Katılıyor musun katılmıyor musun?

Elbette bize her zaman iktidardaki ve medeni olduğumuzu bize yönlendiren insanlar söylüyor. Biz besin zincirinin zirvesiyiz. Biz bilinçli, evrimleşmiş insanlarız ve biz böyle yaşıyoruz, ama yine de sürekli savaşa gidiyorlar. Aklımızı köleleştiriyorlar. Ve inandıkları şeye inanmamız için bize telkin ediyorlar, ama her şey söylendiğinde ve yapıldığında günün sonunda hayvanlar oluyoruz. Bizler doğal olarak içgüdüsel olarak gelişmiş yırtıcılarız, biz tam da böyleyiz. İkisine birden sahip olamazsınız. Biz evrimleşmiş ve uygarız ya da içgüdüsel bilinçli varlıklarız. Hepimiz bir köşeye sıkıştığımızda, en hayvani savaş ya da kaç içgüdüsüne sahip oluruz, bunu yaparız çünkü hayvanız. Bize bir şeyleri konuşmamız söylendi, ancak hepimizin bildiği gibi bu pek bir işe yaramıyor. Örneğin, organizasyonun BLM’si hareketten çok farklı, ancak bir sorunları var, konuşmayı denediler ve işe yaramadı. Barışçıl protesto bunu yapmaz. Mülkiyet ve iş dünyasının isyanları ve yıkımı konusunda ne yaptıklarına katılmıyorum, ancak insanlar bu yüzden dinlemeye başlıyor. Ancak insanlara yöneliyorlar. Onu tanıtan insanlara, bundan çıkar sağlayan insanlara yönelik olmalıdır. Ama hepimiz tek, birleşik, ayrılmamış ve bölünmüş olmamalıyız. Hepimiz aynı soruna sahip olduğumuz için, bize sürekli olarak evrimleştiğimizi ve medeni olduğumuzu söyleyen insanlar, sırayla bize besin zincirinin altındaymışız gibi davranıyorlar ve biz bilinçli evrimleşmiş hayvanlar olduğumuzu ve geri döndüğümüzü düşünüyoruz. duvar, bir tür olarak kolektif olarak, içgüdülerimizin tekme atma ve yeterli olduğunu söyleme ve savaşı zirveye geri götürme zamanı!

“Katılıyor musun katılmıyor musun?” üzerine 18 yorum

1. Hakkari merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 17-08-2020 23:35:04

2. Kütahya merkezden ben Emine. Selam paylaşımınız vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım 21-08-2020 17:36:16

3. Osmaniye merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 26-08-2020 18:51:41

4. Tekirdağ merkezden ben ahmet. Slm web siten inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 30-08-2020 00:29:21

5. Düzce merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşım valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 30-08-2020 03:06:10

6. Gümüşhane merkezden ben ali. Mrb web siteniz inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-09-2020 02:02:40

7. Aksaray merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfan vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 18-09-2020 01:20:27

8. Ordu merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız harbiden hayran bıraktı, sağolun 22-10-2020 09:05:52

Yorum yapın