Bugünlerde hepimizin içine düştüğü ana akımın ayrılık anlatılarına kapılmak çok kolay. Ancak ekranda gördüğünüz çoğu şey gibi, bu da gerçekliğin tamamen tersine çevrilmesidir.

Gerçek şu ki, toplumda tamamen zıt kutuplar olan o kadar çok insan var ki, hepsi “aşı tereddütlü” bayrağı altında birleşiyor, bu aslında sadece gündemin zorlandığının farkında olan ve kazanan bilinçli kardeşler anlamına geliyor’ Propaganda tarafından kendilerine eski Billy Gate’in aşk iksirini enjekte etmeleri için manipüle edilmemeli.

Hayatımda bu kadar geniş bir toplum yelpazesinin böyle bir şey üzerinde birleştiğini hiç görmedim. Cesaretiniz kırılmasın veya kendinizi mağdur hissetmeyin. Yalnız değilsin! Bilin ki her kesimden insan sizinle birlik içindedir ve bu hakikatte yanınızdadır.

14 Comments

1. Bu konu : ” Kentli siyah Demokratlardan kırsal kesimdeki beyaz Cumhuriyetçilere, lise terklerinden ” çok güzel. Selam herkese web siteniz valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ahmet – 461

2. Bu konu : ” Kentli siyah Demokratlardan kırsal kesimdeki beyaz Cumhuriyetçilere, lise terklerinden ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanki çok güzel, tebrikler , banu – 87

3. Trabzon merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfan harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 27-08-2021 14:11:05

4. Bu konu : ” Kentli siyah Demokratlardan kırsal kesimdeki beyaz Cumhuriyetçilere, lise terklerinden ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , hatice – 423

5. Kırşehir dan kimler var. Kentli siyah Demokratlardan kırsal kesimdeki beyaz Cumhuriyetçilere, lise terklerinden . Selamın aleyküm paylaşımın yeminle çok iyi, şukuladım , emin – 36

6. Selam herkese paylaşımınız harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

7. Karabük dan kimler var. Kentli siyah Demokratlardan kırsal kesimdeki beyaz Cumhuriyetçilere, lise terklerinden . Merhaba herkese paylaşım yeminle güzel, twitter da paylaştım , gaye – 87

8. Bu konu : ” Kentli siyah Demokratlardan kırsal kesimdeki beyaz Cumhuriyetçilere, lise terklerinden ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 236

9. Bu konu : ” Kentli siyah Demokratlardan kırsal kesimdeki beyaz Cumhuriyetçilere, lise terklerinden ” çok güzel. Merhabalar paylaşım cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 321

10. Iğdır dan kimler var. Kentli siyah Demokratlardan kırsal kesimdeki beyaz Cumhuriyetçilere, lise terklerinden . Merhaba herkese siten inan ki iyi, twitter da paylaştım , gaye – 361

Write A Comment