Kategoriler
Genel

Keystone Cop DJT ve Kongrindeki Adamları

Teslim Bildirimi: Amerikan halkı en başından beri CoVid-19 krizi sırasında GOP kuruluşu tarafından beyin yıkandı.

1. DJT: CoVid-19 bir aldatmaca,

2. 22 Ocak Trump: ‘Tamamen kontrolümüz altında’

3. 31 Ocak Coronavirus salgını konusunda Çin ve diğerleriyle yakın işbirliği içinde çalışmak.

4. 19 Şubat. ” Sanırım Nisan ayına geldiğimizde, daha sıcak havalarda, bunun ve bu tür bir virüs üzerinde çok olumsuz bir etkisi var. ”

5. 25 Şub CNBC. Kudlow: ABD söz konusu olduğunda, bunu hava geçirmezliğe oldukça yakın tuttuk; Genel bir noktada, bu bir İnsan trajedisidir, bunun bir İşletme / Ekonomik trajedi olacağını düşünmüyorum. Şu anda, Federal Rezerv hiçbir şeyin yanlış olmadığını söylüyor, yapabileceğim tek şey sayılara bakmak.

6. Mar 5. Trump CDC laboratuvarlarını ziyaret eder ve salgını “öngörülemeyen bir sorun” olarak adlandırır.

7. 24 Mart. Mitch McConnell Kentucky Cumhuriyetçi bu teklifi etkin bir şekilde “ulusumuza savaş zamanı bir yatırım” olarak nitelendirdi. Tasarı, hanehalkı için doğrudan kontroller, gelişmiş işsizlik sigortası, küçük işletmelere yüzlerce milyar dolarlık acil krediler ve hastaneler ve tıbbi cihazlar için daha fazla kaynak yoluyla Amerikalılara finansal yardımın acele edileceğine söz verdi. (hastaneler ve çalışanlar için büyük işlere para konusunda öncelik vermek.)

8. 21 Nisan Pazartesi günkü brifing sırasında, Trump ve Beyaz Saray uzmanları salgının sonunda ABD’de 50.000 ila 60.000 arasında ölüm olacağını hesapladılar, ABD Başkanı, “Şu anda 50 bine gidiyoruz ve projeksiyonlara göre pandeminin sonunda 60 bine ulaşacağız” dedi.

9. 22 Nisan Senatör Mitch McConnell, Çarşamba günü nakit kısa devletlere gelecekteki acil salgın yardım mevzuatında daha federal yardım verilmesine karşı sert bir yol izledi ve bunun yerine koronavirüs krizinin ortasında dik eksiklikler yaşayanların iflas etmeleri gerektiğini söyledi.

10. 24 Nisan 50.000 CoVid-19 Ölümü

11. 6 Mayıs DJT Hiçbir şeyin mükemmel olduğunu söylemiyorum ve evet, bazı insanlar bundan etkilenecek mi? Evet. Bazı insanlar kötü etkilenecek mi? Evet. Fakat ülkemizi açmamız ve yakında açmamız gerekiyor. ”Devleti devlet başkanlarına çağırıyor.

12. 27 Mayıs 100.000 CoVid-19 Ölümü

13. 6 Haziran HAREKET HAREKETİ CUMARTESİ 6 HAZİRAN 2020 (24.08.2019 Conrad Hotel Washington, D.C.
    “Amerika, taahhütlerini yerine getirmesini bekliyor,” dedi Bay Pence, “ve Başkan Trump, yetkililer, Kong’da protestoculara karşı şiddet kullanımı.“)

DJT, bozuk bir kontrol, görüntü sistemi, biraz el hilesi sisteminin doğasında olan Demon’un bir sembolüdür. #MeToo, #AntiSlavery, #İnsanTrafficking, #SeksTrafficking
Elitler Borç taahhütlerinden kaçınmak, Kefalet fonları almak, WallMed’i FedMeds ile desteklemek ve Dolar’ı devalüe etmek için mücadele ederken, Ahlaksızlık / Mengeneler Dünya’ya maruz kalıyor.

1. Planları açıklamaya yetkili olmayan yetkililere göre, 20 Haziran Trump’ın önümüzdeki hafta 20 Haziran 2020’de Yuma, Yera’da düzenlenen bir törene katılması bekleniyor.

İnsanlar Trump’ın sınır duvarını kesip tırmanıyorlar. Şimdi müteahhitlerden daha az savunmasız hale getirecek fikirler isteniyor.
Kaçakçılık ekipleri yine de, ucuz metal kesme bıçaklarına sahip pistonlu testereler gibi piyasada bulunan yıkım aletleri kullanarak çelik direklerden geçmeyi başardılar. Diğerleri, ucuz metal inşaat demiri ile uzun, doğaçlama merdivenler oluşturdu. Duvara tırmanmak için halat merdivenleri kullanarak, bir itfaiyeci direği gibi direkleri kavrayarak diğer taraftan aşağı doğru kayan daha atletik sınır atlayıcıları görüldü.

1. 14 Temmuz 140.000 CoVid-19 Ölümü

… jdd7690 tarafından gönderildi
[comments]

“Keystone Cop DJT ve Kongrindeki Adamları” için 12 yanıt

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha çok güzel, şukuladım 14-07-2020 19:23:35

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfan cidden hayran edici, teşekkürler 19-07-2020 19:26:53

Çorum merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siteniz cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 06-08-2020 22:45:09

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir