https://www.telegraph.co.uk/politics/2020/08/09/daily-covid-death-count-could-scrapped/

https://www.google.co.uk/amp/s/www.mirror.co.uk/news/uk-news/coronavirus-daily-death-toll-inflated-22367630.amp

https://www.google.co.uk/amp/s/www.dailymail.co.uk/news/article-8575491/amp/Ministers-urged-speed-review-inflated-daily-Covid-19-death- figures.html

Çeşitli makalelerden alıntılar Oxford Üniversitesi uzmanları, günlük hastane dışı ölüm oranlarının önemli bir kısmının virüsten haftalar veya aylar önce iyileşen hastalarla ilgili olduğunu ortaya çıkardıktan sonra geldi.

Önceki sistemde, İngiltere’de virüs testi pozitif çıkan herkes, ölüm bir araba kazasından kaynaklansa bile, öldüğünde otomatik olarak bir koronavirüs ölümü olarak sayılıyordu.

Puplic Health England, incelemenin yayınlanmasından önce yorum yapmayı reddetti.

Bir blogda yazan Dr Oke ve Profesör Heneghan şunları söyledi: “Son haftalarda ortaya çıkan şey, ONS tarafından yayınlanan sayılar arasındaki artan eşitsizliktir. [Office for National Statistics] ve Public Health England tarafından bildirilenler medyada geniş çapta yayılan. “

Medyaya geniş çapta yayılanlara dikkat edin, halk üzerindeki günlük ölümlerin sayısındaki psikolojik etkinin sonucu.

IMO bu, Yeni Normali kabul etmek için apaçık korkutma taktikleri, bu cümle açıkça kuzu gibi giyinmiş ve en azından bunun Yeni Dünya Düzeni olduğu bana açık görünüyor. Bunun uydurma bir kelime olduğunu düşünen insanlar için, çoğu konuşmada sıkça geçtiği için, başta devlet başkanları ve politikacılar olmak üzere kaç kişinin bu 3 kelimeden bahsettiğini google’da ararım.

Kanıtım olmayan ama ortaya koyacağım bir yan çizgi teorisi. Her şey salgın ve çocukların eğitimi ile devam ederken, kayıp bir nesli duymaya devam ediyorum, bunun yeni nesil çocuklar üzerindeki kontrolünü sağlamlaştırmasını mı istiyorlar, böylece gençliklerinde bu, bilmeyecekleri kadar normal sayılır. farklıdır ve kişisel özgürlüklerin daha katı bir şekilde ihlal edilmesini kabul eder. Bunu söylememin tek sebebi, bölgemdeki bir ilkokulda çalıştım, “dezavantajlı bir bölgede” büyüdüm ve çoğu zaman, çocuk okulunun bir kısmı için ilk yıllarda sahip oldukları tek tutarlılıktı ama hepsi bu kadar değil. ilk birkaç yılda gösterdikleri büyüme çok büyük.

Çocukların kaçıracağını iddia etmiyorum, evde öğrenim ortamını ve eğitim kazanımını doğrulayan pek çok çalışma olduğundan, bunun ailelerin daha güçlü bağlar kurabileceğini iddia edebileceğini iddia etmiyorum.

Sanırım sorduğum şey, insanların genç neslimiz üzerindeki uzun vadeli etkisinin eğer varsa ne olacağını düşünüyor.

Author

88 Comments

1. Selamın aleyküm siteniz gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Ağrı merkezden ben ali. Slm paylaşımınız cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım 11-08-2020 13:15:36

3. Merhaba herkese web sitesi harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

4. Ağrı merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımın cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-08-2020 00:44:57

5. Iğdır merkezden ben ahmet. Merhaba siten harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-08-2020 10:54:49

6. Gürbüz Reply

Çorum merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım 26-08-2020 18:54:43

7. Zonguldak merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımın valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 29-08-2020 23:18:53

8. Isparta merkezden ben gaye. Selamlar sayfa ciddiyim mükemmel, şukuladım 03-09-2020 17:48:52

9. selamun aleyküm web siten harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım

10. Mrb paylaşımın cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

11. elif yılmaz Reply

Tokat merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siteniz inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-09-2020 12:50:27

12. Selamın aleyküm sayfan valla hayran bıraktı, teşekkürler

13. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten güzel, face de paylaştım

14. Osmaniye merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm bu web sitesi valla mükemmel, sağolun 25-09-2020 00:07:02

15. Gürbüz Reply

Bilecik merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok iyi, teşekkürler 01-10-2020 04:45:02

16. Slm sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Elazığ merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siten inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:22:19

18. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki çok iyi, teraziye tıkladım

19. Giresun merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, teşekkürler 10-10-2020 21:49:52

20. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım

21. selamun aleyküm sayfanız vallaha mükemmel, sağolun

22. İzmir merkezden ben Emine. Merhaba bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 26-10-2020 16:00:30

23. Bu konu : ” Kayıp bir nesil mi? Ya da değil, düşüncelerin ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 14

24. Bursa dan kimler var. Kayıp bir nesil mi? Ya da değil, düşüncelerin . selamun aleyküm sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , banu – 53

25. Mrb paylaşımınız vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım

26. Denizli merkezden ben memo. Selam herkese siten yeminle dikkat çekici, sağolun 21-11-2020 11:34:40

27. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kayıp bir nesil mi? Ya da değil, düşüncelerin ” çok güzel. Slm web siteniz yeminle hayran edici, face de paylaştım , elif yılmaz – 385

28. Slm sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

29. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

30. Edirne dan kimler var. Kayıp bir nesil mi? Ya da değil, düşüncelerin . selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 145

31. Bu konu : ” Kayıp bir nesil mi? Ya da değil, düşüncelerin ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , emin – 261

32. Gaziantep merkezden ben gaye. Selam web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 06-12-2020 07:05:21

33. Amasya merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 06-12-2020 14:14:07

34. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

35. Samsun merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşım vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 22:48:21

36. Bu konu : ” Kayıp bir nesil mi? Ya da değil, düşüncelerin ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 224

37. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

38. Amasya merkezden ben Aylin. Slm web siteniz ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 23-12-2020 06:07:44

39. Bu konu : ” Kayıp bir nesil mi? Ya da değil, düşüncelerin ” çok güzel. Selamlar sayfa yeminle mükemmel, teşekkürler , hatice – 425

40. Bu konu : ” Kayıp bir nesil mi? Ya da değil, düşüncelerin ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 183

41. Antalya merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 31-12-2020 12:35:29

42. Bu konu : ” Kayıp bir nesil mi? Ya da değil, düşüncelerin ” çok güzel. Selam paylaşım harbiden çok güzel, saolun , mehmet – 40

43. Şırnak dan kimler var. Kayıp bir nesil mi? Ya da değil, düşüncelerin . Selam herkese web sitesi yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 323

44. Bu konu : ” Kayıp bir nesil mi? Ya da değil, düşüncelerin ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız valla güzel, saolun , gaye – 223

45. Antalya dan kimler var. Kayıp bir nesil mi? Ya da değil, düşüncelerin . Selam herkese siteniz yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , gaye – 426

46. Selamlar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

47. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım

48. Mrb sayfan inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

49. Yozgat dan kimler var. Kayıp bir nesil mi? Ya da değil, düşüncelerin . Slm bu web sitesi inanki çok iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 139

50. Selamlar web siteniz inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

51. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kayıp bir nesil mi? Ya da değil, düşüncelerin ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha güzel, tebrikler , elif yılmaz – 390

52. Çorum dan kimler var. Kayıp bir nesil mi? Ya da değil, düşüncelerin . Mrb paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , mehmet – 90

53. Mersin merkezden ben Emine. Mrb web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 30-01-2021 17:25:14

54. Merhabalar web siteniz vallaha dikkat çekici, face de paylaştım

55. Bu konu : ” Kayıp bir nesil mi? Ya da değil, düşüncelerin ” çok güzel. Slm web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 14

56. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki iyi, twitter da paylaştım

57. Bu konu : ” Kayıp bir nesil mi? Ya da değil, düşüncelerin ” çok güzel. Slm paylaşım süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 394

58. Diyarbakır dan kimler var. Kayıp bir nesil mi? Ya da değil, düşüncelerin . Selam herkese web sitesi inanılmaz iyi, sağolun , banu – 191

59. Karaman merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 06-02-2021 04:51:55

60. Bu konu : ” Kayıp bir nesil mi? Ya da değil, düşüncelerin ” çok güzel. Slm paylaşımınız inan ki çok güzel, sağolun , doruk – 344

61. Bu konu : ” Kayıp bir nesil mi? Ya da değil, düşüncelerin ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , Emine – 494

62. Elazığ merkezden ben . Selamlar sayfa cidden çok iyi, tebrikler 09-02-2021 14:27:58

63. Gürbüz Reply

Edirne merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siten yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 15-02-2021 16:36:45

64. Bartın merkezden ben ali. Slm sayfanız inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 24-02-2021 00:16:05

65. Merhaba paylaşım vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

66. Yalova merkezden ben ali. Slm web siten inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-02-2021 09:31:21

67. Eskişehir merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siteniz harbiden dikkat çekici, teşekkürler 28-02-2021 23:36:28

68. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kayıp bir nesil mi? Ya da değil, düşüncelerin ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 434

69. Erzurum merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfan ciddiyim mükemmel, tebrikler 04-03-2021 11:35:12

70. Yalova dan kimler var. Kayıp bir nesil mi? Ya da değil, düşüncelerin . selam arkadaşlar web siteniz gerçekten çok güzel, şukuladım , Emine – 385

71. Aksaray merkezden ben Emine. Slm sayfan vallaha mükemmel, sağolun 12-03-2021 08:40:09

72. Bu konu : ” Kayıp bir nesil mi? Ya da değil, düşüncelerin ” çok güzel. Selam herkese sayfan gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 38

73. Adıyaman merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siten harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 29-03-2021 04:27:58

74. Kırklareli merkezden ben ali. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle hayran edici, twitter da paylaştım 02-04-2021 20:45:51

75. Trabzon dan kimler var. Kayıp bir nesil mi? Ya da değil, düşüncelerin . merhaba arkadaşlar sayfan harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım , Aylin – 383

76. Gürbüz Reply

Merhabalar sayfan ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım

77. Bu konu : ” Kayıp bir nesil mi? Ya da değil, düşüncelerin ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 294

78. Merhabalar siten yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım

79. Bu konu : ” Kayıp bir nesil mi? Ya da değil, düşüncelerin ” çok güzel. Selam sayfan ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , Aylin – 396

80. Bu konu : ” Kayıp bir nesil mi? Ya da değil, düşüncelerin ” çok güzel. Selam siten inan ki güzel, twitter da paylaştım , memo – 481

81. Bu konu : ” Kayıp bir nesil mi? Ya da değil, düşüncelerin ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın cidden mükemmel, tebrikler , mehmet – 170

82. Bu konu : ” Kayıp bir nesil mi? Ya da değil, düşüncelerin ” çok güzel. Slm sayfan harbiden dikkat çekici, saolun , Aylin – 400

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link