Benim gözümde bu, herhangi bir gerçeği arayanın isteyebileceği en alakalı ve faydalı bilgidir.

Bu, Ufoloji ve Ezoterik’te neler olup bittiğini gerçekten bilen halkın zamanlarını okuyarak geçirdiği şeydir.

Olacak ve hayatınızı değiştirmesine izin verebilir miyim?

Listedeki her girişi okudum ve zihinsel ve fiziksel olarak faydalandım.

Sıra, okuyucunun yüzyıllara yayılan ve kişinin “Büyü” olarak adlandırabileceği insan davranış kalıplarının farkına varmasına olanak tanıyan sonraki girişe götüren her giriş düşünülerek seçilmiştir.

Bu listeyi takip edin, sabırlı olun ve ödüllendirileceksiniz.

Neler olduğunu öğrenin …

————————————————————————————- Aşama 1: Pop Kültür Perforasyonları ——————————————— ———————————————————-

UFO’lar: Kayıtlı Pilotlar, Leslie Kean

Roswell’den Sonraki Gün, Phillip Corso

Kutsal Olmayan İttifak, Peter Levenda

Sihirbazların Sabahı, Louis Pauwels ve Jacques Bergier

Sekret Makineleri: Gölgelerin peşinde, Aj Hartley

Sekret Makineleri: Tanrılar, Peter Levenda

————————————————————————————- 2. Aşama: Boşlukları Doldurma —————————————— ————————————————————-

Yasak Bilim Cilt 1 ve Cilt 2 Jacques Vallee tarafından

Uçan Daireler İndi Desmond Leslie tarafından

Uğursuz Kuvvetler Vol 1 Peter Levenda tarafından

Kozmik Tetikleyici Cilt 1 Robert Anton Wilson tarafından

Gözyaşları Olmadan Büyü Aleister Crowley tarafından

John Dee ve Melekler İmparatorluğu Jason Louv tarafından

Pop Büyüsü Grant Morrison tarafından

Cemaat Whitley Streiber tarafından

Ayı Kim Yaptı? Alan Butler

Liber Null Peter Carrol tarafından

Vücudun Dışına Yolculuklar Robert Monroe tarafından

Sekret Makineleri: Aj Hartley’den Bir Ateş

Sekret Makineleri: Erkek Peter Levenda tarafından

————————————————————————————- Aşama 3: Derin Bir İnceleme ——————————————— ———————————————————-

Necronomicon Simon tarafından

Uğursuz Kuvvetler Vol 2 Peter Levenda tarafından

Bardo Thodol Timothy Leary tarafından

Isis Açıklandı ve Gizli Doktrin Helena Blavatsky tarafından

Yıldız Konuklar Yazan: William Dudley Pelley

Diğer Tounges, Other Flesh George Hunt Williamson tarafından

Kutsal Mantar Andrija Puharich tarafından

Kozmik Tetikleyici Cilt 2 Robert Anton Wilson (Ücretsiz Sesli Deneme Sürümünü Alın ve Sesli Kitabı ücretsiz kitabınız olarak indirin)

Aleister Crowley’in İtirafları Kenneth Grant tarafından

Uğursuz Kuvvetler Vol 3 Peter Levenda tarafından

UFO uyarılarının Şifreleri Alan Greenwood tarafından

Büyülü Uyanış ve Sonraki, Typhonian Trilogies’e giriyor Kenneth Grant tarafından

Kara Küp Kültü Arthur Moros tarafından

Matrix Serisi tarafından Valdemar Valerian

Yasak Bilim 3 ve 4 Jacques Vallee tarafından

Sığınağın Üzerinde Bir Bulut Karl von Eckartshausen tarafından

Yeni Başlayanlar İçin Gelişmiş Büyü ve Yaşayan Thelema Alan Chapman ve David Shoemaker tarafından

————————————————————————————- Aşama 4: İleriye Bakmak ———————————————— ——————————————————-

Devam et Aktif Hayal, Lucid Dreaming ve Dream Journaling ve Trancendental Meditasyon İş.

Ders çalışma Kıyamet İncil İşleri.

Chronicle Şemalar ve Panjur Kardeş Örgütler.

Deşifre Kırmızı Kitap, Kara Kitaplar, ve VALIS.

Ders çalışma Merkaba ve Hekalot Edebiyatının yanı sıra Kabala Genel olarak.

Takip et Ekinoks.

Doğasını ortaya çıkarmak GWB.

—————————————————————————————-

r / TheMysterySchool

Author

20 Comments

1. Merhaba herkese sayfanız inanki dikkat çekici, saolun

2. elif yılmaz Reply

Afyon merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web sitesi cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 21-04-2021 07:07:41

3. Bu konu : ” Kelimenin tam anlamıyla çevrimiçi içeriğin% 99’unu dinlemeyi bırakın, bu yolu izleyin ve mutlu olun. ” çok güzel. Slm web siten cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , banu – 351

4. Merhabalar web siten yeminle iyi, linkedinde paylaştım

5. Edirne merkezden ben . Selam herkese bu web sitesi valla güzel, twitter da paylaştım 06-05-2021 22:27:52

6. Merhabalar paylaşım cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Trabzon merkezden ben ali. Slm paylaşımın valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 17-05-2021 00:41:41

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kelimenin tam anlamıyla çevrimiçi içeriğin% 99’unu dinlemeyi bırakın, bu yolu izleyin ve mutlu olun. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 246

9. Edirne merkezden ben ahmet. Merhabalar siteniz inanılmaz güzel, face de paylaştım 20-05-2021 04:10:09

10. Kayseri merkezden ben ali. Merhaba herkese web sitesi valla hayran bıraktı, şukuladım 23-05-2021 18:52:32

11. Selamlar sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, saolun

12. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

13. Bu konu : ” Kelimenin tam anlamıyla çevrimiçi içeriğin% 99’unu dinlemeyi bırakın, bu yolu izleyin ve mutlu olun. ” çok güzel. Mrb siteniz yeminle hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 195

14. Malatya merkezden ben Aylin. Slm sayfan gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 22-06-2021 00:38:15

15. Bu konu : ” Kelimenin tam anlamıyla çevrimiçi içeriğin% 99’unu dinlemeyi bırakın, bu yolu izleyin ve mutlu olun. ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 34

16. Bu konu : ” Kelimenin tam anlamıyla çevrimiçi içeriğin% 99’unu dinlemeyi bırakın, bu yolu izleyin ve mutlu olun. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inan ki çok güzel, şukuladım , ahmet – 255

17. elif yılmaz Reply

Siirt dan kimler var. Kelimenin tam anlamıyla çevrimiçi içeriğin% 99’unu dinlemeyi bırakın, bu yolu izleyin ve mutlu olun. . Selam herkese siteniz harbiden dikkat çekici, tebrikler , elif yılmaz – 121

18. selamun aleyküm sayfanız inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

19. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden hayran edici, tebrikler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link