“Kek Kehanetleri” ni en son ne zaman gözden geçirdiniz?

1. Üç şube bir olacak.
  2. Bir ada uzaklaşacak.
  3. Bir öldürme şimşeği gece parlayacak ama öldürmeyecektir.
  4. Yıldız, kille boğulacak.
  5. İdoller konuşacak ve dolaşacak.
  6. Siyah bayrak kubbenin üzerinde dalgalanacak.
  7. Ejderhanın göbeği su damlatacak.
  8. Herkesin duyacağı bir sessizlik içinde iki ses haykıracak.
  9. Yedi tepede bir kaya duracak.
  10. Kuzgunlar açlıktan ölecek.
  11. Ayı, mağarasını sonsuza kadar terk edecek.
  12. Çubuk ve yüzük çarpacak.

4chan’dan İleti 2016 yılında

… terd_wrangler tarafından gönderildi
[comments]

““Kek Kehanetleri” ni en son ne zaman gözden geçirdiniz?” üzerine 20 yorum

1. Bartın merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi mükemmel, şukuladım 24-12-2020 08:25:33

2. Bu konu : ” “Kek Kehanetleri” ni en son ne zaman gözden geçirdiniz? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın yeminle çok güzel, şukuladım , banu – 360

3. Hatay dan kimler var. “Kek Kehanetleri” ni en son ne zaman gözden geçirdiniz? . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , doruk – 105

4. Kars dan kimler var. “Kek Kehanetleri” ni en son ne zaman gözden geçirdiniz? . Slm paylaşımınız inanılmaz iyi, sağolun , doruk – 27

5. Diyarbakır dan kimler var. “Kek Kehanetleri” ni en son ne zaman gözden geçirdiniz? . selamun aleyküm web siteniz valla çok güzel, saolun , banu – 499

6. Kırklareli dan kimler var. “Kek Kehanetleri” ni en son ne zaman gözden geçirdiniz? . Merhaba web siten inanılmaz mükemmel, saolun , Hasan – 6

7. Bu konu : ” “Kek Kehanetleri” ni en son ne zaman gözden geçirdiniz? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım vallaha güzel, saolun , – 456

8. Erzincan merkezden ben ali. Slm web siten cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 02-01-2021 11:07:31

9. Van dan kimler var. “Kek Kehanetleri” ni en son ne zaman gözden geçirdiniz? . Merhaba herkese paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 51

10. Bu konu : ” “Kek Kehanetleri” ni en son ne zaman gözden geçirdiniz? ” çok güzel. Merhaba sayfa valla iyi, şukuladım , mehmet – 197

11. Bu konu : ” “Kek Kehanetleri” ni en son ne zaman gözden geçirdiniz? ” çok güzel. Selam herkese sayfan valla çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 423

12. Bu konu : ” “Kek Kehanetleri” ni en son ne zaman gözden geçirdiniz? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 235

13. Bu konu : ” “Kek Kehanetleri” ni en son ne zaman gözden geçirdiniz? ” çok güzel. Slm paylaşım yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , emin – 342

14. Karaman merkezden ben ahmet. Selamlar web siteniz cidden hoşuma gitti, teşekkürler 07-02-2021 16:25:41

15. Trabzon merkezden ben ahmet. Merhabalar web siteniz gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 09-02-2021 07:35:56

16. Bu konu : ” “Kek Kehanetleri” ni en son ne zaman gözden geçirdiniz? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, sağolun , doruk – 345

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link