasıtlı cehalet mutluluk değildir. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha çok iyi, saolun , banu – 134

9. Van dan kimler var. Kasıtlı cehalet mutluluk değildir. . selam arkadaşlar sayfan inan ki dikkatimi çekti, sağolun , Hasan – 364

10. Iğdır dan kimler var. Kasıtlı cehalet mutluluk değildir. . Selamlar paylaşımın vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 370

11. elif yılmaz Reply

Elazığ dan kimler var. Kasıtlı cehalet mutluluk değildir. . Selam web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , elif yılmaz – 372

12. Burdur merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımınız valla iyi, şukuladım 26-08-2021 20:36:48

13. Şırnak dan kimler var. Kasıtlı cehalet mutluluk değildir. . selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim iyi, şukuladım , Emine – 39

14. Malatya dan kimler var. Kasıtlı cehalet mutluluk değildir. . Slm bu web sitesi yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , emin – 48

15. Bu konu : ” Kasıtlı cehalet mutluluk değildir. ” çok güzel. Selam siten inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 79

16. Bu konu : ” Kasıtlı cehalet mutluluk değildir. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa cidden çok iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 81

17. Tokat merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi mükemmel, şukuladım 09-09-2021 09:56:36

Write A Comment