Elbette bize her zaman iktidardaki ve medeni olduğumuzu bize yönlendiren insanlar söylüyor. Biz besin zincirinin zirvesiyiz. Biz bilinçli, evrimleşmiş insanlarız ve biz böyle yaşıyoruz, ama yine de sürekli savaşa gidiyorlar. Aklımızı köleleştiriyorlar. Ve inandıkları şeye inanmamız için bize telkin ediyorlar, ama her şey söylendiğinde ve yapıldığında günün sonunda hayvanlar oluyoruz. Bizler doğal olarak içgüdüsel olarak gelişmiş yırtıcılarız, biz tam da böyleyiz. İkisine birden sahip olamazsınız. Biz evrimleşmiş ve uygarız ya da içgüdüsel bilinçli varlıklarız. Hepimiz bir köşeye sıkıştığımızda, en hayvani savaş ya da kaç içgüdüsüne sahip oluruz, bunu yaparız çünkü hayvanız. Bize bir şeyleri konuşmamız söylendi, ancak hepimizin bildiği gibi bu pek bir işe yaramıyor. Örneğin, organizasyonun BLM’si hareketten çok farklı, ancak bir sorunları var, konuşmayı denediler ve işe yaramadı. Barışçıl protesto bunu yapmaz. Mülkiyet ve iş dünyasının isyanları ve yıkımı konusunda ne yaptıklarına katılmıyorum, ancak insanlar bu yüzden dinlemeye başlıyor. Ancak insanlara yöneliyorlar. Onu tanıtan insanlara, bundan çıkar sağlayan insanlara yönelik olmalıdır. Ama hepimiz tek, birleşik, ayrılmamış ve bölünmüş olmamalıyız. Hepimiz aynı soruna sahip olduğumuz için, bize sürekli olarak evrimleştiğimizi ve medeni olduğumuzu söyleyen insanlar, sırayla bize besin zincirinin altındaymışız gibi davranıyorlar ve biz bilinçli evrimleşmiş hayvanlar olduğumuzu ve geri döndüğümüzü düşünüyoruz. duvar, bir tür olarak kolektif olarak, içgüdülerimizin tekme atma ve yeterli olduğunu söyleme ve savaşı zirveye geri götürme zamanı!

Author

74 Comments

1. Selamın aleyküm web siteniz harbiden çok iyi, teraziye tıkladım

2. Hakkari merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 17-08-2020 23:35:04

3. Muş merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siten inanki güzel, sağolun 17-08-2020 23:35:14

4. Kilis merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım inan ki iyi, şukuladım 19-08-2020 10:23:50

5. Kütahya merkezden ben Emine. Selam paylaşımınız vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım 21-08-2020 17:36:16

6. Artvin merkezden ben ali. Merhaba paylaşım yeminle mükemmel, face de paylaştım 24-08-2020 06:11:57

7. Osmaniye merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 26-08-2020 18:51:41

8. Tekirdağ merkezden ben ahmet. Slm web siten inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 30-08-2020 00:29:21

9. elif yılmaz Reply

Düzce merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşım valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 30-08-2020 03:06:10

10. Gümüşhane merkezden ben ali. Mrb web siteniz inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-09-2020 02:02:40

11. Merhabalar sayfan cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

12. Aksaray merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfan vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 18-09-2020 01:20:27

13. Mrb siteniz inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

14. Selamlar bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

15. Selam herkese sayfan yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

16. Ordu merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız harbiden hayran bıraktı, sağolun 22-10-2020 09:05:52

17. Bu konu : ” Katılıyor musun katılmıyor musun? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi valla mükemmel, şukuladım , Emine – 110

18. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

19. Kastamonu merkezden ben emin. Merhabalar sayfan valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım 13-11-2020 10:58:24

20. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Bu konu : ” Katılıyor musun katılmıyor musun? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , memo – 439

22. Bu konu : ” Katılıyor musun katılmıyor musun? ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , doruk – 73

23. elif yılmaz Reply

Batman merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim çok iyi, face de paylaştım 09-12-2020 06:47:36

24. Eskişehir merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun 10-12-2020 07:48:58

25. Burdur dan kimler var. Katılıyor musun katılmıyor musun? . selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , ahmet – 92

26. Denizli dan kimler var. Katılıyor musun katılmıyor musun? . selam arkadaşlar bu web sitesi inanki hayran edici, saolun , ali – 13

27. İstanbul dan kimler var. Katılıyor musun katılmıyor musun? . selamun aleyküm sayfa vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , ziya – 205

28. Hakkari dan kimler var. Katılıyor musun katılmıyor musun? . Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , hatice – 140

29. Bu konu : ” Katılıyor musun katılmıyor musun? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki çok güzel, saolun , banu – 44

30. Düzce dan kimler var. Katılıyor musun katılmıyor musun? . Mrb sayfa valla dikkatimi çekti, face de paylaştım , – 201

31. elif yılmaz Reply

Malatya merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfanız ciddiyim mükemmel, tebrikler 01-01-2021 14:18:10

32. Samsun dan kimler var. Katılıyor musun katılmıyor musun? . Mrb paylaşımınız inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 355

33. Bu konu : ” Katılıyor musun katılmıyor musun? ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , gaye – 410

34. selam arkadaşlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

35. Bu konu : ” Katılıyor musun katılmıyor musun? ” çok güzel. Selamlar web siten harbiden güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 179

36. elif yılmaz Reply

Düzce dan kimler var. Katılıyor musun katılmıyor musun? . Merhaba siten inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 330

37. Niğde merkezden ben mehmet. Mrb web siten harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım 27-01-2021 02:47:41

38. Kastamonu dan kimler var. Katılıyor musun katılmıyor musun? . selam arkadaşlar sayfanız valla güzel, sağolun , Hasan – 110

39. Hakkari dan kimler var. Katılıyor musun katılmıyor musun? . Merhaba siten süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , ali – 101

40. elif yılmaz Reply

Slm web siteniz cidden hayran edici, facebookta paylaştım

41. Bitlis dan kimler var. Katılıyor musun katılmıyor musun? . Selam paylaşımınız inanki çok iyi, tebrikler , Hasan – 351

42. Erzincan dan kimler var. Katılıyor musun katılmıyor musun? . Selamlar paylaşımın inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 183

43. Mardin merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siteniz yeminle güzel, twitter da paylaştım 12-03-2021 04:27:20

44. Van dan kimler var. Katılıyor musun katılmıyor musun? . Selamın aleyküm web siten valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 439

45. Selam herkese paylaşımın gerçekten güzel, facebookta paylaştım

46. Elazığ dan kimler var. Katılıyor musun katılmıyor musun? . Mrb paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 195

47. Kırşehir merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web siten valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım 26-03-2021 23:20:45

48. Sivas dan kimler var. Katılıyor musun katılmıyor musun? . merhaba arkadaşlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 8

49. Bu konu : ” Katılıyor musun katılmıyor musun? ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , banu – 136

50. Bu konu : ” Katılıyor musun katılmıyor musun? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 166

51. Ağrı merkezden ben . Mrb siten vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 11-04-2021 10:18:48

52. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm siten inanılmaz güzel, teşekkürler

53. Yalova merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok iyi, face de paylaştım 27-04-2021 10:32:53

54. Selam herkese paylaşımın valla hayran edici, tebrikler

55. Gürbüz Reply

Bursa dan kimler var. Katılıyor musun katılmıyor musun? . Selam sayfan yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 464

56. merhaba arkadaşlar sayfan inanki mükemmel, face de paylaştım

57. elif yılmaz Reply

Muğla dan kimler var. Katılıyor musun katılmıyor musun? . Mrb paylaşımınız süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 483

58. Çorum dan kimler var. Katılıyor musun katılmıyor musun? . merhaba arkadaşlar siten süper ötesi çok iyi, saolun , Hasan – 486

59. elif yılmaz Reply

Kilis merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfan ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım 09-06-2021 17:43:15

60. Bolu dan kimler var. Katılıyor musun katılmıyor musun? . Selam herkese siten harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 275

61. Bu konu : ” Katılıyor musun katılmıyor musun? ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 441

62. Tekirdağ dan kimler var. Katılıyor musun katılmıyor musun? . Merhabalar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 118

63. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Katılıyor musun katılmıyor musun? ” çok güzel. Mrb web siteniz gerçekten iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 265

64. Bu konu : ” Katılıyor musun katılmıyor musun? ” çok güzel. Selam sayfan cidden hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 115

65. Bu konu : ” Katılıyor musun katılmıyor musun? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , hatice – 49

66. Selam herkese web sitesi cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

67. Hatay dan kimler var. Katılıyor musun katılmıyor musun? . Merhabalar web siten yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 429

68. Bursa dan kimler var. Katılıyor musun katılmıyor musun? . Mrb paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , memo – 401

69. Adana dan kimler var. Katılıyor musun katılmıyor musun? . selam arkadaşlar web siten ciddiyim güzel, tebrikler , ziya – 227

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link