Kelimeler Büyülerdir

Şaka yapmıyorum.

Sihir gerçektir.

Seçkinler bunun farkında.

Ciddi anlamda.

Anlaması daha kolay bir şekilde tanımlamaya çalışacağım.

Biriyle her konuştuğunda ona büyü yapıyorsun ve bunu bilmiyorsun bile.

Neden “yazım” yerine ifade yerine yazım deniyor?

Televizyonunuzda programlama yayınladıkları yerel kanalınızı açın

Lemme bunu tekrar söyle,

YEREL KANALINIZA YAYINLANACAK BİR VİZYONUNUZU ANLATIN PROGRAMLAMA (zihin kontrolü / emirler)

Umarım birisi anlar.

Author

14 Comments

1. Kocaeli dan kimler var. Kelimeler büyülerdir, birine söylemeliyim . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, saolun , ali – 224

2. Bu konu : ” Kelimeler büyülerdir, birine söylemeliyim ” çok güzel. Selam herkese web sitesi ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 238

3. Merhaba paylaşımın vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım

4. Bu konu : ” Kelimeler büyülerdir, birine söylemeliyim ” çok güzel. Selam siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , gaye – 59

5. Bu konu : ” Kelimeler büyülerdir, birine söylemeliyim ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , – 70

6. Slm paylaşımın süper ötesi mükemmel, face de paylaştım

7. Bu konu : ” Kelimeler büyülerdir, birine söylemeliyim ” çok güzel. Mrb bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, şukuladım , emin – 43

8. Bu konu : ” Kelimeler büyülerdir, birine söylemeliyim ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim mükemmel, şukuladım , mehmet – 181

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kelimeler büyülerdir, birine söylemeliyim ” çok güzel. Selam sayfa süper ötesi çok güzel, şukuladım , elif yılmaz – 497

10. Bu konu : ” Kelimeler büyülerdir, birine söylemeliyim ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 431

11. Ardahan merkezden ben emin. selam arkadaşlar web siten valla mükemmel, linkedinde paylaştım 04-04-2021 23:46:49

12. Osmaniye dan kimler var. Kelimeler büyülerdir, birine söylemeliyim . Merhabalar paylaşımın valla çok hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 203

13. elif yılmaz Reply

Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımın cidden çok güzel, saolun 08-04-2021 15:20:38

14. Burdur merkezden ben hatice. Selam siten gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 21-04-2021 18:08:23

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link