Bunun tuhaf bir teori olduğunu biliyorum ve daha önce birisi tarafından söylenmiş olabilir ama düşündüklerimi paylaşmak istedim. Ya Yıldızlar aslında Göksel bir varlık olsaydı ve ölmekte olan bir kayan yıldız gördüğümüzde ve ölmekte olan bu yıldızları onları övmenin veya tanımanın bir yolu olarak dilersek. Aptalca bir teori biliyorum ama umarım en azından bir tartışma başlatırım.

Author

38 Comments

1. Mrb web sitesi ciddiyim iyi, twitter da paylaştım

2. Uşak dan kimler var. Kayan yıldızlar . Selamın aleyküm siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , emin – 30

3. elif yılmaz Reply

Selamlar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun

4. Eskişehir dan kimler var. Kayan yıldızlar . selamun aleyküm web siten gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , banu – 243

5. Bolu merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım 20-04-2021 11:08:02

6. Selam web siten yeminle mükemmel, teraziye tıkladım

7. Tunceli dan kimler var. Kayan yıldızlar . Selamlar siteniz inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 169

8. Bu konu : ” Kayan yıldızlar ” çok güzel. Merhabalar web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 21

9. Trabzon dan kimler var. Kayan yıldızlar . Selam sayfa inanılmaz hayran edici, sağolun , Aylin – 104

10. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım

11. Zonguldak dan kimler var. Kayan yıldızlar . selamun aleyküm sayfan süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 61

12. elif yılmaz Reply

Sivas dan kimler var. Kayan yıldızlar . merhaba arkadaşlar web siten inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 204

13. Burdur dan kimler var. Kayan yıldızlar . Merhabalar sayfan ciddiyim güzel, tebrikler , hatice – 152

14. Yalova dan kimler var. Kayan yıldızlar . Selam herkese siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , ahmet – 417

15. Bu konu : ” Kayan yıldızlar ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , banu – 340

16. Bu konu : ” Kayan yıldızlar ” çok güzel. Mrb paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 253

17. Sakarya merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden çok güzel, facebookta paylaştım 09-05-2021 07:16:08

18. Van merkezden ben mehmet. Slm bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-05-2021 03:15:40

19. Bu konu : ” Kayan yıldızlar ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim çok iyi, teşekkürler , Hasan – 201

20. Balıkesir dan kimler var. Kayan yıldızlar . Selamlar paylaşımın gerçekten mükemmel, saolun , ali – 170

21. Manisa merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siten yeminle iyi, face de paylaştım 22-05-2021 16:29:00

22. Bu konu : ” Kayan yıldızlar ” çok güzel. Selam herkese siteniz harbiden dikkat çekici, sağolun , hatice – 258

23. Erzurum dan kimler var. Kayan yıldızlar . selamun aleyküm siten inanılmaz iyi, saolun , Aylin – 341

24. Giresun dan kimler var. Kayan yıldızlar . merhaba arkadaşlar web siteniz valla hayran edici, linkedinde paylaştım , Emine – 113

25. Şanlıurfa merkezden ben ali. Merhaba siten ciddiyim hoşuma gitti, saolun 12-06-2021 01:01:32

26. Batman merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımın vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım 16-06-2021 21:10:03

27. Bu konu : ” Kayan yıldızlar ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 200

28. Tekirdağ dan kimler var. Kayan yıldızlar . Merhabalar sayfan valla dikkatimi çekti, teşekkürler , Hasan – 16

29. Bingöl dan kimler var. Kayan yıldızlar . Merhaba paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 441

30. Konya merkezden ben ziya. Merhabalar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 28-06-2021 07:13:46

31. Niğde dan kimler var. Kayan yıldızlar . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 82

32. Bu konu : ” Kayan yıldızlar ” çok güzel. Merhabalar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , emin – 434

33. Muş dan kimler var. Kayan yıldızlar . Selamlar sayfan inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 48

34. Mrb bu web sitesi inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

35. Rize dan kimler var. Kayan yıldızlar . Merhabalar paylaşımınız inanılmaz güzel, sağolun , memo – 264

36. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfan harbiden hayran edici, teraziye tıkladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link