İnsan hayatına değer veriyorsanız, bunu bireysel değeri ölçerek yapmazsınız. Bu mantıkla, 70 yaşından sonra gıda ve tıbbi bakım için bir kesinti yapmalı ve bunun yerine çocuklara vermeliyiz.

Demek istediğini anlıyorum ve katılıyorum, ama buna ulaşmak için boktan bir mantık kullanıyorsun.

51 Comments

1. elif yılmaz Reply

Muğla dan kimler var. Kaybedilen insan hayatı açısından: 10 yaşında birini kaybetmek, 60 yıllık insan hayatını kaybetmek, 70 yılını kaybetmek demektir. . merhaba arkadaşlar siten yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 347

2. Bu konu : ” Kaybedilen insan hayatı açısından: 10 yaşında birini kaybetmek, 60 yıllık insan hayatını kaybetmek, 70 yılını kaybetmek demektir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , memo – 48

3. Konya merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 05-07-2021 02:33:17

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kaybedilen insan hayatı açısından: 10 yaşında birini kaybetmek, 60 yıllık insan hayatını kaybetmek, 70 yılını kaybetmek demektir. ” çok güzel. Slm siten vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 488

5. Adana merkezden ben Hasan. Mrb siteniz inan ki iyi, linkedinde paylaştım 05-07-2021 03:03:04

6. Bu konu : ” Kaybedilen insan hayatı açısından: 10 yaşında birini kaybetmek, 60 yıllık insan hayatını kaybetmek, 70 yılını kaybetmek demektir. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten dikkat çekici, tebrikler , Emine – 27

7. Bu konu : ” Kaybedilen insan hayatı açısından: 10 yaşında birini kaybetmek, 60 yıllık insan hayatını kaybetmek, 70 yılını kaybetmek demektir. ” çok güzel. Selamlar sayfa gerçekten dikkatimi çekti, saolun , ziya – 218

8. Merhaba herkese paylaşımınız valla çok iyi, face de paylaştım

9. Gümüşhane dan kimler var. Kaybedilen insan hayatı açısından: 10 yaşında birini kaybetmek, 60 yıllık insan hayatını kaybetmek, 70 yılını kaybetmek demektir. . Selam web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , hatice – 18

10. Mrb paylaşımınız harbiden mükemmel, facebookta paylaştım

11. Kırklareli merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşım vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-07-2021 12:56:45

12. Rize dan kimler var. Kaybedilen insan hayatı açısından: 10 yaşında birini kaybetmek, 60 yıllık insan hayatını kaybetmek, 70 yılını kaybetmek demektir. . Merhaba sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 483

13. Mersin dan kimler var. Kaybedilen insan hayatı açısından: 10 yaşında birini kaybetmek, 60 yıllık insan hayatını kaybetmek, 70 yılını kaybetmek demektir. . selamun aleyküm paylaşım valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 281

14. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler

15. Yalova dan kimler var. Kaybedilen insan hayatı açısından: 10 yaşında birini kaybetmek, 60 yıllık insan hayatını kaybetmek, 70 yılını kaybetmek demektir. . Selam bu web sitesi inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 494

16. Bu konu : ” Kaybedilen insan hayatı açısından: 10 yaşında birini kaybetmek, 60 yıllık insan hayatını kaybetmek, 70 yılını kaybetmek demektir. ” çok güzel. Merhabalar sayfa gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 17

17. Merhabalar web siten valla dikkatimi çekti, şukuladım

18. Niğde dan kimler var. Kaybedilen insan hayatı açısından: 10 yaşında birini kaybetmek, 60 yıllık insan hayatını kaybetmek, 70 yılını kaybetmek demektir. . Mrb sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , emin – 219

19. Mrb web siteniz harbiden çok iyi, twitter da paylaştım

20. Hatay dan kimler var. Kaybedilen insan hayatı açısından: 10 yaşında birini kaybetmek, 60 yıllık insan hayatını kaybetmek, 70 yılını kaybetmek demektir. . Merhaba web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , gaye – 7

21. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfa inanki mükemmel, tebrikler

22. Selam paylaşım gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım

23. Diyarbakır dan kimler var. Kaybedilen insan hayatı açısından: 10 yaşında birini kaybetmek, 60 yıllık insan hayatını kaybetmek, 70 yılını kaybetmek demektir. . Selamlar paylaşım yeminle güzel, face de paylaştım , ahmet – 275

24. Rize dan kimler var. Kaybedilen insan hayatı açısından: 10 yaşında birini kaybetmek, 60 yıllık insan hayatını kaybetmek, 70 yılını kaybetmek demektir. . Merhaba herkese web sitesi gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , doruk – 8

25. Slm web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

26. Yozgat merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim çok iyi, teşekkürler 24-07-2021 22:35:55

27. Bu konu : ” Kaybedilen insan hayatı açısından: 10 yaşında birini kaybetmek, 60 yıllık insan hayatını kaybetmek, 70 yılını kaybetmek demektir. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 74

28. Merhaba herkese sayfan inanki çok güzel, şukuladım

29. Bu konu : ” Kaybedilen insan hayatı açısından: 10 yaşında birini kaybetmek, 60 yıllık insan hayatını kaybetmek, 70 yılını kaybetmek demektir. ” çok güzel. Slm siten vallaha billaha iyi, sağolun , doruk – 368

30. Sakarya dan kimler var. Kaybedilen insan hayatı açısından: 10 yaşında birini kaybetmek, 60 yıllık insan hayatını kaybetmek, 70 yılını kaybetmek demektir. . Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, saolun , hatice – 498

31. Şırnak dan kimler var. Kaybedilen insan hayatı açısından: 10 yaşında birini kaybetmek, 60 yıllık insan hayatını kaybetmek, 70 yılını kaybetmek demektir. . merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , – 294

32. Kırklareli dan kimler var. Kaybedilen insan hayatı açısından: 10 yaşında birini kaybetmek, 60 yıllık insan hayatını kaybetmek, 70 yılını kaybetmek demektir. . Slm paylaşımın inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 53

33. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kaybedilen insan hayatı açısından: 10 yaşında birini kaybetmek, 60 yıllık insan hayatını kaybetmek, 70 yılını kaybetmek demektir. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 366

34. Bu konu : ” Kaybedilen insan hayatı açısından: 10 yaşında birini kaybetmek, 60 yıllık insan hayatını kaybetmek, 70 yılını kaybetmek demektir. ” çok güzel. Selamlar web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , banu – 457

35. Bu konu : ” Kaybedilen insan hayatı açısından: 10 yaşında birini kaybetmek, 60 yıllık insan hayatını kaybetmek, 70 yılını kaybetmek demektir. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım , – 358

36. selam arkadaşlar siteniz gerçekten iyi, facebookta paylaştım

37. Diyarbakır dan kimler var. Kaybedilen insan hayatı açısından: 10 yaşında birini kaybetmek, 60 yıllık insan hayatını kaybetmek, 70 yılını kaybetmek demektir. . Merhaba herkese web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , gaye – 125

38. Merhaba herkese siteniz süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım

39. Ordu dan kimler var. Kaybedilen insan hayatı açısından: 10 yaşında birini kaybetmek, 60 yıllık insan hayatını kaybetmek, 70 yılını kaybetmek demektir. . Mrb siteniz süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 474

40. Sakarya dan kimler var. Kaybedilen insan hayatı açısından: 10 yaşında birini kaybetmek, 60 yıllık insan hayatını kaybetmek, 70 yılını kaybetmek demektir. . selam arkadaşlar bu web sitesi valla güzel, tebrikler , doruk – 207

41. Selamın aleyküm web sitesi inan ki hoşuma gitti, teşekkürler

42. Mardin dan kimler var. Kaybedilen insan hayatı açısından: 10 yaşında birini kaybetmek, 60 yıllık insan hayatını kaybetmek, 70 yılını kaybetmek demektir. . Merhaba web sitesi inanki çok güzel, saolun , hatice – 48

43. elif yılmaz Reply

Sakarya dan kimler var. Kaybedilen insan hayatı açısından: 10 yaşında birini kaybetmek, 60 yıllık insan hayatını kaybetmek, 70 yılını kaybetmek demektir. . Mrb web siten gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 72

44. Adıyaman dan kimler var. Kaybedilen insan hayatı açısından: 10 yaşında birini kaybetmek, 60 yıllık insan hayatını kaybetmek, 70 yılını kaybetmek demektir. . Selamlar siteniz inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , memo – 425

45. Kahramanmaraş dan kimler var. Kaybedilen insan hayatı açısından: 10 yaşında birini kaybetmek, 60 yıllık insan hayatını kaybetmek, 70 yılını kaybetmek demektir. . Selam bu web sitesi ciddiyim iyi, saolun , Hasan – 248

46. Bu konu : ” Kaybedilen insan hayatı açısından: 10 yaşında birini kaybetmek, 60 yıllık insan hayatını kaybetmek, 70 yılını kaybetmek demektir. ” çok güzel. Mrb web siten ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 309

47. Bu konu : ” Kaybedilen insan hayatı açısından: 10 yaşında birini kaybetmek, 60 yıllık insan hayatını kaybetmek, 70 yılını kaybetmek demektir. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , emin – 38

Write A Comment