Kayıp video, lütfen yardım edin. Dün gece bu denizaltında video izledim. Şekiller, desenler, uzay ve zamandaki zaman ve dereceleri ölçmek hakkında. Tüm sayılar 9’u gösteriyor. Tarihten gitti ve onu tekrar bulmaya çalışırken saatlerce kaydırdı. Silindi mi yoksa kaybediyor muyum?

Denizaltıdaki birinin dün gece gördüğüm bu gönderiyi bulmama yardım edebileceğini umuyorum. Gözlüklü ve uzun sakallı, sayılar, zaman ve şekiller alan gerçekten zeki bir adamdı. Ve zamanı ölçen sayıların ve her şeklin kümülatif derecelerinin birbiriyle nasıl ilişkili olduğu ve her bir sayının toplamının nasıl 9’a çıktığı veya 9’a indirilebileceği. Onu dinlerken uyuyakaldım ve sabah uyandım ve yapabilirim Onu hiçbir yerde bulamıyorum. Geçmişime baktım ve bu sicte dikkatlice aradım ve gitti. Onu gördüğünü hatırlayan var mı? Başlığı veya adı hatırlayamadığım için aramalarım yardımcı olmadı.

“Kayıp video, lütfen yardım edin. Dün gece bu denizaltında video izledim. Şekiller, desenler, uzay ve zamandaki zaman ve dereceleri ölçmek hakkında. Tüm sayılar 9’u gösteriyor. Tarihten gitti ve onu tekrar bulmaya çalışırken saatlerce kaydırdı. Silindi mi yoksa kaybediyor muyum?” üzerine 21 yorum

1. Bu konu : ” Kayıp video, lütfen yardım edin. Dün gece bu denizaltında video izledim. Şekiller, desenler, uzay ve zamandaki zaman ve dereceleri ölçmek hakkında. Tüm sayılar 9’u gösteriyor. Tarihten gitti ve onu tekrar bulmaya çalışırken saatlerce kaydırdı. Silindi mi yoksa kaybediyor muyum? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 219

2. Kocaeli dan kimler var. Kayıp video, lütfen yardım edin. Dün gece bu denizaltında video izledim. Şekiller, desenler, uzay ve zamandaki zaman ve dereceleri ölçmek hakkında. Tüm sayılar 9’u gösteriyor. Tarihten gitti ve onu tekrar bulmaya çalışırken saatlerce kaydırdı. Silindi mi yoksa kaybediyor muyum? . Selam herkese paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 30

3. Bu konu : ” Kayıp video, lütfen yardım edin. Dün gece bu denizaltında video izledim. Şekiller, desenler, uzay ve zamandaki zaman ve dereceleri ölçmek hakkında. Tüm sayılar 9’u gösteriyor. Tarihten gitti ve onu tekrar bulmaya çalışırken saatlerce kaydırdı. Silindi mi yoksa kaybediyor muyum? ” çok güzel. Selam web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 456

4. Kastamonu dan kimler var. Kayıp video, lütfen yardım edin. Dün gece bu denizaltında video izledim. Şekiller, desenler, uzay ve zamandaki zaman ve dereceleri ölçmek hakkında. Tüm sayılar 9’u gösteriyor. Tarihten gitti ve onu tekrar bulmaya çalışırken saatlerce kaydırdı. Silindi mi yoksa kaybediyor muyum? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, sağolun , doruk – 328

5. Balıkesir merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten güzel, şukuladım 11-01-2021 18:48:08

6. Bu konu : ” Kayıp video, lütfen yardım edin. Dün gece bu denizaltında video izledim. Şekiller, desenler, uzay ve zamandaki zaman ve dereceleri ölçmek hakkında. Tüm sayılar 9’u gösteriyor. Tarihten gitti ve onu tekrar bulmaya çalışırken saatlerce kaydırdı. Silindi mi yoksa kaybediyor muyum? ” çok güzel. Slm web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , – 383

7. Nevşehir dan kimler var. Kayıp video, lütfen yardım edin. Dün gece bu denizaltında video izledim. Şekiller, desenler, uzay ve zamandaki zaman ve dereceleri ölçmek hakkında. Tüm sayılar 9’u gösteriyor. Tarihten gitti ve onu tekrar bulmaya çalışırken saatlerce kaydırdı. Silindi mi yoksa kaybediyor muyum? . Selamlar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 327

8. Sakarya merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 14-01-2021 16:00:34

9. Bu konu : ” Kayıp video, lütfen yardım edin. Dün gece bu denizaltında video izledim. Şekiller, desenler, uzay ve zamandaki zaman ve dereceleri ölçmek hakkında. Tüm sayılar 9’u gösteriyor. Tarihten gitti ve onu tekrar bulmaya çalışırken saatlerce kaydırdı. Silindi mi yoksa kaybediyor muyum? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , doruk – 281

10. Bu konu : ” Kayıp video, lütfen yardım edin. Dün gece bu denizaltında video izledim. Şekiller, desenler, uzay ve zamandaki zaman ve dereceleri ölçmek hakkında. Tüm sayılar 9’u gösteriyor. Tarihten gitti ve onu tekrar bulmaya çalışırken saatlerce kaydırdı. Silindi mi yoksa kaybediyor muyum? ” çok güzel. Slm sayfan cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 134

11. Uşak dan kimler var. Kayıp video, lütfen yardım edin. Dün gece bu denizaltında video izledim. Şekiller, desenler, uzay ve zamandaki zaman ve dereceleri ölçmek hakkında. Tüm sayılar 9’u gösteriyor. Tarihten gitti ve onu tekrar bulmaya çalışırken saatlerce kaydırdı. Silindi mi yoksa kaybediyor muyum? . selamun aleyküm siteniz süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 248

12. Tunceli merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siten yeminle çok iyi, teşekkürler 09-02-2021 17:17:21

13. Bu konu : ” Kayıp video, lütfen yardım edin. Dün gece bu denizaltında video izledim. Şekiller, desenler, uzay ve zamandaki zaman ve dereceleri ölçmek hakkında. Tüm sayılar 9’u gösteriyor. Tarihten gitti ve onu tekrar bulmaya çalışırken saatlerce kaydırdı. Silindi mi yoksa kaybediyor muyum? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha güzel, sağolun , elif yılmaz – 195

14. Tekirdağ dan kimler var. Kayıp video, lütfen yardım edin. Dün gece bu denizaltında video izledim. Şekiller, desenler, uzay ve zamandaki zaman ve dereceleri ölçmek hakkında. Tüm sayılar 9’u gösteriyor. Tarihten gitti ve onu tekrar bulmaya çalışırken saatlerce kaydırdı. Silindi mi yoksa kaybediyor muyum? . Merhaba web sitesi valla hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 272

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link