Kerry Cassidy’nin teorileri

burada kerry cassidys teorilerinin son zamanlarda daha tuhaf hale geldiğini düşünen var mı? gerici hatta.

bağlama koymak için 2010-2012 civarında onun çalışmalarını takip ediyor ve camelot projesini yapıyordum ve ondan önce 2008 sonbaharında yakın bir uzaylı karşılaşması yaşadım.

ama son zamanlarda onun gönderilerini görüyorum ve bunlar, ABD’nin aşırı sağ siyasi tarafından duyduğunuz aynı kanıtlanmamış saçmalıkları (5G ve Covid) ve çoğunlukla komplo teorilerini yansıtıyor gibi görünüyor.

ve ben ona bakardım, bu yüzden her komployu benimsediğini ve ilerlettiğini görmekle ilgili.

bu konudaki düşüncelerimi paylaşmak ve bu topluluğun geri kalanının ne düşündüğünü görmek istiyorum.

ona ulaşma konusundaki son girişimim çok kaba ve hoş değildi ve sorumu da cevaplamadı ve ona sorduğum tek şey, karşılaşma hikayemi buraya ve oraya göndermek yerine doğrudan paylaşabileceğim herhangi bir kişi olup olmadığını görmekti. gömülebilir ve unutulabilir.

“Kerry Cassidy’nin teorileri” üzerine 18 yorum

1. Mersin merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla hoşuma gitti, sağolun 01-09-2020 09:32:51

2. Artvin merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 10-09-2020 01:51:47

3. Isparta merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, şukuladım 10-09-2020 18:25:43

4. Çanakkale merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden dikkat çekici, teşekkürler 02-10-2020 09:55:52

5. Amasya merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfanız cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:21:08

Yorum yapın