Kayınvalidem (94) huzurevinde. Bugün oradaki tüm sakinleri virüs için test ettiler. Ama bunu neden yaptıkları bana tuhaf geliyor.

94 yaşındaki kayınvalidem bir huzurevinde. TÜM sakinleri orada 35 gün boyunca tamamen iyi olmuştur (bir burnunu bile değil). Nedense, bugün tüm sakinleri (çubukla burun yukarı) virüs için test ettiler. Ama neden??? Hiçbiri 35 gündür hastalanmadı !!!

Elbette, bunu yapıldıktan sonra yaptıklarını bize bildirdiler. Söylemeye gerek yok, kocam ve ben bu konuda üzgün ve endişeli.

Bazılarının pozitif test yaptığını ve aslında hastalandığını iddia etmeye hazırım! Hepinizi bu konuda bilgilendirmeye devam edeceğim.

“Kayınvalidem (94) huzurevinde. Bugün oradaki tüm sakinleri virüs için test ettiler. Ama bunu neden yaptıkları bana tuhaf geliyor.” üzerine 34 yorum

1. Amasya merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, saolun 09-07-2020 15:54:13

2. Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşım valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 06-08-2020 19:00:00

3. Kırıkkale merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımınız inan ki dikkat çekici, şukuladım 14-08-2020 05:08:50

4. Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 27-08-2020 18:46:46

5. Van merkezden ben doruk. Slm sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 31-08-2020 23:25:30

6. Çanakkale merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfa gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım 21-09-2020 00:13:34

7. Ağrı dan kimler var. Kayınvalidem (94) huzurevinde. Bugün oradaki tüm sakinleri virüs için test ettiler. Ama bunu neden yaptıkları bana tuhaf geliyor. . Selamın aleyküm web siten vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler , Emine – 307

8. Çankırı dan kimler var. Kayınvalidem (94) huzurevinde. Bugün oradaki tüm sakinleri virüs için test ettiler. Ama bunu neden yaptıkları bana tuhaf geliyor. . selam arkadaşlar sayfan vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , memo – 225

9. Bu konu : ” Kayınvalidem (94) huzurevinde. Bugün oradaki tüm sakinleri virüs için test ettiler. Ama bunu neden yaptıkları bana tuhaf geliyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, sağolun , banu – 429

10. Bu konu : ” Kayınvalidem (94) huzurevinde. Bugün oradaki tüm sakinleri virüs için test ettiler. Ama bunu neden yaptıkları bana tuhaf geliyor. ” çok güzel. Selam herkese siten harbiden hayran bıraktı, saolun , ali – 131

11. Bu konu : ” Kayınvalidem (94) huzurevinde. Bugün oradaki tüm sakinleri virüs için test ettiler. Ama bunu neden yaptıkları bana tuhaf geliyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , emin – 56

12. Yozgat merkezden ben hatice. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran edici, tebrikler 29-10-2020 06:13:27

Yorum yapın