Belki de bu multi-milyarderin muhtemelen birkaç kez aklımızda en iyi niyetimize sahip olmaması ve insanların sadece gözlerini yuvarlayıp Trump’ı veya konuyu değiştirmesinin mümkün olduğu gerçeğini nazikçe ortaya çıkarmaya çalıştım.

Burada gerçekten neler oluyor? Gerçekten son 5 yılda bir zaman çizelgesini değiştirdiğimi hissediyorum, çünkü tüm bu fiyasko mutlak bir çılgınlık.

İlişkisi olan var mı? Bu bok şovu hakkında gerçek hayatta herhangi biriyle konuşmaya çalışmak çok sinir bozucu

Author

93 Comments

1. Kırıkkale merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siten vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım 08-05-2020 09:51:04

2. selam arkadaşlar web sitesi harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

3. Merhaba herkese siten süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım

4. elif yılmaz Reply

Bayburt merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siteniz inan ki çok güzel, face de paylaştım 10-05-2020 23:45:10

5. selamun aleyküm siten vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Hakkari merkezden ben gaye. Merhaba herkese siteniz valla hayran edici, face de paylaştım 14-05-2020 08:09:59

7. Gümüşhane merkezden ben ahmet. Slm sayfan valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-05-2020 08:34:59

8. Merhaba bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler

9. Merhabalar sayfanız cidden güzel, linkedinde paylaştım

10. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

11. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun

12. Slm siten vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

13. selamun aleyküm web sitesi yeminle hayran edici, face de paylaştım

14. Kocaeli merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi iyi, teşekkürler 03-06-2020 08:52:33

15. Tunceli merkezden ben Aylin. Selam siteniz yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım 03-06-2020 18:31:22

16. Bayburt merkezden ben ali. selamun aleyküm bu web sitesi valla mükemmel, teşekkürler 06-06-2020 20:45:02

17. Selamın aleyküm bu web sitesi valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Kırıkkale merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 19-06-2020 20:54:11

19. Osmaniye merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 29-06-2020 01:06:17

20. Osmaniye merkezden ben doruk. Merhabalar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım 02-07-2020 17:51:31

21. Merhabalar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

22. Selam herkese web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

23. Slm sayfan inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

24. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Selam paylaşımınız ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım

26. İstanbul merkezden ben mehmet. Slm sayfa inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım 11-07-2020 16:13:52

27. Selamlar bu web sitesi süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım

28. Batman merkezden ben Emine. Merhaba sayfan cidden hoşuma gitti, şukuladım 25-07-2020 02:13:12

29. Bitlis merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşım valla mükemmel, sağolun 01-08-2020 23:43:29

30. elif yılmaz Reply

Uşak merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfanız valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 06-08-2020 00:48:23

31. Selam paylaşım yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım

32. Denizli merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki mükemmel, teşekkürler 09-08-2020 18:08:47

33. Ordu merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşım valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 10-08-2020 01:52:42

34. Mardin merkezden ben Aylin. Selamlar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 13-08-2020 22:24:53

35. Selam herkese web sitesi harbiden güzel, twitter da paylaştım

36. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım

37. Artvin merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi güzel, sağolun 26-08-2020 22:34:41

38. Zonguldak merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siten vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 30-08-2020 23:37:33

39. Merhaba sayfan vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

40. Selamın aleyküm sayfanız cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

41. Merhaba herkese sayfa harbiden dikkat çekici, şukuladım

42. Mrb bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım

43. Manisa merkezden ben gaye. Merhabalar web siteniz gerçekten çok iyi, teşekkürler 13-09-2020 02:42:49

44. Selamın aleyküm siten yeminle iyi, teraziye tıkladım

45. Selamın aleyküm paylaşım yeminle hoşuma gitti, sağolun

46. Merhaba web siteniz valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

47. Tunceli merkezden ben hatice. Selam herkese web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım 01-11-2020 17:11:09

48. Iğdır merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten vallaha dikkat çekici, teşekkürler 05-11-2020 18:11:23

49. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler

50. Bu konu : ” Kesinlikle kaç kişinin Bill Gates’in hayırsever, hayırsever bir güç olduğunu düşündüğünü kesinlikle şaşırtıyor ” çok güzel. Selam siten inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 195

51. Gürbüz Reply

Merhaba siteniz süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

52. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

53. selam arkadaşlar sayfa cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

54. Ardahan dan kimler var. Kesinlikle kaç kişinin Bill Gates’in hayırsever, hayırsever bir güç olduğunu düşündüğünü kesinlikle şaşırtıyor . Selam paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 432

55. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kesinlikle kaç kişinin Bill Gates’in hayırsever, hayırsever bir güç olduğunu düşündüğünü kesinlikle şaşırtıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa cidden mükemmel, teşekkürler , elif yılmaz – 223

56. Kütahya merkezden ben emin. Selam herkese sayfanız yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 24-12-2020 13:21:18

57. Bu konu : ” Kesinlikle kaç kişinin Bill Gates’in hayırsever, hayırsever bir güç olduğunu düşündüğünü kesinlikle şaşırtıyor ” çok güzel. Selam herkese web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 341

58. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz hayran edici, şukuladım

59. selamun aleyküm paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

60. Bu konu : ” Kesinlikle kaç kişinin Bill Gates’in hayırsever, hayırsever bir güç olduğunu düşündüğünü kesinlikle şaşırtıyor ” çok güzel. Selamlar paylaşım gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 171

61. Selamlar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım

62. Merhaba siten harbiden çok güzel, twitter da paylaştım

63. Gürbüz Reply

Kars dan kimler var. Kesinlikle kaç kişinin Bill Gates’in hayırsever, hayırsever bir güç olduğunu düşündüğünü kesinlikle şaşırtıyor . Selam web siten harbiden güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 269

64. Osmaniye dan kimler var. Kesinlikle kaç kişinin Bill Gates’in hayırsever, hayırsever bir güç olduğunu düşündüğünü kesinlikle şaşırtıyor . Merhabalar bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , banu – 146

65. Bu konu : ” Kesinlikle kaç kişinin Bill Gates’in hayırsever, hayırsever bir güç olduğunu düşündüğünü kesinlikle şaşırtıyor ” çok güzel. Selam siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , Hasan – 443

66. Tokat merkezden ben hatice. Merhabalar paylaşım inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 04-03-2021 23:24:29

67. Adıyaman dan kimler var. Kesinlikle kaç kişinin Bill Gates’in hayırsever, hayırsever bir güç olduğunu düşündüğünü kesinlikle şaşırtıyor . Selam sayfan süper ötesi güzel, şukuladım , ziya – 81

68. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

69. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımınız harbiden güzel, linkedinde paylaştım

70. Bu konu : ” Kesinlikle kaç kişinin Bill Gates’in hayırsever, hayırsever bir güç olduğunu düşündüğünü kesinlikle şaşırtıyor ” çok güzel. Selamlar siteniz valla hayran edici, şukuladım , mehmet – 247

71. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok iyi, şukuladım

72. elif yılmaz Reply

Siirt dan kimler var. Kesinlikle kaç kişinin Bill Gates’in hayırsever, hayırsever bir güç olduğunu düşündüğünü kesinlikle şaşırtıyor . Selamlar web sitesi cidden hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 293

73. Ağrı merkezden ben ali. Mrb siten inanılmaz çok güzel, şukuladım 10-04-2021 04:18:12

74. Iğdır dan kimler var. Kesinlikle kaç kişinin Bill Gates’in hayırsever, hayırsever bir güç olduğunu düşündüğünü kesinlikle şaşırtıyor . Merhaba siteniz inanılmaz iyi, tebrikler , emin – 443

75. Sivas dan kimler var. Kesinlikle kaç kişinin Bill Gates’in hayırsever, hayırsever bir güç olduğunu düşündüğünü kesinlikle şaşırtıyor . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Hasan – 490

76. Bu konu : ” Kesinlikle kaç kişinin Bill Gates’in hayırsever, hayırsever bir güç olduğunu düşündüğünü kesinlikle şaşırtıyor ” çok güzel. Selamlar siten inanki dikkat çekici, tebrikler , ali – 18

77. Bu konu : ” Kesinlikle kaç kişinin Bill Gates’in hayırsever, hayırsever bir güç olduğunu düşündüğünü kesinlikle şaşırtıyor ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , memo – 492

78. Bu konu : ” Kesinlikle kaç kişinin Bill Gates’in hayırsever, hayırsever bir güç olduğunu düşündüğünü kesinlikle şaşırtıyor ” çok güzel. Selam paylaşım ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , ali – 211

79. Selam herkese siten inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım

80. Bu konu : ” Kesinlikle kaç kişinin Bill Gates’in hayırsever, hayırsever bir güç olduğunu düşündüğünü kesinlikle şaşırtıyor ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , banu – 102

81. Bu konu : ” Kesinlikle kaç kişinin Bill Gates’in hayırsever, hayırsever bir güç olduğunu düşündüğünü kesinlikle şaşırtıyor ” çok güzel. Merhabalar sayfan gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , – 325

82. Bolu merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 28-05-2021 02:12:34

83. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kesinlikle kaç kişinin Bill Gates’in hayırsever, hayırsever bir güç olduğunu düşündüğünü kesinlikle şaşırtıyor ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, şukuladım , elif yılmaz – 88

84. Bitlis merkezden ben doruk. Merhaba sayfanız vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım 11-06-2021 15:19:40

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link