Şimdi, dün paskalya yemeğinde, bu sürüklenmeden sorumlu olduğumuzu söyleyerek bize sertçe vurdu. Tüm insanlar iğneyi vurursa, bu bitecek. Bu uzun bir şans, ama bu lanet olası şeyin içindeki her neyse, davranışlarınızı ve görüşlerinizi değiştirmesi mümkün mü?

Ayrıca aşıyı aldıktan yaklaşık bir hafta sonra hamile olduğunu öğrendi. Dün gece bunu düşünerek uyuyamadım.

Author

6 Comments

1. Bu konu : ” Kayınbiraderim de, buradaki hepimiz kadar çabuk aşı, kilitlenme ve kısıtlamaydı. Eczacı olduğu için iğneyi ona yaptırdılar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan valla güzel, tebrikler , Gürbüz – 89

2. Afyon dan kimler var. Kayınbiraderim de, buradaki hepimiz kadar çabuk aşı, kilitlenme ve kısıtlamaydı. Eczacı olduğu için iğneyi ona yaptırdılar. . selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , ahmet – 187

3. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, tebrikler

4. Karaman merkezden ben hatice. Selamlar sayfanız gerçekten dikkat çekici, tebrikler 08-04-2021 03:27:03

5. Bartın merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 12-04-2021 07:15:41

6. Aydın merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siteniz inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 18-04-2021 12:40:04

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link