kayıtlı taraf

bu yüzden demokratik ön seçimde fark yaratmak için bir partiye kayıt oldum.

kaçırıldı.

Dem olarak kayıtlı olduğum için kendimi mutlu buluyorum çünkü iktidara gelirlerse yaşamama izin vereceklerini, taciz etmeyeceklerini ve hayatıma terör getirmeyeceklerini hissediyorum çünkü onların “tarafında” olacağım. seçildikleri ve geceleri evlerinde sistematik olarak düşman siyasi bileşenleri öldürdükleri kabusu vardı.

üzgün.

Eğer cumhuriyetçilerin kontrolü ellerinde tutarsa ​​aynı sorun için endişelenmem gerektiği konusunda aynı korkuma sahip değilim. Muhtemelen yanlış yönlendirildim ama umarım onların temel değerleri, anlaşmazlıklara izin verilen bir topluma sahip olmaktır. bir şeyleri konuşmak izin vermektir. tartışmalara izin verilir.

Henüz kime oy vereceğime karar vermedim ama anlıyorum ki, demokratik parti ile hissettiğim ilişkinin (korkunun) KONUŞUYOR.

“kayıtlı taraf” üzerine 17 yorum

1. Rize merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfan inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 19-08-2020 06:33:05

2. Giresun merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 19-08-2020 07:05:52

3. Çorum merkezden ben banu. selamun aleyküm siteniz cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 27-08-2020 22:31:06

4. Şanlıurfa merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-09-2020 16:17:17

5. Sakarya merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki çok güzel, teraziye tıkladım 02-10-2020 10:06:03

6. Bitlis merkezden ben ahmet. Mrb siteniz vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 07-10-2020 04:08:35

Yorum yapın