Kayıp çocukların bulunmadığı eksik organların, şu anda öğrendiğimiz, yasadışı seks eylemlerine katılan ünlü kişilerin şu anki maruz kalmasıyla ilgili olan insanlarla bağlantılı olduğunu düşünmeye meyilliyim.

Bu insanların bazılarının insanlara ve insanların bazı vücut parçalarına benzeyen kek yemeyi nasıl sevdiğini ve bazı insanların ve küçüklerin ‘eksik’ organlarına bağlı olup olmadığını düşünmemi sağladığını hatırladım. Bu kesinlikle bir olasılık ve bu çabaya yardımcı olduğu bilinen bir ülkeyi aşağıdaki videoyla gizlice görebiliyor gibi görüyorum ki, ulusun bütün bir işi yaptıklarını gösteriyor. Bütün bu çile sadece bıktırıyor.

Kayıp Organlar

“Kayıp çocukların bulunmadığı eksik organların, şu anda öğrendiğimiz, yasadışı seks eylemlerine katılan ünlü kişilerin şu anki maruz kalmasıyla ilgili olan insanlarla bağlantılı olduğunu düşünmeye meyilliyim.” üzerine 27 yorum

1. Antalya merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım 15-07-2020 20:10:43

2. Bartın merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siten valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 19-08-2020 16:35:35

3. Mardin merkezden ben Aylin. Merhaba sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 31-08-2020 21:02:38

4. Karabük merkezden ben Gürbüz. Merhaba bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 07-10-2020 23:59:26

5. Yozgat dan kimler var. Kayıp çocukların bulunmadığı eksik organların, şu anda öğrendiğimiz, yasadışı seks eylemlerine katılan ünlü kişilerin şu anki maruz kalmasıyla ilgili olan insanlarla bağlantılı olduğunu düşünmeye meyilliyim. . selamun aleyküm paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , memo – 32

6. Bu konu : ” Kayıp çocukların bulunmadığı eksik organların, şu anda öğrendiğimiz, yasadışı seks eylemlerine katılan ünlü kişilerin şu anki maruz kalmasıyla ilgili olan insanlarla bağlantılı olduğunu düşünmeye meyilliyim. ” çok güzel. Slm bu web sitesi inan ki çok güzel, teşekkürler , Hasan – 283

7. Bu konu : ” Kayıp çocukların bulunmadığı eksik organların, şu anda öğrendiğimiz, yasadışı seks eylemlerine katılan ünlü kişilerin şu anki maruz kalmasıyla ilgili olan insanlarla bağlantılı olduğunu düşünmeye meyilliyim. ” çok güzel. Merhaba sayfa inanki çok hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 127

8. Sakarya dan kimler var. Kayıp çocukların bulunmadığı eksik organların, şu anda öğrendiğimiz, yasadışı seks eylemlerine katılan ünlü kişilerin şu anki maruz kalmasıyla ilgili olan insanlarla bağlantılı olduğunu düşünmeye meyilliyim. . Selam herkese sayfa inan ki hayran bıraktı, tebrikler , Emine – 27

9. Gaziantep merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 23-10-2020 07:58:40

10. Bu konu : ” Kayıp çocukların bulunmadığı eksik organların, şu anda öğrendiğimiz, yasadışı seks eylemlerine katılan ünlü kişilerin şu anki maruz kalmasıyla ilgili olan insanlarla bağlantılı olduğunu düşünmeye meyilliyim. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 358

Aylin için bir cevap yazın Cevabı iptal et