Şimdi, dün paskalya yemeğinde, bu sürüklenmeden sorumlu olduğumuzu söyleyerek bize sertçe vurdu. Tüm insanlar iğneyi vurursa, bu bitecek. Bu uzun bir şans, ama bu lanet olası şeyin içindeki her neyse, davranışlarınızı ve görüşlerinizi değiştirmesi mümkün mü?

Ayrıca aşıyı aldıktan yaklaşık bir hafta sonra hamile olduğunu öğrendi. Dün gece bunu düşünerek uyuyamadım.

Author

28 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kayınbiraderim de, buradaki hepimiz kadar çabuk aşı, kilitlenme ve kısıtlamaydı. Eczacı olduğu için iğneyi ona yaptırdılar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan valla güzel, tebrikler , Gürbüz – 89

2. Afyon dan kimler var. Kayınbiraderim de, buradaki hepimiz kadar çabuk aşı, kilitlenme ve kısıtlamaydı. Eczacı olduğu için iğneyi ona yaptırdılar. . selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , ahmet – 187

3. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, tebrikler

4. Karaman merkezden ben hatice. Selamlar sayfanız gerçekten dikkat çekici, tebrikler 08-04-2021 03:27:03

5. Bartın merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 12-04-2021 07:15:41

6. Aydın merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siteniz inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 18-04-2021 12:40:04

7. Gürbüz Reply

Konya merkezden ben Gürbüz. Selam web sitesi gerçekten güzel, sağolun 21-04-2021 04:49:36

8. Artvin merkezden ben ziya. Mrb web siten vallaha hoşuma gitti, teşekkürler 23-04-2021 22:46:24

9. Gümüşhane dan kimler var. Kayınbiraderim de, buradaki hepimiz kadar çabuk aşı, kilitlenme ve kısıtlamaydı. Eczacı olduğu için iğneyi ona yaptırdılar. . selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 429

10. elif yılmaz Reply

Bolu dan kimler var. Kayınbiraderim de, buradaki hepimiz kadar çabuk aşı, kilitlenme ve kısıtlamaydı. Eczacı olduğu için iğneyi ona yaptırdılar. . Selam web siteniz gerçekten hayran edici, tebrikler , elif yılmaz – 407

11. Bu konu : ” Kayınbiraderim de, buradaki hepimiz kadar çabuk aşı, kilitlenme ve kısıtlamaydı. Eczacı olduğu için iğneyi ona yaptırdılar. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha güzel, teraziye tıkladım , Emine – 304

12. Bu konu : ” Kayınbiraderim de, buradaki hepimiz kadar çabuk aşı, kilitlenme ve kısıtlamaydı. Eczacı olduğu için iğneyi ona yaptırdılar. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan valla hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 309

13. Selam herkese paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

14. Denizli dan kimler var. Kayınbiraderim de, buradaki hepimiz kadar çabuk aşı, kilitlenme ve kısıtlamaydı. Eczacı olduğu için iğneyi ona yaptırdılar. . Merhaba herkese sayfan cidden dikkat çekici, şukuladım , doruk – 466

15. Ankara dan kimler var. Kayınbiraderim de, buradaki hepimiz kadar çabuk aşı, kilitlenme ve kısıtlamaydı. Eczacı olduğu için iğneyi ona yaptırdılar. . Merhaba sayfa süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 265

16. Selamın aleyküm sayfanız yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

17. Bu konu : ” Kayınbiraderim de, buradaki hepimiz kadar çabuk aşı, kilitlenme ve kısıtlamaydı. Eczacı olduğu için iğneyi ona yaptırdılar. ” çok güzel. Merhaba web sitesi cidden iyi, tebrikler , gaye – 451

18. Isparta merkezden ben . Selamın aleyküm sayfanız cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-06-2021 05:55:24

19. Karaman dan kimler var. Kayınbiraderim de, buradaki hepimiz kadar çabuk aşı, kilitlenme ve kısıtlamaydı. Eczacı olduğu için iğneyi ona yaptırdılar. . Mrb web siteniz yeminle güzel, twitter da paylaştım , banu – 129

20. Adıyaman merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki hoşuma gitti, face de paylaştım 09-06-2021 10:18:46

21. Ordu dan kimler var. Kayınbiraderim de, buradaki hepimiz kadar çabuk aşı, kilitlenme ve kısıtlamaydı. Eczacı olduğu için iğneyi ona yaptırdılar. . selamun aleyküm sayfa valla dikkat çekici, sağolun , Aylin – 153

22. Bu konu : ” Kayınbiraderim de, buradaki hepimiz kadar çabuk aşı, kilitlenme ve kısıtlamaydı. Eczacı olduğu için iğneyi ona yaptırdılar. ” çok güzel. Selam web sitesi ciddiyim mükemmel, şukuladım , ziya – 408

23. Isparta merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfa harbiden dikkatimi çekti, sağolun 16-06-2021 04:33:10

24. Gümüşhane merkezden ben hatice. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım 28-06-2021 07:12:45

25. Selam herkese web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

26. Mersin merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi iyi, şukuladım 15-07-2021 11:27:32

27. Siirt merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siteniz gerçekten çok güzel, tebrikler 18-07-2021 08:22:46

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link