Kavuşumlarda bir şeyler olduğunu düşünen var mı?

Bir yıllık kaostan diğerine geçmeye başladığımızda, 2020’nin sonunda bir kavuşma oldu ve şimdi de 2021’in başında yarın gerçekleşecek.

Sözde uzaylıların kendilerini açacaklarını yoksa bir istila olacağını duydum. Zamanlamalar tuhaf görünüyor.

“Kavuşumlarda bir şeyler olduğunu düşünen var mı?” üzerine 17 yorum

1. Şırnak dan kimler var. Kavuşumlarda bir şeyler olduğunu düşünen var mı? . Selam web siten valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 496

2. Kırşehir dan kimler var. Kavuşumlarda bir şeyler olduğunu düşünen var mı? . Selamlar siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 394

3. Isparta dan kimler var. Kavuşumlarda bir şeyler olduğunu düşünen var mı? . Selam web sitesi harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , gaye – 387

4. Batman dan kimler var. Kavuşumlarda bir şeyler olduğunu düşünen var mı? . merhaba arkadaşlar sayfan valla iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 351

5. Nevşehir merkezden ben ahmet. Slm siten süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 20-01-2021 01:03:58

6. Mersin merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siten yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun 22-01-2021 22:42:09

7. Isparta dan kimler var. Kavuşumlarda bir şeyler olduğunu düşünen var mı? . Merhaba paylaşım inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 192

8. Ardahan dan kimler var. Kavuşumlarda bir şeyler olduğunu düşünen var mı? . Selamın aleyküm siteniz harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 183

9. Hatay dan kimler var. Kavuşumlarda bir şeyler olduğunu düşünen var mı? . Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 344

10. Trabzon merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi çok güzel, tebrikler 09-02-2021 14:48:56

11. Karabük merkezden ben Gürbüz. Selam web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım 12-02-2021 17:23:41

12. Bu konu : ” Kavuşumlarda bir şeyler olduğunu düşünen var mı? ” çok güzel. Merhaba siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , hatice – 309

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link