Keystone Cop DJT: Tik Tok, Amerikan Halkına yönelik CoVid-19 tehdidinden daha Tehlikeli ve Güvenlik Tehdidi

Gönderi Bildirimi: Baby Power Broker, Keystone Cop DJT, TikTok kullanıcılarının beğenileri tarafından şaka yaptı ve bir ‘kurumsal varlığın’ Govt kontrolünü meşrulaştırmak için ‘Özgür Dünyanın Lideri’ olarak ‘konumunu’ kullandı.

Keystone Cop DJT, CoVid-19’u bir basın toplantısında 50.000 ölümde kontrol altında ilan ettiğinden beri, (https://www.vox.com/2020/3/30/21199586/us-coronavirus-deaths-trump-200000-good-job) DÜNYA, ruhumuza gereksiz yere 150.000 ölüm eklendiğinden, gayri meşru, yozlaşmış ve beceriksiz bir ‘LİDER’in Amerikan halkına karşı eylemsiz ve kayıtsız bir Ekonomi ve Sağlık sıralamasını yok ettiğine tanık oldu. Bir bütün olarak Dünya’ya yönelik mevcut devam eden bir tehdide göre daha fazla dikkat çekildi ve bir tehdit olmayana yönlendirildi.

Kampanya bağışçıları Oracle, Walmart ve Sequioa Capital, Keystone Cop DJT ‘anlaşmasız’ anlaşmasının yararlanıcıları olacak. (TikTok, Çinli mal sahibi tarafından% 80 kontrole ve var olmayan bir Hazine vergisi beklenmedik düşüşüne sahip olacak). Seyehatçi Halı torbası / Yılan yağı satıcısı Keystone Cop DJT, bir kez daha ‘Deplorables’a buhar yazılımları sundu.

Facebook. Alfabe ve Apple, bir TikTok’tan farklı değildir, ‘VERİ’niz’ satılır, parçalara ayrılır, izlenir ve ELITES için $$$ olarak parlaya edilir.

Tek fark, TikTok’un ‘sözde’ ÇKP kontrolüdür. Bir ABD vatandaşına sızmanız veya onun kimliğine bürünmeniz gerekirse, Dark Web, Amerikan Halkı hakkında TÜM bilgilere sahiptir. TikTok, geçtiğimiz 10 yıl içinde Telefon / Çevrimiçi Dolandırıcılar veya saldırıya uğramış Kredi bilgileri depolama havuz siteleri kadar bir tehdit DEĞİLDİR.

Amerika neredesin, Gerçeği gördün mü?

“Keystone Cop DJT: Tik Tok, Amerikan Halkına yönelik CoVid-19 tehdidinden daha Tehlikeli ve Güvenlik Tehdidi” üzerine 13 yorum

1. Bilecik merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 21-09-2020 19:17:13

2. Iğdır merkezden ben ali. Merhaba web siteniz inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 29-09-2020 03:03:20

3. Uşak merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımınız inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 30-09-2020 04:25:51

4. Mersin merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 09:15:21

5. Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:18:57

6. Denizli merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 12:46:14

7. Isparta merkezden ben ali. Selamlar web siten inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 02-10-2020 12:46:33

8. Muğla merkezden ben mehmet. Slm siteniz valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım 21-10-2020 01:02:02

Yorum yapın