Kennedy teorisine karşı CIA Op’u Red Herring mi?

Beni bir kez daha rahatsız eden şey, JFK suikastını çevreleyen olaylardan bazıları ve bununla ilgili yapılan teoriler. Yakın zamanda Oliver Stone’un filmini izledim ve çok eğlenceli olsa da, Jim Garrison’un tam bir güvenilirlik eksikliğini ve “Clay Bertrand” ın varlığını ve bu figürün Clay Shaw ile bağlantısını çevreleyen kanıt eksikliğini göstermek için sadece birkaç dakika araştırma yaptım. .

Neyse ki benim için ortak CIA-Gizli Servis-Küba-Mob-Eşcinsel (Garrison’un inandığı gibi) Başkan’ı devirme operasyonu bana biraz göründü. KGB teorisinden etkilenen tek atıcıya biraz inandım.

Bazı insanların bu konudaki düşüncelerini ve Jim Garrison’un sözüne, Clay Shaw’un suçluluğuna veya genel olarak teoriye hala inanıp inanmadıklarını bilmek istiyorum.

“Kennedy teorisine karşı CIA Op’u Red Herring mi?” üzerine 8 yorum

1. Kilis merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşım yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım 23-02-2021 12:53:18

2. Bu konu : ” Kennedy teorisine karşı CIA Op’u Red Herring mi? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 101

3. Bu konu : ” Kennedy teorisine karşı CIA Op’u Red Herring mi? ” çok güzel. Mrb sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 392

4. Bu konu : ” Kennedy teorisine karşı CIA Op’u Red Herring mi? ” çok güzel. Merhabalar siten valla çok hoşuma gitti, saolun , ahmet – 280

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link