Çin ile ÇKP arasındaki fark nedir?

ABD ile Demokratlar arasındaki fark nedir?

Rusya ile Rus Komünist Partisi arasındaki fark nedir?

Her milletin bir Derin Devleti var mı?

Her milletin Derin Devlete karşı direnen bir nüfusu var mı?

Aynı zamanda?

Kaç ülke alenen düşman rolünü oynuyor, ama gerçekte onların derin devletlerine karşı olduğumuz ve ülkeye DEĞİLİZ?

https://ibb.co/2dV5Fhv

H / T – WeTheMedia

———————————————

Bölüm insan yapımıdır.

Bölüm sizi güçsüz tutmak için tasarlandı.

Bölüm, birbirinizle savaşmaya devam etmenizi sağlamak için tasarlanmıştır.

Bölüm seni köleleştirmek için tasarlandı.

Anlatı Sana Sahip.

Hiç kimse diğerinin üstünde değildir.

Birlik kuvvettir.

Birlik Sevgidir.

Birlik İnsanlıktır.

Kendine güven.

Kendin için düşün.

Sadece iyi insanlar [collectively] bir araya gelmek olumlu bir değişim olacak.

Q

———————————————

… pikcoolski tarafından gönderildi
[comments]

Author

38 Comments

1. Bursa merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi valla mükemmel, saolun 17-02-2021 01:11:44

2. Bu konu : ” Kendine sor.. ” çok güzel. Merhaba web sitesi vallaha iyi, saolun , banu – 13

3. Isparta dan kimler var. Kendine sor.. . selam arkadaşlar sayfa vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 232

4. Çanakkale merkezden ben . Selamlar paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 17-02-2021 01:57:55

5. Kocaeli dan kimler var. Kendine sor.. . selamun aleyküm sayfanız inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , banu – 478

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kendine sor.. ” çok güzel. Selam sayfanız yeminle hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 433

7. Kayseri dan kimler var. Kendine sor.. . selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 142

8. Selam sayfanız yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım

9. Bu konu : ” Kendine sor.. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , Aylin – 4

10. Sakarya dan kimler var. Kendine sor.. . Selamlar paylaşımın vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , – 260

11. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kendine sor.. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz güzel, tebrikler , Gürbüz – 135

12. Gürbüz Reply

Diyarbakır dan kimler var. Kendine sor.. . Selamlar web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , Gürbüz – 241

13. Sivas dan kimler var. Kendine sor.. . selam arkadaşlar paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, sağolun , ali – 482

14. Kütahya merkezden ben banu. Selamlar web siten valla iyi, facebookta paylaştım 14-03-2021 01:17:13

15. Bu konu : ” Kendine sor.. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz valla çok hoşuma gitti, saolun , Hasan – 101

16. İzmir merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siten inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım 30-03-2021 23:08:45

17. Giresun merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, sağolun 02-04-2021 07:25:29

18. Kütahya dan kimler var. Kendine sor.. . Mrb siteniz vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 113

19. Bilecik dan kimler var. Kendine sor.. . selam arkadaşlar web sitesi gerçekten güzel, saolun , mehmet – 225

20. Bu konu : ” Kendine sor.. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 65

21. Bu konu : ” Kendine sor.. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , banu – 470

22. Ordu dan kimler var. Kendine sor.. . Merhabalar web siten vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım , Emine – 121

23. Bu konu : ” Kendine sor.. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanılmaz güzel, tebrikler , memo – 33

24. Tunceli merkezden ben ziya. Selam web siteniz yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 29-05-2021 16:26:02

25. Selamlar web siten yeminle hayran edici, teraziye tıkladım

26. Iğdır dan kimler var. Kendine sor.. . Selam siteniz cidden çok iyi, saolun , doruk – 371

27. Rize dan kimler var. Kendine sor.. . Selamlar siten inan ki dikkat çekici, tebrikler , memo – 330

28. Bu konu : ” Kendine sor.. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 399

29. Bu konu : ” Kendine sor.. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 351

30. selam arkadaşlar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Siirt dan kimler var. Kendine sor.. . selamun aleyküm web siteniz ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 2

32. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımınız gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım

33. Karaman merkezden ben banu. Slm web siteniz ciddiyim mükemmel, tebrikler 15-07-2021 13:17:59

34. Merhabalar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım

35. Malatya dan kimler var. Kendine sor.. . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 61

36. elif yılmaz Reply

Selamlar siteniz valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link