Bu kadar bulaşıcı ve zararlıysa neden covid’in kedilere/köpeklere diğer hayvanlara daha fazla zarar verdiğini duymadık. Pandeminin başından beri bu konuda gerçekten hiçbir şey duymadım. Bu, özellikle insanlar için tasarlandığı teorisine yardımcı olabilir mi?

Author

46 Comments

1. Bu konu : ” Kediler Köpekler ve Covid ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten harbiden hayran bıraktı, saolun , gaye – 365

2. elif yılmaz Reply

Kars dan kimler var. Kediler Köpekler ve Covid . Mrb sayfan süper ötesi güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 153

3. Bu konu : ” Kediler Köpekler ve Covid ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa yeminle güzel, tebrikler , ahmet – 203

4. elif yılmaz Reply

Karaman dan kimler var. Kediler Köpekler ve Covid . selamun aleyküm web siten harbiden iyi, sağolun , elif yılmaz – 464

5. Antalya dan kimler var. Kediler Köpekler ve Covid . Selamlar paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , Aylin – 93

6. Selam paylaşımın inanki çok iyi, face de paylaştım

7. Kars dan kimler var. Kediler Köpekler ve Covid . Mrb sayfanız vallaha billaha çok güzel, saolun , ali – 148

8. Bu konu : ” Kediler Köpekler ve Covid ” çok güzel. Merhaba herkese siten ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 187

9. Ordu dan kimler var. Kediler Köpekler ve Covid . Merhabalar sayfan harbiden iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 233

10. Bingöl dan kimler var. Kediler Köpekler ve Covid . merhaba arkadaşlar siten inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , hatice – 359

11. Kahramanmaraş dan kimler var. Kediler Köpekler ve Covid . Merhaba herkese siten süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , Emine – 444

12. Düzce dan kimler var. Kediler Köpekler ve Covid . Selamlar paylaşımınız vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 5

13. Bu konu : ” Kediler Köpekler ve Covid ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha hayran bıraktı, sağolun , banu – 410

14. Bu konu : ” Kediler Köpekler ve Covid ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız ciddiyim iyi, teşekkürler , mehmet – 150

15. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Samsun merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfa harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım 29-07-2021 05:04:07

17. Bu konu : ” Kediler Köpekler ve Covid ” çok güzel. Selam herkese sayfa vallaha hayran edici, face de paylaştım , Aylin – 44

18. Bu konu : ” Kediler Köpekler ve Covid ” çok güzel. Selam herkese siten inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 13

19. Çorum dan kimler var. Kediler Köpekler ve Covid . Merhaba herkese paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ahmet – 317

20. Antalya merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşım harbiden hayran bıraktı, tebrikler 29-07-2021 05:46:55

21. Mersin dan kimler var. Kediler Köpekler ve Covid . Slm paylaşımınız gerçekten çok iyi, face de paylaştım , – 425

22. Bu konu : ” Kediler Köpekler ve Covid ” çok güzel. Merhabalar web sitesi valla iyi, tebrikler , Aylin – 109

23. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kediler Köpekler ve Covid ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan harbiden çok güzel, şukuladım , Gürbüz – 429

24. Gürbüz Reply

Antalya merkezden ben Gürbüz. Selam siteniz vallaha billaha mükemmel, teşekkürler 29-07-2021 12:40:12

25. Bu konu : ” Kediler Köpekler ve Covid ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha hoşuma gitti, saolun , Aylin – 397

26. Bu konu : ” Kediler Köpekler ve Covid ” çok güzel. Mrb sayfa gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 428

27. Merhaba herkese web siten yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

28. Rize merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımınız yeminle dikkat çekici, saolun 04-08-2021 04:34:13

29. Slm web siten süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım

30. Bu konu : ” Kediler Köpekler ve Covid ” çok güzel. Selamlar sayfan inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 171

31. Çorum merkezden ben ziya. Mrb paylaşımın harbiden mükemmel, teraziye tıkladım 10-08-2021 04:37:44

32. Bu konu : ” Kediler Köpekler ve Covid ” çok güzel. Mrb bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Emine – 230

33. Eskişehir merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siteniz vallaha hayran bıraktı, sağolun 16-08-2021 05:05:07

34. Gürbüz Reply

Ağrı dan kimler var. Kediler Köpekler ve Covid . selamun aleyküm web siten yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 422

35. Bitlis dan kimler var. Kediler Köpekler ve Covid . Selamlar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , Aylin – 79

36. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, sağolun

37. Bu konu : ” Kediler Köpekler ve Covid ” çok güzel. Slm bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 399

38. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siteniz yeminle hoşuma gitti, şukuladım

39. Bu konu : ” Kediler Köpekler ve Covid ” çok güzel. Merhabalar siteniz yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 458

40. Bayburt dan kimler var. Kediler Köpekler ve Covid . Mrb siteniz inanılmaz iyi, sağolun , Emine – 428

41. Bu konu : ” Kediler Köpekler ve Covid ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım cidden hayran edici, şukuladım , Hasan – 397

42. Manisa dan kimler var. Kediler Köpekler ve Covid . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha iyi, saolun , doruk – 74

43. Bu konu : ” Kediler Köpekler ve Covid ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 415

44. Bu konu : ” Kediler Köpekler ve Covid ” çok güzel. Mrb siten cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 66

45. Aksaray merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siten yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 21-09-2021 02:44:05

46. Bu konu : ” Kediler Köpekler ve Covid ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , Hasan – 429

Write A Comment