Bunun için doğru yer olup olmadığından emin değilim ama işte gidiyor

hayatımda sayısız kez dejavu yaşadım ve bununla ilgili bir teori geliştirdim. Benim teorim, dejavu’nun, bu özel örneğin daha önce meydana geldiği belirli bir birey için kesin zaman ve mekana çarpan dünya olmasıdır. yani her seferinde küçük tutarsızlıklarla tekrar etme ve tekrarlama zamanı. Futurama’nın bu aynı konu hakkındaki bölümünü gördüm ve bundan çok uzak değil. Tabii ki bu fenomeni hissettiğinde herkesin aldığı yoğun duygudan başka hiçbir kanıtım yok. neredeyse her iki haftada bir kez deneyimliyorum ve bir nedenden ötürü her zaman bu korkunç hissi neredeyse korkunç bir şey olmak üzere ya da önümüzdeki birkaç saniye için neler olabileceğini tahmin edebilirim. veya sonsuzluk için sürekli bir döngüde olan bir simülasyon. tldr her şey tekrar tekrar olur ve sonsuza kadar berbat.

Author

61 Comments

1. Burdur merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, saolun 24-06-2020 05:02:52

2. Kastamonu merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siten harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 24-06-2020 11:08:28

3. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun

4. Karaman merkezden ben Aylin. Selamlar sayfan valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım 24-06-2020 11:11:29

5. Adana merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim mükemmel, teşekkürler 24-06-2020 11:15:43

6. elif yılmaz Reply

Selamlar siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

7. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Selam paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım 30-06-2020 02:49:49

8. Sakarya merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi yeminle hayran bıraktı, sağolun 01-07-2020 13:13:24

9. Aydın merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 08-07-2020 09:58:51

10. Selam herkese paylaşımınız harbiden mükemmel, twitter da paylaştım

11. selamun aleyküm siteniz inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım

12. Selamlar paylaşımınız ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım

13. Ankara merkezden ben banu. Mrb siteniz süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 25-07-2020 13:57:37

14. Antalya merkezden ben gaye. Selam sayfan cidden hayran bıraktı, saolun 06-08-2020 21:07:13

15. selamun aleyküm siteniz gerçekten çok iyi, face de paylaştım

16. Selam siten cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

17. Trabzon merkezden ben ziya. Mrb paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 24-08-2020 23:38:45

18. Ağrı merkezden ben ziya. Selam herkese web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 26-08-2020 13:08:26

19. Gürbüz Reply

selamun aleyküm siteniz yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım

20. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım

21. Gümüşhane merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın gerçekten iyi, face de paylaştım 22-09-2020 08:11:50

22. Gürbüz Reply

Düzce merkezden ben Gürbüz. Mrb bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, teşekkürler 02-10-2020 11:26:31

23. selam arkadaşlar web sitesi cidden mükemmel, sağolun

24. Bu konu : ” kendini tekrarlayan dejavu zamanı ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha hayran edici, face de paylaştım , – 336

25. Sivas merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım 14-10-2020 15:07:50

26. Kırklareli dan kimler var. kendini tekrarlayan dejavu zamanı . Merhaba herkese siteniz yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , hatice – 126

27. Denizli dan kimler var. kendini tekrarlayan dejavu zamanı . Selamın aleyküm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , doruk – 7

28. Mrb paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, tebrikler

29. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfa cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım

30. Elazığ merkezden ben banu. Merhaba sayfa vallaha billaha hayran edici, saolun 07-11-2020 08:59:38

31. Antalya merkezden ben doruk. Selamlar sayfan cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 22-11-2020 09:55:22

32. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım

33. selamun aleyküm web sitesi gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım

34. Ağrı merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfanız inanki güzel, face de paylaştım 28-11-2020 07:18:10

35. Bu konu : ” kendini tekrarlayan dejavu zamanı ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 389

36. Kastamonu dan kimler var. kendini tekrarlayan dejavu zamanı . Merhaba bu web sitesi süper ötesi güzel, face de paylaştım , Emine – 348

37. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

38. selamun aleyküm paylaşımınız cidden hoşuma gitti, sağolun

39. Samsun merkezden ben emin. Slm sayfanız gerçekten dikkat çekici, tebrikler 23-12-2020 09:31:28

40. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden hayran edici, sağolun

41. Selamın aleyküm sayfan inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım

42. Bu konu : ” kendini tekrarlayan dejavu zamanı ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha billaha mükemmel, tebrikler , mehmet – 51

43. Ardahan dan kimler var. kendini tekrarlayan dejavu zamanı . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , ziya – 35

44. Merhaba herkese sayfan vallaha çok güzel, twitter da paylaştım

45. Bu konu : ” kendini tekrarlayan dejavu zamanı ” çok güzel. Merhaba web sitesi ciddiyim iyi, şukuladım , emin – 13

46. Bu konu : ” kendini tekrarlayan dejavu zamanı ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , memo – 178

47. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

48. Yozgat merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım 17-03-2021 09:34:07

49. elif yılmaz Reply

Bingöl dan kimler var. kendini tekrarlayan dejavu zamanı . Slm sayfa harbiden mükemmel, face de paylaştım , elif yılmaz – 376

50. Giresun dan kimler var. kendini tekrarlayan dejavu zamanı . Selamın aleyküm siteniz cidden hayran edici, teraziye tıkladım , ziya – 52

51. Bu konu : ” kendini tekrarlayan dejavu zamanı ” çok güzel. Selam sayfan inanki dikkatimi çekti, sağolun , Hasan – 152

52. Bu konu : ” kendini tekrarlayan dejavu zamanı ” çok güzel. Selam herkese web siten süper ötesi iyi, saolun , doruk – 399

53. Erzincan dan kimler var. kendini tekrarlayan dejavu zamanı . Selam siteniz vallaha hoşuma gitti, şukuladım , – 319

54. Nevşehir dan kimler var. kendini tekrarlayan dejavu zamanı . Selam paylaşımın inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , emin – 334

55. Bu konu : ” kendini tekrarlayan dejavu zamanı ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 79

56. Çanakkale dan kimler var. kendini tekrarlayan dejavu zamanı . merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , Aylin – 152

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link