Kaynaklar, Kobe Bryant’ın ölümünden haftalar önce Nike ile ilişkisini bitirmeyi ve “Mamba” adlı kendi ayakkabı şirketini kurmayı planladığını ortaya koydu.

Kaynaklar, Kobe Bryant’ın ölümünden haftalar önce Nike ile ilişkisini bitirmeyi ve “Mamba” adlı kendi ayakkabı şirketini kurmayı planladığını ortaya koydu.

https://www.insider.com/kobe-bryant-shoes-leave-nike-start-player-owned-sneaker-brand-2020-12

İşte geçen yıl tanıştığı girişim kapitalistinden bir tweet, Nike’tan ne kadar mutsuz olduğunu ve ayrılmak istediğini tartıştı: https://twitter.com/shervin/status/1343804762022678528?s=19

Zaten tasarımların prototipini yapıyorlardı. İşte ondan başka bir tweet, Kobe’nin pazarlamasından ve çizgisine olan promosyon taahhüdünden memnun olmadığını söylüyor. Ayrıca Kobe’nin, zaten mevcut ayakkabı serisinin zayıf satışlarından Nike’nin sorumlu olduğunu hissettiğini de söylüyor: https://twitter.com/shervin/status/1343806139344056321?s=19

Usain Bolt’u yöneten bir tanık da dahil olmak üzere Kobe ve Shervin toplantılarının daha fazla kanıtı: https://twitter.com/shervin/status/1343923790682738688?s=19

Not: Bu kişi hiçbir noktada Kobe’nin ölümüyle ilgili alçakça bir şey önermiyor, ancak bu olayların garip zamanlamasını vurgulamak için bu noktayı vurguladım. Belki de Nike yöneticileri, helikopterle oynaması için birini işe aldı çünkü onun kendi işini yapmasını ve potansiyel olarak kârlarını azaltmasını istemiyorlardı … Büyük şirketler ve milyonlarca veya milyarlarca dolar gelir içeren daha çılgın şeyler oldu.

This Post Has 27 Comments

1. banu

Elazığ merkezden ben banu. Selam herkese siten vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 30-12-2020 22:47:20

2. Anonim

selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

3. Emine

Kırıkkale merkezden ben Emine. Slm paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 30-12-2020 23:01:56

4. emin

Ankara dan kimler var. Kaynaklar, Kobe Bryant’ın ölümünden haftalar önce Nike ile ilişkisini bitirmeyi ve “Mamba” adlı kendi ayakkabı şirketini kurmayı planladığını ortaya koydu. . selam arkadaşlar sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 287

5. ali

Aksaray merkezden ben ali. Mrb web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, saolun 31-12-2020 19:35:49

6. emin

Bartın merkezden ben emin. Slm web siteniz inan ki mükemmel, face de paylaştım 05-01-2021 13:02:23

7. emin

Merhabalar bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, saolun

8. ali

Selamlar web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sağolun

9. Hasan

selam arkadaşlar sayfanız yeminle çok iyi, teraziye tıkladım

10. gaye

Mersin dan kimler var. Kaynaklar, Kobe Bryant’ın ölümünden haftalar önce Nike ile ilişkisini bitirmeyi ve “Mamba” adlı kendi ayakkabı şirketini kurmayı planladığını ortaya koydu. . Slm sayfa gerçekten mükemmel, sağolun , gaye – 151

11. Anonim

Afyon dan kimler var. Kaynaklar, Kobe Bryant’ın ölümünden haftalar önce Nike ile ilişkisini bitirmeyi ve “Mamba” adlı kendi ayakkabı şirketini kurmayı planladığını ortaya koydu. . Merhabalar web sitesi yeminle çok iyi, şukuladım , – 20

12. ziya

Siirt dan kimler var. Kaynaklar, Kobe Bryant’ın ölümünden haftalar önce Nike ile ilişkisini bitirmeyi ve “Mamba” adlı kendi ayakkabı şirketini kurmayı planladığını ortaya koydu. . Selamın aleyküm sayfan cidden çok güzel, tebrikler , ziya – 212

13. ali

Elazığ dan kimler var. Kaynaklar, Kobe Bryant’ın ölümünden haftalar önce Nike ile ilişkisini bitirmeyi ve “Mamba” adlı kendi ayakkabı şirketini kurmayı planladığını ortaya koydu. . Merhabalar web siten harbiden hoşuma gitti, saolun , ali – 307

14. Gürbüz

Slm sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

15. gaye

Bu konu : ” Kaynaklar, Kobe Bryant’ın ölümünden haftalar önce Nike ile ilişkisini bitirmeyi ve “Mamba” adlı kendi ayakkabı şirketini kurmayı planladığını ortaya koydu. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , gaye – 53

16. ahmet

Bu konu : ” Kaynaklar, Kobe Bryant’ın ölümünden haftalar önce Nike ile ilişkisini bitirmeyi ve “Mamba” adlı kendi ayakkabı şirketini kurmayı planladığını ortaya koydu. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ahmet – 41

17. ziya

Afyon dan kimler var. Kaynaklar, Kobe Bryant’ın ölümünden haftalar önce Nike ile ilişkisini bitirmeyi ve “Mamba” adlı kendi ayakkabı şirketini kurmayı planladığını ortaya koydu. . Merhaba web siten ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , ziya – 111

18. Emine

Bu konu : ” Kaynaklar, Kobe Bryant’ın ölümünden haftalar önce Nike ile ilişkisini bitirmeyi ve “Mamba” adlı kendi ayakkabı şirketini kurmayı planladığını ortaya koydu. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz harbiden güzel, tebrikler , Emine – 175

19. Anonim

Bu konu : ” Kaynaklar, Kobe Bryant’ın ölümünden haftalar önce Nike ile ilişkisini bitirmeyi ve “Mamba” adlı kendi ayakkabı şirketini kurmayı planladığını ortaya koydu. ” çok güzel. Merhaba web siten harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 269

20. ziya

Merhaba sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun

21. Emine

Bartın merkezden ben Emine. Slm web siten harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 20-02-2021 19:22:41

22. hatice

Bu konu : ” Kaynaklar, Kobe Bryant’ın ölümünden haftalar önce Nike ile ilişkisini bitirmeyi ve “Mamba” adlı kendi ayakkabı şirketini kurmayı planladığını ortaya koydu. ” çok güzel. Selam paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 96

23. emin

Bu konu : ” Kaynaklar, Kobe Bryant’ın ölümünden haftalar önce Nike ile ilişkisini bitirmeyi ve “Mamba” adlı kendi ayakkabı şirketini kurmayı planladığını ortaya koydu. ” çok güzel. Mrb siten gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım , emin – 173

24. elif yılmaz

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım 05-03-2021 08:30:34

25. ahmet

Bu konu : ” Kaynaklar, Kobe Bryant’ın ölümünden haftalar önce Nike ile ilişkisini bitirmeyi ve “Mamba” adlı kendi ayakkabı şirketini kurmayı planladığını ortaya koydu. ” çok güzel. Mrb siten inan ki çok iyi, şukuladım , ahmet – 259

26. Hasan

Bu konu : ” Kaynaklar, Kobe Bryant’ın ölümünden haftalar önce Nike ile ilişkisini bitirmeyi ve “Mamba” adlı kendi ayakkabı şirketini kurmayı planladığını ortaya koydu. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 78

27. Gürbüz

selam arkadaşlar bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

Bir cevap yazın