KBB sırasında sadece Hıristiyanlar için değil, aynı zamanda iyi bir ahlaki değeri savunan ve Hikayeyi sorgulayan herkes için zulüm

Komplo teorisyenleri

• Irkçılar

• İncil Thumpers

• Homofoblar

• Bilim Karşıtı

• Transfobik

…vb.

Bu kelimelerin ortak noktası nedir? Bunların hepsi, İncil Değerlerinin sorunlu, Hıristiyanlar düşman olarak yanılsamasını yaratmak için dilimize akıllıca eklenen kelimelerdir.

Sizi teslim ettiklerinde, nasıl konuşacağınız ya da ne söyleyeceğiniz konusunda endişelenmeyin, çünkü söyleyeceğiniz şeyler size o saatte verilecektir. Çünkü konuşan siz değilsiniz, sizin aracılığınızla konuşan Babanızın Ruhu. Kardeş kardeşi ölüme, babayı da çocuğunu teslim edecek ve çocuklar ana babalara karşı çıkıp onları öldürtecek ve benim adım aşkına sizden herkes tarafından nefret edilecek. Ama sonuna kadar dayanan kurtulacak

“KBB sırasında sadece Hıristiyanlar için değil, aynı zamanda iyi bir ahlaki değeri savunan ve Hikayeyi sorgulayan herkes için zulüm” üzerine 17 yorum

1. Hatay dan kimler var. KBB sırasında sadece Hıristiyanlar için değil, aynı zamanda iyi bir ahlaki değeri savunan ve Hikayeyi sorgulayan herkes için zulüm . Merhabalar sayfa gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 276

2. Bu konu : ” KBB sırasında sadece Hıristiyanlar için değil, aynı zamanda iyi bir ahlaki değeri savunan ve Hikayeyi sorgulayan herkes için zulüm ” çok güzel. Merhabalar sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 433

3. Bu konu : ” KBB sırasında sadece Hıristiyanlar için değil, aynı zamanda iyi bir ahlaki değeri savunan ve Hikayeyi sorgulayan herkes için zulüm ” çok güzel. Merhaba paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 160

4. Bitlis dan kimler var. KBB sırasında sadece Hıristiyanlar için değil, aynı zamanda iyi bir ahlaki değeri savunan ve Hikayeyi sorgulayan herkes için zulüm . Slm paylaşım valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 88

5. Muş merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 02-01-2021 20:04:29

6. Bu konu : ” KBB sırasında sadece Hıristiyanlar için değil, aynı zamanda iyi bir ahlaki değeri savunan ve Hikayeyi sorgulayan herkes için zulüm ” çok güzel. Slm sayfa yeminle iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 325

7. Tokat merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten mükemmel, sağolun 10-01-2021 01:35:09

8. Batman dan kimler var. KBB sırasında sadece Hıristiyanlar için değil, aynı zamanda iyi bir ahlaki değeri savunan ve Hikayeyi sorgulayan herkes için zulüm . Selam paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 443

9. Bu konu : ” KBB sırasında sadece Hıristiyanlar için değil, aynı zamanda iyi bir ahlaki değeri savunan ve Hikayeyi sorgulayan herkes için zulüm ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanki dikkat çekici, face de paylaştım , Aylin – 326

10. Çorum merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım 30-01-2021 02:04:44

11. Konya dan kimler var. KBB sırasında sadece Hıristiyanlar için değil, aynı zamanda iyi bir ahlaki değeri savunan ve Hikayeyi sorgulayan herkes için zulüm . selamun aleyküm sayfanız cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 201

12. Kahramanmaraş dan kimler var. KBB sırasında sadece Hıristiyanlar için değil, aynı zamanda iyi bir ahlaki değeri savunan ve Hikayeyi sorgulayan herkes için zulüm . selamun aleyküm sayfa süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , Emine – 148

13. Bu konu : ” KBB sırasında sadece Hıristiyanlar için değil, aynı zamanda iyi bir ahlaki değeri savunan ve Hikayeyi sorgulayan herkes için zulüm ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , Emine – 223

14. Bitlis merkezden ben Aylin. Slm web siten inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 27-02-2021 23:14:10

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link