Su, günümüz toplumunun mükemmel bir tanımını yavaş yavaş kaynamaya başlarken, kurbağanın kaynayarak ölmesine dair bir tür açıklama buluyorum.

Sanırım kaynayan bir tencerede doğdum, sanırım atladım ama belki de kaçınılmaz ölümümden önce halüsinasyon görüyorum. Dışarı çıkan kurbağaların çeşitli zararları vardır.

Kurbağalar kimler? Su nedir? Pot nedir? Alev kim? Kurbağayı kim kaynatıyor?

Author

13 Comments

1. Selam paylaşım inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

2. Denizli merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden çok iyi, face de paylaştım 31-03-2021 12:25:07

3. Bingöl merkezden ben banu. Mrb siten vallaha hayran edici, şukuladım 31-03-2021 12:33:21

4. Selam herkese bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım

5. Selamın aleyküm sayfanız inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler

6. Bu konu : ” Kaynar su tencerede kurbağa. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inan ki hayran edici, şukuladım , banu – 14

7. Bu konu : ” Kaynar su tencerede kurbağa. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten cidden çok güzel, twitter da paylaştım , ziya – 220

8. Sakarya merkezden ben Hasan. Mrb web siteniz cidden dikkatimi çekti, teşekkürler 02-04-2021 23:59:37

9. Merhaba herkese sayfa valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Mersin dan kimler var. Kaynar su tencerede kurbağa. . Selam web sitesi inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , hatice – 262

11. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link