Tüm bu sosyalistler, Google, Apple, Facebook, Netflix vb. Tarafından gerçekleştirilen eylemleri severler. Sanki inançları mükemmel bir şekilde sıralıyormuş gibi.

Sosyalist bir hareket, en büyük en güçlü şirketleri gerçekten bu kadar sevmeli mi?

Birisi bu denklemde oynanıyor ve sanırım yılda milyarlarca dolar kazanan taraf bu değil.

Author

33 Comments

1. Manisa dan kimler var. Kendilerini tanımlayan bu “sosyalistlerin” bir çoğunun dünyadaki en büyük şirketlerle mükemmel bir şekilde örtüşen inançlara sahip olması garip. . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 259

2. Bu konu : ” Kendilerini tanımlayan bu “sosyalistlerin” bir çoğunun dünyadaki en büyük şirketlerle mükemmel bir şekilde örtüşen inançlara sahip olması garip. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım yeminle güzel, sağolun , banu – 152

3. Selamın aleyküm siten harbiden dikkatimi çekti, sağolun

4. Bu konu : ” Kendilerini tanımlayan bu “sosyalistlerin” bir çoğunun dünyadaki en büyük şirketlerle mükemmel bir şekilde örtüşen inançlara sahip olması garip. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 467

5. Bu konu : ” Kendilerini tanımlayan bu “sosyalistlerin” bir çoğunun dünyadaki en büyük şirketlerle mükemmel bir şekilde örtüşen inançlara sahip olması garip. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden çok iyi, sağolun , doruk – 192

6. Gaziantep merkezden ben Aylin. Selam siten gerçekten hayran bıraktı, tebrikler 14-01-2021 17:15:15

7. Manisa dan kimler var. Kendilerini tanımlayan bu “sosyalistlerin” bir çoğunun dünyadaki en büyük şirketlerle mükemmel bir şekilde örtüşen inançlara sahip olması garip. . Merhaba bu web sitesi vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 77

8. Aydın dan kimler var. Kendilerini tanımlayan bu “sosyalistlerin” bir çoğunun dünyadaki en büyük şirketlerle mükemmel bir şekilde örtüşen inançlara sahip olması garip. . Merhaba herkese web siten cidden çok iyi, teraziye tıkladım , ziya – 44

9. Denizli merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 26-01-2021 04:56:08

10. Merhaba sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım

11. Merhaba herkese sayfa inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler

12. Hakkari dan kimler var. Kendilerini tanımlayan bu “sosyalistlerin” bir çoğunun dünyadaki en büyük şirketlerle mükemmel bir şekilde örtüşen inançlara sahip olması garip. . Selam herkese web siten valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 48

13. Kırıkkale dan kimler var. Kendilerini tanımlayan bu “sosyalistlerin” bir çoğunun dünyadaki en büyük şirketlerle mükemmel bir şekilde örtüşen inançlara sahip olması garip. . Selam web siteniz yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 262

14. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

15. Selamın aleyküm web siten yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

16. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım

17. Gürbüz Reply

Karaman merkezden ben Gürbüz. Selamlar siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 20-02-2021 17:44:08

18. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kendilerini tanımlayan bu “sosyalistlerin” bir çoğunun dünyadaki en büyük şirketlerle mükemmel bir şekilde örtüşen inançlara sahip olması garip. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle çok güzel, şukuladım , Gürbüz – 155

19. Bu konu : ” Kendilerini tanımlayan bu “sosyalistlerin” bir çoğunun dünyadaki en büyük şirketlerle mükemmel bir şekilde örtüşen inançlara sahip olması garip. ” çok güzel. Merhaba siteniz inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 210

20. Elazığ dan kimler var. Kendilerini tanımlayan bu “sosyalistlerin” bir çoğunun dünyadaki en büyük şirketlerle mükemmel bir şekilde örtüşen inançlara sahip olması garip. . selamun aleyküm sayfanız inan ki çok iyi, saolun , memo – 181

21. Aksaray dan kimler var. Kendilerini tanımlayan bu “sosyalistlerin” bir çoğunun dünyadaki en büyük şirketlerle mükemmel bir şekilde örtüşen inançlara sahip olması garip. . selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , Emine – 34

22. Şanlıurfa dan kimler var. Kendilerini tanımlayan bu “sosyalistlerin” bir çoğunun dünyadaki en büyük şirketlerle mükemmel bir şekilde örtüşen inançlara sahip olması garip. . Selamın aleyküm sayfan vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 131

23. Bu konu : ” Kendilerini tanımlayan bu “sosyalistlerin” bir çoğunun dünyadaki en büyük şirketlerle mükemmel bir şekilde örtüşen inançlara sahip olması garip. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , Hasan – 491

24. Giresun dan kimler var. Kendilerini tanımlayan bu “sosyalistlerin” bir çoğunun dünyadaki en büyük şirketlerle mükemmel bir şekilde örtüşen inançlara sahip olması garip. . Selam sayfan vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , – 419

25. Bu konu : ” Kendilerini tanımlayan bu “sosyalistlerin” bir çoğunun dünyadaki en büyük şirketlerle mükemmel bir şekilde örtüşen inançlara sahip olması garip. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 369

26. Bu konu : ” Kendilerini tanımlayan bu “sosyalistlerin” bir çoğunun dünyadaki en büyük şirketlerle mükemmel bir şekilde örtüşen inançlara sahip olması garip. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 7

27. Karaman merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siten cidden mükemmel, saolun 19-03-2021 20:19:09

28. Sivas dan kimler var. Kendilerini tanımlayan bu “sosyalistlerin” bir çoğunun dünyadaki en büyük şirketlerle mükemmel bir şekilde örtüşen inançlara sahip olması garip. . Merhaba herkese siteniz süper ötesi çok güzel, teşekkürler , Emine – 288

29. Bu konu : ” Kendilerini tanımlayan bu “sosyalistlerin” bir çoğunun dünyadaki en büyük şirketlerle mükemmel bir şekilde örtüşen inançlara sahip olması garip. ” çok güzel. Selam herkese sayfa süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , Emine – 131

30. Gaziantep dan kimler var. Kendilerini tanımlayan bu “sosyalistlerin” bir çoğunun dünyadaki en büyük şirketlerle mükemmel bir şekilde örtüşen inançlara sahip olması garip. . selamun aleyküm web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 387

31. Manisa merkezden ben ali. Merhaba web sitesi inanki çok güzel, şukuladım 14-04-2021 04:52:22

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link