Kategoriler
Genel

Kendi işimizi tekrar açacağımız bir gün seçmeliyiz (Ciddi)

Hükümetimiz bizi hayal kırıklığına uğrattı. Bizi bir mahkumun cezalandırılması gibi tecrit ediyorlar. Amerikan çocuklarının ihtiyaçlarını tamamen görmezden geliyorlar. Küçük ve bağımsız işletmeleri yok ediyorlar.

Bu yüzden alçakgönüllü bir şekilde soruyorum … gün ne zaman? Bir gün seçmeliyiz.

4 Mayıs Yıldız Savaşları gününü öneririm. Hayatım boyunca, Yıldız Savaşlarına şimdiki durumumuzdan daha büyük bir paralel görmedim.

Direniş tarzımız ailelerimize bakıyor ve hükümete güvenmiyor – bizi hayal kırıklığına uğrattılar ve onlara güvenemeyeceğimizi gösterdiler, bizi koruyamayacaklar, paramız sahte ve anlamsız ve umursamıyorlar Bizim çocuklar.

Borçlarımız, günlük yaşantımızda bizi esir tutmak için tutulmaktadır. Çocuklarımız devlet okullarındadır, böylece hükümetin çekirdek bir ailede vergilendirilebilir iki geliri olabilir. İşlerimiz şimdi faşist sistemimize köleleştiriliyor.

Birisi daha iyi bir öneri olmadığı sürece, 4 Mayıs Pazartesi. İnsanlar küçük işletmelerimizi tekrar açıyorlar. Bu küresel otoriter saçmalığa direniyoruz, korkumuzu ortadan kaldırıyor ve hayatlarımıza devam ediyoruz.

“Kendi işimizi tekrar açacağımız bir gün seçmeliyiz (Ciddi)” için 19 yanıt

Ordu merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 14-04-2020 12:28:54

Amasya merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siteniz yeminle hayran edici, face de paylaştım 18-04-2020 02:53:46

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım 25-04-2020 18:56:17

Bolu merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, saolun 06-05-2020 02:00:16

Gümüşhane merkezden ben ahmet. Selam sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler 06-05-2020 23:33:07

Çankırı merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımınız vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 11-05-2020 09:06:51

Bayburt merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşım harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım 24-05-2020 08:41:55

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir