Merhaba topluluk, hangi gruba başvuracağımdan emin değilim, ancak daha önce burada iyi kanıtlar gördüğüm için bu topluluğun en yararlı olacağını düşündüm. Kısacası, 21 yaşındayım ve şu anda annemle yaşıyorum. Aşı olmak için randevu almam gerektiğini söyledi ve ben de ona hayır dedim. İçgüdülerim, bu aşı sorununun yanı sıra genel olarak pandemide bir şeyler olduğu. Ben güvenmiyorum. Kararımla ilgili derin endişelerini dile getiriyor ve şu anda bakış açımı tartışan devasa bir kanıt koleksiyonu oluşturuyorum. Aşı üreticilerinin skandal geçmişi hakkında pek çok bilgiye sahibim, ancak aşının nasıl reklamı yapılan kadar etkili olmayabileceğini / aşının neden kötü olduğunu vb. açıklayan doktor / tıbbi profesyonel ifadeler hakkında güvenilir bilgiler almak için yardıma ihtiyacım var. Unutmayın, annem sıkı bir ana akım medya gözlemcisi ve ana akım anlatılara% 100 inandı. Ana akım medyanın büyük ilaç firmaları tarafından nasıl etkilendiğine / kontrol edildiğine dair iyi bir bilgi varsa bana da çok yardımcı olabilir.

Author

8 Comments

1. Eskişehir merkezden ben . selamun aleyküm siteniz inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 15-04-2021 23:30:37

2. Erzurum merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfa inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım 15-04-2021 23:31:12

3. Adana merkezden ben Hasan. Selam sayfa inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 16-04-2021 04:34:03

4. Siirt dan kimler var. kaynaklara çok ihtiyaç duyuyorsanız (lütfen yardım edin!) . selamun aleyküm sayfanız gerçekten çok güzel, sağolun , – 248

5. Bu konu : ” kaynaklara çok ihtiyaç duyuyorsanız (lütfen yardım edin!) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten cidden güzel, twitter da paylaştım , doruk – 178

6. selam arkadaşlar sayfa cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

7. Tunceli dan kimler var. kaynaklara çok ihtiyaç duyuyorsanız (lütfen yardım edin!) . Merhaba herkese web siten valla çok güzel, saolun , ali – 487

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link