Kategoriler
Genel

kendini tekrarlayan dejavu zamanı

Bunun için doğru yer olup olmadığından emin değilim ama işte gidiyor

hayatımda sayısız kez dejavu yaşadım ve bununla ilgili bir teori geliştirdim. Benim teorim, dejavu’nun, bu özel örneğin daha önce meydana geldiği belirli bir birey için kesin zaman ve mekana çarpan dünya olmasıdır. yani her seferinde küçük tutarsızlıklarla tekrar etme ve tekrarlama zamanı. Futurama’nın bu aynı konu hakkındaki bölümünü gördüm ve bundan çok uzak değil. Tabii ki bu fenomeni hissettiğinde herkesin aldığı yoğun duygudan başka hiçbir kanıtım yok. neredeyse her iki haftada bir kez deneyimliyorum ve bir nedenden ötürü her zaman bu korkunç hissi neredeyse korkunç bir şey olmak üzere ya da önümüzdeki birkaç saniye için neler olabileceğini tahmin edebilirim. veya sonsuzluk için sürekli bir döngüde olan bir simülasyon. tldr her şey tekrar tekrar olur ve sonsuza kadar berbat.

“kendini tekrarlayan dejavu zamanı” için 10 yanıt

Kastamonu merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siten harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 24-06-2020 11:08:28

Karaman merkezden ben Aylin. Selamlar sayfan valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım 24-06-2020 11:11:29

Adana merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim mükemmel, teşekkürler 24-06-2020 11:15:43

Şanlıurfa merkezden ben ziya. Selam paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım 30-06-2020 02:49:49

Sakarya merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi yeminle hayran bıraktı, sağolun 01-07-2020 13:13:24

Aydın merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 08-07-2020 09:58:51

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir