Gönderi Bildirimi: Baby Power Broker, Keystone Cop DJT, TikTok kullanıcılarının beğenileri tarafından şaka yaptı ve bir ‘kurumsal varlığın’ Govt kontrolünü meşrulaştırmak için ‘Özgür Dünyanın Lideri’ olarak ‘konumunu’ kullandı.

Keystone Cop DJT, CoVid-19’u bir basın toplantısında 50.000 ölümde kontrol altında ilan ettiğinden beri, (https://www.vox.com/2020/3/30/21199586/us-coronavirus-deaths-trump-200000-good-job) DÜNYA, ruhumuza gereksiz yere 150.000 ölüm eklendiğinden, gayri meşru, yozlaşmış ve beceriksiz bir ‘LİDER’in Amerikan halkına karşı eylemsiz ve kayıtsız bir Ekonomi ve Sağlık sıralamasını yok ettiğine tanık oldu. Bir bütün olarak Dünya’ya yönelik mevcut devam eden bir tehdide göre daha fazla dikkat çekildi ve bir tehdit olmayana yönlendirildi.

Kampanya bağışçıları Oracle, Walmart ve Sequioa Capital, Keystone Cop DJT ‘anlaşmasız’ anlaşmasının yararlanıcıları olacak. (TikTok, Çinli mal sahibi tarafından% 80 kontrole ve var olmayan bir Hazine vergisi beklenmedik düşüşüne sahip olacak). Seyehatçi Halı torbası / Yılan yağı satıcısı Keystone Cop DJT, bir kez daha ‘Deplorables’a buhar yazılımları sundu.

Facebook. Alfabe ve Apple, bir TikTok’tan farklı değildir, ‘VERİ’niz’ satılır, parçalara ayrılır, izlenir ve ELITES için $$$ olarak parlaya edilir.

Tek fark, TikTok’un ‘sözde’ ÇKP kontrolüdür. Bir ABD vatandaşına sızmanız veya onun kimliğine bürünmeniz gerekirse, Dark Web, Amerikan Halkı hakkında TÜM bilgilere sahiptir. TikTok, geçtiğimiz 10 yıl içinde Telefon / Çevrimiçi Dolandırıcılar veya saldırıya uğramış Kredi bilgileri depolama havuz siteleri kadar bir tehdit DEĞİLDİR.

Amerika neredesin, Gerçeği gördün mü?

Author

74 Comments

1. Bolu merkezden ben gaye. Merhabalar web siten valla hayran edici, şukuladım 21-09-2020 14:45:22

2. selamun aleyküm paylaşımın harbiden iyi, linkedinde paylaştım

3. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz iyi, face de paylaştım

4. Bilecik merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 21-09-2020 19:17:13

5. Iğdır merkezden ben ali. Merhaba web siteniz inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 29-09-2020 03:03:20

6. Uşak merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımınız inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 30-09-2020 04:25:51

7. Gürbüz Reply

Mersin merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 09:15:21

8. Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:18:57

9. Denizli merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 12:46:14

10. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

11. Isparta merkezden ben ali. Selamlar web siten inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 02-10-2020 12:46:33

12. Mrb siteniz inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım

13. Muğla merkezden ben mehmet. Slm siteniz valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım 21-10-2020 01:02:02

14. Balıkesir merkezden ben ziya. Selam herkese web sitesi ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 22-10-2020 13:06:55

15. Gürbüz Reply

Amasya dan kimler var. Keystone Cop DJT: Tik Tok, Amerikan Halkına yönelik CoVid-19 tehdidinden daha Tehlikeli ve Güvenlik Tehdidi . Merhaba herkese paylaşım inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 374

16. Selamlar bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, sağolun

17. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, teşekkürler

18. Erzurum merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 20-11-2020 18:44:23

19. Bu konu : ” Keystone Cop DJT: Tik Tok, Amerikan Halkına yönelik CoVid-19 tehdidinden daha Tehlikeli ve Güvenlik Tehdidi ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 27

20. Kırıkkale dan kimler var. Keystone Cop DJT: Tik Tok, Amerikan Halkına yönelik CoVid-19 tehdidinden daha Tehlikeli ve Güvenlik Tehdidi . Selamlar paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , memo – 171

21. Bingöl dan kimler var. Keystone Cop DJT: Tik Tok, Amerikan Halkına yönelik CoVid-19 tehdidinden daha Tehlikeli ve Güvenlik Tehdidi . Merhaba sayfanız harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Hasan – 340

22. Bingöl dan kimler var. Keystone Cop DJT: Tik Tok, Amerikan Halkına yönelik CoVid-19 tehdidinden daha Tehlikeli ve Güvenlik Tehdidi . Selamlar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 255

23. Çankırı merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siteniz inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 06-12-2020 14:08:53

24. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Keystone Cop DJT: Tik Tok, Amerikan Halkına yönelik CoVid-19 tehdidinden daha Tehlikeli ve Güvenlik Tehdidi ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 4

25. Zonguldak merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siten gerçekten iyi, teraziye tıkladım 15-12-2020 22:43:57

26. Çanakkale merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web siteniz cidden hoşuma gitti, şukuladım 18-12-2020 22:48:21

27. Bu konu : ” Keystone Cop DJT: Tik Tok, Amerikan Halkına yönelik CoVid-19 tehdidinden daha Tehlikeli ve Güvenlik Tehdidi ” çok güzel. Merhabalar web siten gerçekten çok güzel, şukuladım , ahmet – 482

28. Bu konu : ” Keystone Cop DJT: Tik Tok, Amerikan Halkına yönelik CoVid-19 tehdidinden daha Tehlikeli ve Güvenlik Tehdidi ” çok güzel. Slm sayfan cidden güzel, teraziye tıkladım , banu – 45

29. Bu konu : ” Keystone Cop DJT: Tik Tok, Amerikan Halkına yönelik CoVid-19 tehdidinden daha Tehlikeli ve Güvenlik Tehdidi ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , – 274

30. Trabzon dan kimler var. Keystone Cop DJT: Tik Tok, Amerikan Halkına yönelik CoVid-19 tehdidinden daha Tehlikeli ve Güvenlik Tehdidi . Selam sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , ahmet – 434

31. Selam sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

32. Merhabalar web siten inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler

33. Bu konu : ” Keystone Cop DJT: Tik Tok, Amerikan Halkına yönelik CoVid-19 tehdidinden daha Tehlikeli ve Güvenlik Tehdidi ” çok güzel. Slm bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, şukuladım , mehmet – 379

34. Bu konu : ” Keystone Cop DJT: Tik Tok, Amerikan Halkına yönelik CoVid-19 tehdidinden daha Tehlikeli ve Güvenlik Tehdidi ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , gaye – 210

35. İzmir merkezden ben ali. Selamlar siten inan ki çok iyi, teraziye tıkladım 11-01-2021 20:39:07

36. Diyarbakır merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımınız cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 12-01-2021 00:32:45

37. Elazığ dan kimler var. Keystone Cop DJT: Tik Tok, Amerikan Halkına yönelik CoVid-19 tehdidinden daha Tehlikeli ve Güvenlik Tehdidi . Selamın aleyküm sayfa süper ötesi hayran edici, şukuladım , doruk – 175

38. İzmir dan kimler var. Keystone Cop DJT: Tik Tok, Amerikan Halkına yönelik CoVid-19 tehdidinden daha Tehlikeli ve Güvenlik Tehdidi . Selamlar bu web sitesi inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , mehmet – 390

39. Bu konu : ” Keystone Cop DJT: Tik Tok, Amerikan Halkına yönelik CoVid-19 tehdidinden daha Tehlikeli ve Güvenlik Tehdidi ” çok güzel. Selam web siteniz yeminle çok iyi, teşekkürler , ali – 1

40. Bu konu : ” Keystone Cop DJT: Tik Tok, Amerikan Halkına yönelik CoVid-19 tehdidinden daha Tehlikeli ve Güvenlik Tehdidi ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 211

41. selam arkadaşlar sayfan inan ki hayran edici, face de paylaştım

42. Bu konu : ” Keystone Cop DJT: Tik Tok, Amerikan Halkına yönelik CoVid-19 tehdidinden daha Tehlikeli ve Güvenlik Tehdidi ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha dikkat çekici, şukuladım , ziya – 175

43. elif yılmaz Reply

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siteniz cidden hayran edici, linkedinde paylaştım 11-02-2021 12:35:34

44. selam arkadaşlar web siten gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

45. Hatay dan kimler var. Keystone Cop DJT: Tik Tok, Amerikan Halkına yönelik CoVid-19 tehdidinden daha Tehlikeli ve Güvenlik Tehdidi . Selamlar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Hasan – 165

46. Tekirdağ dan kimler var. Keystone Cop DJT: Tik Tok, Amerikan Halkına yönelik CoVid-19 tehdidinden daha Tehlikeli ve Güvenlik Tehdidi . Selam sayfa valla hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 340

47. Kırşehir merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siteniz valla çok güzel, teraziye tıkladım 20-02-2021 06:54:45

48. Bu konu : ” Keystone Cop DJT: Tik Tok, Amerikan Halkına yönelik CoVid-19 tehdidinden daha Tehlikeli ve Güvenlik Tehdidi ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 249

49. Bartın dan kimler var. Keystone Cop DJT: Tik Tok, Amerikan Halkına yönelik CoVid-19 tehdidinden daha Tehlikeli ve Güvenlik Tehdidi . Selamlar siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 455

50. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım

51. elif yılmaz Reply

Bolu dan kimler var. Keystone Cop DJT: Tik Tok, Amerikan Halkına yönelik CoVid-19 tehdidinden daha Tehlikeli ve Güvenlik Tehdidi . Merhabalar web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 142

52. Gürbüz Reply

Merhaba herkese siteniz inanılmaz hayran edici, teşekkürler

53. Bu konu : ” Keystone Cop DJT: Tik Tok, Amerikan Halkına yönelik CoVid-19 tehdidinden daha Tehlikeli ve Güvenlik Tehdidi ” çok güzel. Slm bu web sitesi yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , Hasan – 337

54. Karabük merkezden ben . Selam herkese sayfanız inan ki hayran edici, tebrikler 20-03-2021 07:31:01

55. Kırklareli dan kimler var. Keystone Cop DJT: Tik Tok, Amerikan Halkına yönelik CoVid-19 tehdidinden daha Tehlikeli ve Güvenlik Tehdidi . Selamlar paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , Hasan – 443

56. Aydın merkezden ben memo. Slm web siteniz gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım 26-03-2021 01:17:43

57. İstanbul dan kimler var. Keystone Cop DJT: Tik Tok, Amerikan Halkına yönelik CoVid-19 tehdidinden daha Tehlikeli ve Güvenlik Tehdidi . selamun aleyküm sayfan cidden güzel, şukuladım , – 105

58. Kayseri merkezden ben ali. Slm paylaşımınız harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 05-04-2021 14:26:12

59. Gürbüz Reply

Slm sayfan inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım

60. Bu konu : ” Keystone Cop DJT: Tik Tok, Amerikan Halkına yönelik CoVid-19 tehdidinden daha Tehlikeli ve Güvenlik Tehdidi ” çok güzel. Selam siteniz valla mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 270

61. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi iyi, teşekkürler

62. Bu konu : ” Keystone Cop DJT: Tik Tok, Amerikan Halkına yönelik CoVid-19 tehdidinden daha Tehlikeli ve Güvenlik Tehdidi ” çok güzel. Selam paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 474

63. Kilis merkezden ben emin. Mrb web sitesi gerçekten çok iyi, teşekkürler 18-04-2021 21:15:27

64. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Keystone Cop DJT: Tik Tok, Amerikan Halkına yönelik CoVid-19 tehdidinden daha Tehlikeli ve Güvenlik Tehdidi ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle dikkat çekici, teşekkürler , Gürbüz – 496

65. Selam herkese paylaşımın ciddiyim güzel, facebookta paylaştım

66. Bu konu : ” Keystone Cop DJT: Tik Tok, Amerikan Halkına yönelik CoVid-19 tehdidinden daha Tehlikeli ve Güvenlik Tehdidi ” çok güzel. Mrb web siten valla dikkat çekici, teşekkürler , Hasan – 250

67. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz iyi, teraziye tıkladım

68. Rize dan kimler var. Keystone Cop DJT: Tik Tok, Amerikan Halkına yönelik CoVid-19 tehdidinden daha Tehlikeli ve Güvenlik Tehdidi . merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , ziya – 276

69. elif yılmaz Reply

Mardin dan kimler var. Keystone Cop DJT: Tik Tok, Amerikan Halkına yönelik CoVid-19 tehdidinden daha Tehlikeli ve Güvenlik Tehdidi . Selamlar siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 326

70. Balıkesir merkezden ben doruk. Mrb siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 09-05-2021 21:04:20

71. Bu konu : ” Keystone Cop DJT: Tik Tok, Amerikan Halkına yönelik CoVid-19 tehdidinden daha Tehlikeli ve Güvenlik Tehdidi ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 124

72. Bu konu : ” Keystone Cop DJT: Tik Tok, Amerikan Halkına yönelik CoVid-19 tehdidinden daha Tehlikeli ve Güvenlik Tehdidi ” çok güzel. Mrb sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 459

73. Bu konu : ” Keystone Cop DJT: Tik Tok, Amerikan Halkına yönelik CoVid-19 tehdidinden daha Tehlikeli ve Güvenlik Tehdidi ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inan ki güzel, face de paylaştım , ahmet – 314

74. Denizli merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten güzel, sağolun 09-06-2021 10:03:18

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link