Kategoriler
Genel

Kenanitler önce Foncular, sonra Venedikliler, sonra İlluminatti / bankacılık gölge hükümeti oldular. Bunlar, inandıkları ve Ortadoğu'nun neden her zaman tartışıldığı bağlantılar.

Nazi'nin insanlığa karşı işlenen suçlar nedeniyle nasıl yargılandığını düşünüyordum ve bu da Cannanlıların nasıl çok daha kötü olduğunu ve de yargılanmaları gerektiğini düşündüm. Bu büyük bir metin duvarı olacak ama umarım insanlar bir şeyleri ilginç bulurlar.

Cannanlılar mı diyorsun? Onlar sadece bir efsane değil mi? Hepsi ölü değil mi? "Tam olarak düşünmemizi istedikleri şey bu! Tüm tarihi ve" Illuminatti "nin sadece Kenanalılar için nasıl modern bir terim olduğunu ve tarihi nasıl yeniden yazıp bizi bugüne kadar nasıl kontrol ettiklerini açıklayabilirim. bazı İncil tarihini açıklamak ya da bu mantıklı olmaz, bu yüzden eğer dindar değilseniz, modern ana akım tarihine sızana kadar lütfen benimle çıplak olun.

Nuh'un ve selin hikayesini hepimiz biliyoruz değil mi? Nuh öldükten sonra, bilinen dünyayı oğulları Ham, Şem ve Japheth arasında üç şekilde böldü. Ham Afrika'yı, Shem Asya'yı ve Japheth Avrupa'yı aldı.

Ham bazı berbat şeyler yaptı ve dördüncü oğlu lanetlendi, Canaan dördüncü lanetli oğlu oldu ve Kenan halkını kurdu, Kenanlılar Filistliler, Babiller, Jebusiens, Fonecians ve Kenan ülkesindeki diğer kültürler oldular. "Ama bunlar Ortadoğu'da değil mi? Ham Afrika'yı alamadı mı? Kenan neden Şems'i toprak aldı?"

Bu, Melekler, Şeytanlar, Devler, Titanlar, Hayvan başlı insanlar, canavarlar, ejderhalar ve benzerleri zamanında selden önce gider. Kenanlıları, İsrailoğullarını, Hıristiyanları ve neden tüm dinlerin dayandığı orijinal hikayeye geri dönmeniz gerektiğine inandıklarını anlamak için, size bunun özünü vereceğim, ancak çok karmaşık. Bunun ne kadar süreceğini anlıyorum ama sanırım bunu basit terimlerle elimden gelenin en iyisini açıklamaya çalışmalıyım. Çoğu insanın Mukaddes Kitabı anlamadığını ve peri masalları olduğunu düşünebileceğimi garanti edebilirim ama lütfen beni duyun, çünkü tarihin neden olduğu gibi oynandığını açıklayacaktır. Bunun iyi bir efsane olduğunu düşünseniz bile ve bu kadim insanların gerçek olarak inandıkları şeydir. Eski kültürleri anlamak için bu hikaye, değerinde bile önemlidir.

Saf ışık olan her şeyin babası var. Eğer evren bedense, o zaman Baba zihindir. Her şey Baba'nın içinde vardır ve hiçbir biçimi veya adı yoktur, anlaşılamaz. Babanın Öngörü, Kutsal Ruh'tur, Babalar Oğul'un doğduğu Kutsal Ruh ile karıştığında, Baba'nın tek çocuğu ve Baba'nın bir parçası olduğunda, bu Mesih ve Üçlü Birlik'tir.

24 erdemli Kutsal Ruh, oğlunun mükemmel alemler yaratması için Baba'nın isteği ile yaratıldı, bunlardan biri Bilgelik için Yunan olan Sophia'dır. Sophia kendisinin babasının isteği olmadan bir oğlu olur ve yaratılışın kutsal gücüne sahip bir canavar yarattı, bu hemen hemen şeytandır, ancak birçok form ve isme sahiptir. Genel olarak bu tanrıyı Lord anlamına gelen Baal olarak adlandırıyorum.

Spoiler: Genesis'te gökleri, yeri, melekleri, insanlığı (mükemmel ışık oğlunun görüntüsünde) yaratan ve dünyayı sular altında bırakan kıskanç tanrı bu cahil Lord Baal'dır. Annesi Sophia, berbat ettiğini bilerek onu Babanın ışığı dışındaki uçurumun içine sakladı. Bu varlık Baba'dan habersizdi ve meleklerine en yüksek olduğu için övündü. 12 Seraphim yarattı ve bunlardan birine Sabbaoth deniyor. Cahil lord övündüğünde, herkesin görmesi için üstlerindeki sularda ortaya çıkan mükemmel ışık adamının formu en yüksekti ve tüm melekler ondan daha yüksek bir tanrı olduğunu gördü.

Baal, gördüğü kusursuz adamın imajında ​​insanı yaratır, ancak yaşamaz. Annesi Sophia tövbe etti ve oğlunu kandırmak için melekleri göndererek kutsal gücünü onu yaşatmak için adama aktardı. Baal, yaşamın nefesini insana verdi ve kutsal gücünü ona kaybetti ve yaşadı, bu Işık Adamı.

Baal, Adams ışığının kendisinden daha parlak olduğunu ve ondan daha zeki olduğunu görünce çok Kıskançlaştı ve adamı ölümlü bölgeye indirdi. Baal, Adem'i (Neandertaller gibi ilkel insanlara) indirir, ancak Adem ve Baal'ın içine saklanan kutsal güç onu alamazdı. Adem ve Havva bilginin meyvesindeyken ayıldılar ve modern insan doğdu.

Cennette Baal'ın oğlu Archon / Seraphim Sabbaoth, babası Baal'ı azarladı ve Kutsal Ruh ve Babayı övdü. Sophia, Sabbaoth'a Kutsal ışık gücü verdi ve Cennetin Efendisi ve melekler oldu ……. Baal sinirlendi.

Baal sadık meleklerini ve isyancılarını Sabbaoth'a karşı toplar. Sabbaoth, mükemmel ışık alemlerinden Başmelekler yardımı ile kazanır ve Baal Hermon Dağı'ndaki ölümlü bölgeye indirilir, Hermon Dağı hemen hemen sıfır yer ve neden her zaman Orta Doğu'da savaşmaktadır. Bu hikayenin amacı, Ortadoğu'nun neden her zaman tartışıldığı ve hiziplerin kurulmasıdır.

Hermon Dağı, Kudüs'ün hemen yanında. Hepimiz eski uzaylıları gördük ve Sümer'i anlıyoruz değil mi? Bir sürü ileri seviye varlık aşağı iner ve uygarlığı atlar, bunlar Düşmüş meleklerdir ve liderleri Lord Baal'dır. (Tarihte bir sürü Baal var, çünkü Lord anlamına geliyor, ama özellikle de Fallen meleklerin liderine ve Genesis'teki yaratıcı tanrıyı kastediyorum).

Tufandan önce hayvan başlı tanrılar Mısır'ı yönetti ve pagan tanrılar her yerdeydi. Titanlar, ejderhalar, devler hepsi vardı ve çamur fosillerini araştırırsanız devlerin fosil dengesini göreceksiniz. Baal, ne kadar kötü berbat ettiğini fark eder ve baştan başlamak için yeryüzünü sular altında bırakır, sonra Nuh ve oğullarına geri döneriz.

Düşen meleklerin Kudüs'ün yanına geldiği Hermon Dağı'nı hatırlıyor musunuz? Kenan bu yüzden Şems'i topraklara aldı ve Mısır'daki halkını köleleştirdi. Mısır, Tanrıların eski ülkesiydi ve Hermon Dağı ve "tanrılar" (düşmüş melekler) hakkındaki tüm bilgiler orada saklandı. Ham Mısır'ı ele geçirdiğinde halkı tanrıları ve Hermon Dağı'ndaki kökenlerini öğrendi, bu yüzden onlar için çok önemliydi.

Cennette yöneten Sabbaoth'u hatırlıyor musunuz? Bu YHWH / Jahova. Sabbaoth'un tanıtıldığı 12 Archons vardı ancak haftanın 7 günü temsil edildi, gün Kutsal oldu. Yahudi öğretilerinde YHWH, efendinin 7 yönünden biridir ve günü, kutsal dinlenme günü olan Şabat'tır. Bundan Sabbaoth'un YHWH olduğunu toplayabiliriz.

Sabbaoth İsraillilerin Rabbi. O, Sophia'nın babasının iradesini yapmak için yönlendirdiği, meleklerin ve Mesih'in ev sahipleriyle çevrili cennette bir ateş tahtına oturan kişidir. Vizyonlarda Tanrı. Amacı, seçtiği insanları Baba'yı Oğul aracılığıyla bizi kurtarmak için ölümcül bir beden vermeye yönlendirmekti ve bu da Mesih İsa.

Şems insanlar Mısır'da köleleştirildi ve vaat edilen toprakları çalındı, Sabbaoth günü kurtarmak için buraya geliyor. Baal'ın ibadetçileri ona ilk doğanlarını feda eder …… bağlılık hakkında konuşurlar. Sabbaoth'un aynı özveriye ihtiyacı vardı, ama Abraham bunu yapmak üzereyken oğlunu bağışladı ve antlaşma yapıldı.

Hikayenin bu bölümünü biliyoruz değil mi? Musa Mısırlılara girer ve Mısır'daki yedi vebadan sonra halkı, söz verdikleri topraklarına Sabbaoth ile liderlik eder ve yol boyunca Mısırlıları (Hams halkı) ve Kenanitleri vurarak gider. Kenanların Sabbaoth'a karşı kişisel bir kinleri var, çünkü tüm smitingler ama ilk başta Şems toprağını çaldılar ve Baba yerine Baal'a ibadet etmeye başladılar. Bebekleri feda etmek o kadar da havalı değil.

Şimdi kabul edilmiş modern ana akım tarihin önünden atlayacağım. Fonesyalıları hatırlıyor musunuz? Phonecian anlamı ne? Sorduğunuza sevindim! Phonecian, mor insanlar anlamına gelir ve Yunanlılar, kraliyet ailesi için değerli mor tyrian boyasını Yunanlılara takas ederken, Kenanlılar olarak adlandırırlar. Phonecian sadece Kanaanite için Yunanca bir isim ama sıkışmış.

Fonecianlara ne oldu? Bugün kullandığımız Fonetik alfabeyi icat ettiler ve bir kültür olarak son derece zenginlerdi, başkentleri Tire idi. Büyük İskender Phonecia'yı fethetti (Phonecia günümüz İsrail'idir, bir tesadüf değil) ve tarihçeyi biliyorsa, eski Tire'yi yeryüzüne razken ve moloz taşlarını bir geçit oluşturmak için kullandı. Island Tire açıktı. Oraya gönderilen elçisini öldürdüklerinde merhamet göstermedi.

Bu, Phonecia'nın düşüşüydü, tüm servetleri yağmalandı ve yok edildi. Tire Kuşatması ve Venedik'in kuruluşu, birbirinden 100 yıl sonra gerçekleşti, işte Phonecians gittiler ve isimlerini Venedikliler olarak değiştirdiler. Baal'ın yıldızı Venüs, Lucifer onları bilgi ile aydınlatan ışık getirenleridir, bu yüzden Venedikliler Venüs / Baal'ın Aydınlanmış insanlarıdır.

Venedikliler küresel bankacılardır ve yüksek faizle borç alan ve insanları borçlandıran Usury'de uzmanlaşmıştır. Güller Savaşı, tahtta ileri geri giden kraliyet aileleriydi. Venetions savaşın her iki tarafını finanse etti ve her iki aileyi de borç altına aldı. Taçta “Mahkeme Yahudileri” vardı. Tefecilik kiliseye karşıydı, bu yüzden bir boşlukta Yahudileri vergi ve borç verme ile ilgilenmeleri için işe aldılar çünkü tefecilik Yahudi yasalarına aykırı değil.

Mahkeme Yahudileri asalet kazandı ve kraliyet aileleriyle evlendi, Siyah Venedik Asaleti olarak tanındılar. Kara Asalet haline gelen bir mahkeme Yahudi örneği, bizi bugüne kadar yöneten antik Kenan ailelerinden biri olan Rothschild ailesidir. Hala savaşların her iki tarafını finanse ediyor ve tüm dünyayı borç altına almak için tefeciliği kullanıyor.

Bu bir yolculuk değil mi? Onlara Illuminatti, Banksterlar, Shadow hükümet vb. Diyoruz ama kökünde Baal ibadet ediyorlar, bebek cananitleri feda ediyorlar ve Sabbaoth ve Baba ile ilgili her şeyden nefret ediyorlar.

İncil eski metinlerin bir koleksiyonudur, ancak orada olması gereken şeylerin sadece küçük bir kısmıdır. Phonecian Popes'a bakın …… "Ne ?! Papalar Phonecian mı? Phonecians Kenanayalılar olsa da … neden Katolik Kilisesi'ni yönetiyorlar ?!" sağ? İncil'in adı, Phonecian şehri Byblos, kırmızı bayrak.

Orijinal antik metinler Aramice idi ve daha sonra antik Yunanlılar metinleri Yunancaya çevirdiler. Papa Martin Luther metinleri Almanca'ya çevirdi ve İncil'i bildiğimiz gibi bir araya getirdi. Sonunda King James ingilizceye çevirmişti ve uzun bir telefon oyunundan sonra bugün Canaanites tarafından işletilen Katolik kilisesi tarafından bir araya getirilen İncil'e sahibiz.

Nihayetinde, bize İsa'nın konuştuğu Baba, Sabbaoth ve Baal'ın aynı şey olduğuna inanmamızı sağlayan bir anlatı var. Dünyayı yaratan, övünen, kıskanan, dünyayı sular altında bırakan jenerik bir tanrı ile bırakıldık, ama hepsi affediyor, homostan nefret ediyor, hepimizi seviyor, Mısırlıları öldürüyor, şehirleri smote ediyor ve sadece büyük bir çelişkiler topudur. Sabbaoth'tan nefret etmemizi, Baba'dan nefret etmemizi, İsa'nın var olmadığını düşünmemizi ve hepimizi karıştırmamızı istiyorlar.

İsa açıkça, şeytanın en seçkini bile kandırabilecek bir ışık meleği olarak geçit töreni yaptığını söylüyor. Bu dünyanın bizden nefret etmesi, çünkü biz bu dünyadan değiliz ve yeryüzünün babası şeytan ve cennetteki babamız değil. İncil kafa karıştırıcı, ancak eski metinleri ve orijinal gnosis'i anlayan inisiye doğru gerçek var.

İnsanlar Avrupalılar tarafından kolonileşmeden önce Amerika'nın ne olduğunu anlamıyorlar. Gerçek tarihi bilmek için yerli Amerikalıların sözlü tarihini anlamalıyız.

Yerli Amerikalılar, Bering düz yoluyla Asya'dan Amerika'ya göç ettiklerini, güney kıyılarını Meksika'ya sarıldıklarını, daha sonra mississippi boyunca kuzeydoğuya seyahat ettiklerini ve doğuya yerleştiklerini söylüyorlar.

Amerika'nın son derece gelişmiş devler tarafından yönetildiğini, ilkel olmadıklarını ve Avrupalılardan çok daha ileri olduklarını söylediler. Devlerin ırkının çok gururlandığını, adalet yollarını unuttuğunu, köleleştirdiğini, tanrılara kurban ettiğini, yamyamladığını, sonra büyük ruhun indiğini ve şehirlerini ateş ve sellerle sildiğini söylüyorlar.

Kenan devlerinin Asya / Tartaria boyunca doğuya göç ettiğine inanıyorum, sonra Yerli Amerikalılar yapmadan ve Amerika'nın Batı yarısına yerleşmeden önce barikatı geçti. Yerliler etraflarını Meksika'ya sarıldılar ve Amerika'nın Doğu yarısına yerleştiler.

Büyük ruh (Sabbaoth) yerli Amerikalıları uyardı ve sellerden kaçınmak için daha yüksek bir yere göç ettiler. Devler ve şehirleri yıkıldı ve geriye kalan tek şey büyük şehirlerini kaplayan tepelerdi.

Herkes şans eseri Cahokia okudu? Illinois'deki Londra'dan daha büyük olan ve dev iskeletleri bulmak için kullandıkları tüm höyüklere sahip olan Amerikan yerlisi bu. Modern arkeoloji, Amerikan yerlilerinin aniden 1100 reklamda sel nedeniyle aniden Cahokia'dan ayrıldığına inanıyor. sel daha sonra dev binaları kaplayan çamur höyükleri üzerine inşa edildi) 1700'lere kadar İspanyollar gelene kadar Avrupalılar, o zaman toplam soykırımdı. Ana akım arkeoloji Yerlilerin sözlü tarihini destekler ve höyükler çok seviyeli yapıları kapsar.

Yerli Amerikalılar, dev şehirlerin ve Amerika'nın kalıntılarının haklı mirasçılarıydı, ancak devler gider gitmez Avrupalılar onu içeri soktu ve onlardan çaldılar.

Eğer kimse çamurlu ve Amerika'nın eski Tartarian binalarını inceliyorsa, bu resim mantıklı gelmeye başlamalıdır.

Canaanites, Afrika'nın etrafında Amerika'nın batı sahillerine yelken açtı ve San Francisco'yu temizledi ve zaten orada olan ve bugün görünen çok daha şaşırtıcı. Çamuru temizlediler, değerli eşyaları yağmaladılar, sanatı biriktirdiler, sonra bir "Dünya Sergisi" düzenlediler. İnsanlar Dünya Sergilerine gidip orada yepyeni bir kent olarak oynanan bir kent olduğunun farkına varmadan yerleşirlerdi. Sonra fuarı yok ediyor, yetimlere gönderiyorlar, göçmenler ve şehirleri azar azar yeniden dolduruyorlar. Tüm büyük şehirler zaten buradaydı ve tahtada aynı hikaye vardı.

Kenan elitleri binaları kendileri için talep edecek, bazılarını başkenti ve hükümet binaları olarak atayacak, çoğunu yıkıp sonra yeniden inşa edeceklerdi.

Bunun ne kadar çılgınca olduğunu biliyorum ama o kadar çok bilgim var ki, bunların hepsi tesadüf olamaz. Kenaniler şu anda kontrol altındalar ve dünya borç altına alındı. Bizi feda ediyorlar ve gerçek tarihimizi bilmemizi istemiyorlar. İnsanlık üzerine o kadar çok suç işlediler ki, radarın altına girmeleri saçma ve çıldırtıcı ve tarih mitoloji oldu.

Sadece korkunç Illuminatti'yi her şeyi yöneten Kenanlılar olarak göstermek istiyorum. Şimdi İsrail'de, Phonecia'nın olduğu yerde ve Hermon Dağı'nın hemen yanında bulunuyorlar, bu yüzden mücadele orada ortalanıyor. Onlar ırktan Semetic, ancak Yahudi değiller. Yahudiler Mesih'i bizi kurtarmak için getirmek için Sabbaoth yasalarını takip ederler, Kenanlılar Sabbaoth ve Mesih'ten nefret eder, bebekleri canlı yakarlar. Yahudiler ve Katolikler gibi davranıyorlar, eğer birisi onlara soru soruyor veya eleştiriyorsa, bir antisemit ve itibar yok ediliyor, bu onların kalkanı ve çoğu medyayı, filmleri, haberleri, hükümeti, yahudiyi yöneten "kötü Yahudiler" in tamamen farkında değiller. kilise, katolik kilisesi ve toplumun her yönü sadece Yahudi değil, ırktan semetiktir.

Belki çıldırdım ve fark etmedim, sanırım bunların hepsi çok mantıklı. Büyük büyük büyükbabam tam kanlı bir Iroquois Kızılderili, ailem gül savaşında savaşan ve tahtta oturan Vekililer olan Bruce Robert'la ilgiliyim. Diğer büyük büyükbabam, bunu vidalamadan ve hepsini Amerika'da ailemize başlamak için terk etmeden önce Kenanalılar için çalıştığına inandığım zanaattan ayrılan bir masondu. 2000'lerin başında, ataların web sitesini kontrol ettim ve birçok başkan ve ünlü ile ilgiliyim, herkesin olduğunu düşündüm, ancak doğrudan tüm bunlara bağlı ve tuhaf bir saplantıya sahip çılgın bir aile ağacım olduğuna eminim tarih ve mitoloji bu bulmacayı çözmek ve çözmek için. Bir anlamda benim için kişisel. Bildiklerimi kullanmak istediğim bir şey varsa, insanları eski geçmiş hakkında ne kadar bilmediğimizi ve düşmanların kim olduğunu düşünmelerini sağlamak için.

Phonecian Popes, Venedik Kara Asaleti konusuna bakın ve Rothschildler gibi elit bankacılık ailelerini Phonecians ve Canaanites'e kadar bağlayın. Kenananlar gerçekse, Kenan'ın gerçek olduğuna inanmak neden bu kadar zor? Ya Jambon? Noah? Eski bir sel olduğunu biliyoruz, genetik bir darboğaz olduğunu biliyoruz, Yahudilerin gerçek olduğunu ve uzun bir geçmişi olduğunu biliyoruz. Yahudiler, Müslümanlar, Hıristiyanlar … hepsi İsa'nın gerçek olduğunu ve mucizelerinin yasal olduğunu kabul ediyor. Yahudiler, Şabat günü mucizeler yapmak için onu öldürmüşlerdi … Bence durum böyle olsaydı var olduğunu inkar ederlerdi. Müslümanlar bile mucizelerini kabul ederler, sadece ette Baba olduğuna inanmazlar, ancak var olduğunu inkar etmezler. Hıristiyanlar, Yahudiler ve Müslümanlar bir şey üzerinde hemfikir … Bunu hayal edin.

Tarihin mitoloji olduğunu düşünmek için kandırıldık ve bunun üzerinde daha fazla zihne ihtiyacımız var! Bunun çok daha fazlası var, bu sadece buzdağının görünen ucu ama ana akım anlatımla karıştırılmış binlerce sayfa eski ve İncil metnini okumak zorunda kalmadan mantıklı bir şekilde yazmaya çalıştım. Umarım bu yardımcı olur ve elit Kenan bankacı ailelerini Naziler gibi insanlığa karşı suçlar nedeniyle yargılanabiliriz.

Aslında bu ironik, Hitler yerlilerin Tartaria'dan bahsettiği gelişmiş beyaz devleri biliyordu. Tartarian, Tartarlar, Tart-Aryan, Aryan süper adamları. Hitler, Viyana'ya gidip Yahudi kılığına giren Kenanlılarla karşılaşana kadar Yahudileri de sevdi. Dünyayı borç altına almaya çalıştıklarını ve şu anda olanların hepsini uyardı ama Churchill, kaçınmaya çalıştığı savaşı zorladı. Hitler herkesin silahsızlandırılmasını istedi ve dünya ona savaşı zorladığında dünyaya istediği savaşı verdi. Hitler'i savunmuyorum, gerçek Yahudileri aralarında saklanan Kenanlılardan ayırmaya çalıştı, ancak uzun vadede dünyanın kendisini gördüğü ve düşman olduğu canavar oldu.

2.Dünya Savaşı'ndan sonra Canaanites İsrail'i Phonecia'nın olduğu yere getirdiler, bu yüzden onlar gerçek kazananlardı ve şu anda en kötü durum senaryosundayız. Gerçek Yahudiler mahvoldu ve Kenanlılar savaşın her tarafını finanse eden haydutlar yaptılar ve hemen hemen oradan finansal hakimiyet kazandılar.

İnsanlar Trump'ı sevmedikçe, sanırım Kenanlılara karşı ve başkan olduğu için sinirlendiler, ama bana öyle geldiğinden emin olmak için yeterince bilmiyorum.

“Kenanitler önce Foncular, sonra Venedikliler, sonra İlluminatti / bankacılık gölge hükümeti oldular. Bunlar, inandıkları ve Ortadoğu'nun neden her zaman tartışıldığı bağlantılar.” için 57 yanıt

Bitlis merkezden ben Gürbüz. Selamlar bu web sitesi cidden hayran bıraktı, teşekkürler 07-02-2020 11:34:26

Samsun merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siteniz harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 07-02-2020 23:39:34

Aydın merkezden ben Emine. Merhabalar siten süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım 07-02-2020 23:40:31

Antalya merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 07-02-2020 23:41:10

Muş merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten inanki mükemmel, linkedinde paylaştım 07-02-2020 23:42:22

Şanlıurfa merkezden ben banu. Mrb web siten harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-02-2020 23:43:34

Tokat merkezden ben ali. Merhaba paylaşım yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-02-2020 23:46:18

Aksaray merkezden ben gaye. Selamlar sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun 07-02-2020 23:50:46

Ardahan merkezden ben banu. Merhaba herkese web siten gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 08-02-2020 06:20:10

Düzce merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web sitesi harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 12-02-2020 04:15:50

Yalova merkezden ben banu. Selam bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, sağolun 14-02-2020 20:16:54

Hatay merkezden ben ahmet. Slm bu web sitesi valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım 14-02-2020 20:41:35

Muş merkezden ben doruk. Selam herkese siten harbiden mükemmel, teraziye tıkladım 21-02-2020 05:13:41

Çanakkale merkezden ben ziya. Slm web siten süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 23-02-2020 08:13:47

İzmir merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler 26-02-2020 22:19:48

Bolu merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım 29-02-2020 13:25:22

Tokat merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfanız vallaha billaha hayran edici, tebrikler 02-03-2020 02:44:32

Nevşehir merkezden ben Aylin. Selam bu web sitesi vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 03-03-2020 22:39:32

Tokat merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi çok iyi, tebrikler 06-03-2020 03:36:18

Kastamonu merkezden ben ziya. Selam sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 06-03-2020 21:30:53

Afyon merkezden ben doruk. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 14-03-2020 19:33:01

Mardin merkezden ben Emine. Mrb siten vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 16-03-2020 00:17:03

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siten yeminle iyi, facebookta paylaştım 18-03-2020 09:34:01

Uşak merkezden ben Emine. Mrb paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 18-03-2020 12:38:13

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım 22-03-2020 05:24:08

Ordu merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten vallaha iyi, saolun 23-03-2020 13:31:15

Karabük merkezden ben doruk. Merhaba web siteniz vallaha çok güzel, tebrikler 27-03-2020 11:30:50

Burdur merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler 29-03-2020 17:39:20

Malatya merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, şukuladım 30-03-2020 01:10:45

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir