100 doların Yemen’de bir hayat kurtarabileceğini duydum.

Bulabildiğim en iyi hayır kurumu https://www.monareliefye.org Yapabiliyorsanız, onlara su bağışlamayı deneyin ve arkadaşlarınıza, ailenize, çevrimiçi tanıdığınız insanlara vb. Farkındalık yaratın. Bilgiyi mümkün olan her yere yayın. Bir başka iyi ama ilgisiz hayır kurumu https://againstmalaria.com, sadece 2016’da 445.000’i öldüren hastalığa karşı savaşıyorlar ve dünyanın en iyilerinden biri olarak değerlendiriliyorlar. 3.340 doların sıtmadan bir hayat kurtarabileceğini duydum.

20 milyon Yemenli, yıllarca süren iç savaş ve Suudi Arabistan’ın saldırılarıyla şiddetlenen kuraklık nedeniyle açlıktan ölme riski altında. Yemenlilerin üçte ikisi aç ve çocuklarda yetersiz beslenme oranı dünyadaki en yüksek oranlardan biri.

ABD ve müttefiklerinin ellerinde kan var. Sivil altyapıyı hedef almak için kampanyalarında kullandıkları füzeleri ve diğer silahları Suudi Arabistan’a satıyorlar ve halk arasında katliam ve açlığa neden oluyorlar. Lütfen, tanıdığınız ve iletişim kurduğunuz kişilere bu zulüm hakkında farkındalık yaymaya çalışın. Bu katliamı destekleyen siyasetçilere ve işadamlarına haber verin. Bilgileri mümkün olan her yere koyun.

Çok az yapsanız bile, yine de bir şeyler yapıyorsunuz.

Author

25 Comments

1. Merhaba web siteniz vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Bu konu : ” (Kaydırmayın, bu önemlidir) Lütfen Yemen’deki katliam (mevcut en kötü insani felaket) ve onu destekleyen kabal hakkında farkındalık yaratın. 20 milyon Yemenli açlıktan ölme riski altında ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 418

3. selamun aleyküm siteniz valla iyi, sosyal medyada paylaştım

4. Ardahan merkezden ben hatice. Selamlar web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, saolun 25-01-2021 03:05:55

5. Erzurum dan kimler var. (Kaydırmayın, bu önemlidir) Lütfen Yemen’deki katliam (mevcut en kötü insani felaket) ve onu destekleyen kabal hakkında farkındalık yaratın. 20 milyon Yemenli açlıktan ölme riski altında . Merhaba paylaşımınız süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , ali – 1

6. Bu konu : ” (Kaydırmayın, bu önemlidir) Lütfen Yemen’deki katliam (mevcut en kötü insani felaket) ve onu destekleyen kabal hakkında farkındalık yaratın. 20 milyon Yemenli açlıktan ölme riski altında ” çok güzel. Selam web siten yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 335

7. Zonguldak dan kimler var. (Kaydırmayın, bu önemlidir) Lütfen Yemen’deki katliam (mevcut en kötü insani felaket) ve onu destekleyen kabal hakkında farkındalık yaratın. 20 milyon Yemenli açlıktan ölme riski altında . Selamın aleyküm sayfan ciddiyim iyi, face de paylaştım , hatice – 344

8. Sivas merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siten yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 04-02-2021 02:54:51

9. Ordu merkezden ben Aylin. Mrb sayfan valla çok iyi, teraziye tıkladım 14-02-2021 12:23:07

10. Eskişehir dan kimler var. (Kaydırmayın, bu önemlidir) Lütfen Yemen’deki katliam (mevcut en kötü insani felaket) ve onu destekleyen kabal hakkında farkındalık yaratın. 20 milyon Yemenli açlıktan ölme riski altında . Slm sayfan vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 282

11. Yalova merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfanız vallaha dikkat çekici, tebrikler 17-02-2021 10:20:07

12. Bu konu : ” (Kaydırmayın, bu önemlidir) Lütfen Yemen’deki katliam (mevcut en kötü insani felaket) ve onu destekleyen kabal hakkında farkındalık yaratın. 20 milyon Yemenli açlıktan ölme riski altında ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha billaha iyi, sağolun , – 352

13. Merhabalar paylaşımın vallaha hayran edici, teşekkürler

14. Bu konu : ” (Kaydırmayın, bu önemlidir) Lütfen Yemen’deki katliam (mevcut en kötü insani felaket) ve onu destekleyen kabal hakkında farkındalık yaratın. 20 milyon Yemenli açlıktan ölme riski altında ” çok güzel. Slm paylaşımın yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , gaye – 5

15. Burdur dan kimler var. (Kaydırmayın, bu önemlidir) Lütfen Yemen’deki katliam (mevcut en kötü insani felaket) ve onu destekleyen kabal hakkında farkındalık yaratın. 20 milyon Yemenli açlıktan ölme riski altında . Slm paylaşımınız cidden güzel, saolun , hatice – 237

16. Bu konu : ” (Kaydırmayın, bu önemlidir) Lütfen Yemen’deki katliam (mevcut en kötü insani felaket) ve onu destekleyen kabal hakkında farkındalık yaratın. 20 milyon Yemenli açlıktan ölme riski altında ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha iyi, tebrikler , Aylin – 52

17. elif yılmaz Reply

Konya dan kimler var. (Kaydırmayın, bu önemlidir) Lütfen Yemen’deki katliam (mevcut en kötü insani felaket) ve onu destekleyen kabal hakkında farkındalık yaratın. 20 milyon Yemenli açlıktan ölme riski altında . Selamın aleyküm siteniz gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 198

18. Bu konu : ” (Kaydırmayın, bu önemlidir) Lütfen Yemen’deki katliam (mevcut en kötü insani felaket) ve onu destekleyen kabal hakkında farkındalık yaratın. 20 milyon Yemenli açlıktan ölme riski altında ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten yeminle hayran bıraktı, şukuladım , ali – 262

19. Bu konu : ” (Kaydırmayın, bu önemlidir) Lütfen Yemen’deki katliam (mevcut en kötü insani felaket) ve onu destekleyen kabal hakkında farkındalık yaratın. 20 milyon Yemenli açlıktan ölme riski altında ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten gerçekten güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 417

20. Burdur dan kimler var. (Kaydırmayın, bu önemlidir) Lütfen Yemen’deki katliam (mevcut en kötü insani felaket) ve onu destekleyen kabal hakkında farkındalık yaratın. 20 milyon Yemenli açlıktan ölme riski altında . selamun aleyküm siten vallaha billaha iyi, face de paylaştım , banu – 476

21. Konya dan kimler var. (Kaydırmayın, bu önemlidir) Lütfen Yemen’deki katliam (mevcut en kötü insani felaket) ve onu destekleyen kabal hakkında farkındalık yaratın. 20 milyon Yemenli açlıktan ölme riski altında . Selam paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 97

22. Bu konu : ” (Kaydırmayın, bu önemlidir) Lütfen Yemen’deki katliam (mevcut en kötü insani felaket) ve onu destekleyen kabal hakkında farkındalık yaratın. 20 milyon Yemenli açlıktan ölme riski altında ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 496

23. İzmir merkezden ben gaye. Merhabalar sayfa inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım 12-04-2021 18:05:52

24. Uşak merkezden ben doruk. Merhabalar siteniz valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 12-04-2021 23:55:42

25. Bolu dan kimler var. (Kaydırmayın, bu önemlidir) Lütfen Yemen’deki katliam (mevcut en kötü insani felaket) ve onu destekleyen kabal hakkında farkındalık yaratın. 20 milyon Yemenli açlıktan ölme riski altında . selam arkadaşlar web sitesi valla güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 36

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link