Kayıp bir nesil mi? Ya da değil, düşüncelerin

https://www.telegraph.co.uk/politics/2020/08/09/daily-covid-death-count-could-scrapped/

https://www.google.co.uk/amp/s/www.mirror.co.uk/news/uk-news/coronavirus-daily-death-toll-inflated-22367630.amp

https://www.google.co.uk/amp/s/www.dailymail.co.uk/news/article-8575491/amp/Ministers-urged-speed-review-inflated-daily-Covid-19-death- figures.html

Çeşitli makalelerden alıntılar Oxford Üniversitesi uzmanları, günlük hastane dışı ölüm oranlarının önemli bir kısmının virüsten haftalar veya aylar önce iyileşen hastalarla ilgili olduğunu ortaya çıkardıktan sonra geldi.

Önceki sistemde, İngiltere’de virüs testi pozitif çıkan herkes, ölüm bir araba kazasından kaynaklansa bile, öldüğünde otomatik olarak bir koronavirüs ölümü olarak sayılıyordu.

Puplic Health England, incelemenin yayınlanmasından önce yorum yapmayı reddetti.

Bir blogda yazan Dr Oke ve Profesör Heneghan şunları söyledi: “Son haftalarda ortaya çıkan şey, ONS tarafından yayınlanan sayılar arasındaki artan eşitsizliktir. [Office for National Statistics] ve Public Health England tarafından bildirilenler medyada geniş çapta yayılan. “

Medyaya geniş çapta yayılanlara dikkat edin, halk üzerindeki günlük ölümlerin sayısındaki psikolojik etkinin sonucu.

IMO bu, Yeni Normali kabul etmek için apaçık korkutma taktikleri, bu cümle açıkça kuzu gibi giyinmiş ve en azından bunun Yeni Dünya Düzeni olduğu bana açık görünüyor. Bunun uydurma bir kelime olduğunu düşünen insanlar için, çoğu konuşmada sıkça geçtiği için, başta devlet başkanları ve politikacılar olmak üzere kaç kişinin bu 3 kelimeden bahsettiğini google’da ararım.

Kanıtım olmayan ama ortaya koyacağım bir yan çizgi teorisi. Her şey salgın ve çocukların eğitimi ile devam ederken, kayıp bir nesli duymaya devam ediyorum, bunun yeni nesil çocuklar üzerindeki kontrolünü sağlamlaştırmasını mı istiyorlar, böylece gençliklerinde bu, bilmeyecekleri kadar normal sayılır. farklıdır ve kişisel özgürlüklerin daha katı bir şekilde ihlal edilmesini kabul eder. Bunu söylememin tek sebebi, bölgemdeki bir ilkokulda çalıştım, “dezavantajlı bir bölgede” büyüdüm ve çoğu zaman, çocuk okulunun bir kısmı için ilk yıllarda sahip oldukları tek tutarlılıktı ama hepsi bu kadar değil. ilk birkaç yılda gösterdikleri büyüme çok büyük.

Çocukların kaçıracağını iddia etmiyorum, evde öğrenim ortamını ve eğitim kazanımını doğrulayan pek çok çalışma olduğundan, bunun ailelerin daha güçlü bağlar kurabileceğini iddia edebileceğini iddia etmiyorum.

Sanırım sorduğum şey, insanların genç neslimiz üzerindeki uzun vadeli etkisinin eğer varsa ne olacağını düşünüyor.

“Kayıp bir nesil mi? Ya da değil, düşüncelerin” üzerine 22 yorum

1. Ağrı merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımın cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-08-2020 00:44:57

2. Iğdır merkezden ben ahmet. Merhaba siten harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-08-2020 10:54:49

3. Çorum merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım 26-08-2020 18:54:43

4. Zonguldak merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımın valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 29-08-2020 23:18:53

5. Tokat merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siteniz inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-09-2020 12:50:27

6. Bilecik merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok iyi, teşekkürler 01-10-2020 04:45:02

7. Elazığ merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siten inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:22:19

8. Giresun merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, teşekkürler 10-10-2020 21:49:52

Yorum yapın