Kertenkele insanlar farkında

Çok uzun ve insan kıyafeti giymiş bir kertenkele insanı hakkında bir rüya gördüm. Farkında olduğumun farkındaymış gibi hissettim ve rüyamda beni öldürmeye çalıştı. Hayatımda hiçbir zaman burada hissettiğimden daha fazla korku veya farkındalık hissetmedim. Bu aynı zamanda, insanların kertenkelelere dönüştüğü birkaç tuhaf göz ve vücut görüntüsünü izledikten sonraydı. Ayrıca son derece zeki olduğunu ve özellikle cinayet niyetini hatırlayın. Acaba bunlara inanan veya var olduğuna dair herhangi bir kanıt var mı, teşekkürler

“Kertenkele insanlar farkında” üzerine 19 yorum

1. Gaziantep dan kimler var. Kertenkele insanlar farkında . Selamın aleyküm bu web sitesi valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , banu – 340

2. Bu konu : ” Kertenkele insanlar farkında ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 40

3. Manisa dan kimler var. Kertenkele insanlar farkında . Mrb paylaşım gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , mehmet – 418

4. Samsun dan kimler var. Kertenkele insanlar farkında . Selam sayfanız inan ki hayran bıraktı, saolun , ziya – 379

5. Bu konu : ” Kertenkele insanlar farkında ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 27

6. Bayburt dan kimler var. Kertenkele insanlar farkında . Selam herkese sayfan yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , emin – 142

7. Elazığ dan kimler var. Kertenkele insanlar farkında . Mrb siteniz harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 370

8. Şırnak dan kimler var. Kertenkele insanlar farkında . Selam herkese web siten inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , Emine – 211

9. Tokat dan kimler var. Kertenkele insanlar farkında . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha çok iyi, sağolun , memo – 199

10. Bu konu : ” Kertenkele insanlar farkında ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inan ki güzel, şukuladım , ziya – 216

11. Kastamonu dan kimler var. Kertenkele insanlar farkında . Merhaba herkese web sitesi vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 417

12. Afyon merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten iyi, şukuladım 19-01-2021 01:04:09

13. Bu konu : ” Kertenkele insanlar farkında ” çok güzel. Selamlar sayfanız harbiden hayran edici, sağolun , ali – 187

14. Bu konu : ” Kertenkele insanlar farkında ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım valla çok iyi, saolun , elif yılmaz – 9

15. Nevşehir merkezden ben ahmet. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım 24-02-2021 06:58:23

16. Bursa dan kimler var. Kertenkele insanlar farkında . Merhaba herkese sayfa süper ötesi dikkat çekici, saolun , ziya – 349

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link