Khawaja tutuklamasına ilişkin tüm gönderiler neden siliniyor? Clinton / Trump’a yasadışı olarak bağışlanan hükümlü bir pedo ile gerçek komplolar üzerinde çalıştı, Suudiler için aracı oldu. Litvanya tarihin en büyük kefaletini geri çevirdi, tutuklamayı gizli yaptı, ABD şirketlerine ait yerel portallar da sansürleniyor

Bugün Khawaja hakkında en az 5 gönderi gördüm, şimdi hepsi gitti. Guy, Clinton’a milyonlar bağışladı, Trump, Vatikan’da onurlandırılan Beyaz Saray’a davet edildi. Ortağı George Nader şimdi pedo mahkum oldu.

Ayrıca ABD ana şirketlerinin sahip olduğu tüm yerel portallar, Khawajas avukatıyla yaptığı röportajı sildi ve bunun siyasi bir örtbas olduğunu ve Litvanya’nın onu kilit altında tutmak için ülke tarihindeki en büyük kefaleti reddettiğini iddia etti. Tutuklandı. haftalar önce ancak bir gazeteci öğrenene kadar gizli tutuldu, ki bu Litvanya’da ÇOK alışılmadık bir durum.

Hangi pisliği var ve kimin üzerinde?

“Khawaja tutuklamasına ilişkin tüm gönderiler neden siliniyor? Clinton / Trump’a yasadışı olarak bağışlanan hükümlü bir pedo ile gerçek komplolar üzerinde çalıştı, Suudiler için aracı oldu. Litvanya tarihin en büyük kefaletini geri çevirdi, tutuklamayı gizli yaptı, ABD şirketlerine ait yerel portallar da sansürleniyor” üzerine 44 yorum

1. Siirt merkezden ben ziya. Selamlar web siteniz valla hayran edici, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:14:16

2. Burdur merkezden ben elif yılmaz. Slm web sitesi valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:18:46

3. Isparta dan kimler var. Khawaja tutuklamasına ilişkin tüm gönderiler neden siliniyor? Clinton / Trump’a yasadışı olarak bağışlanan hükümlü bir pedo ile gerçek komplolar üzerinde çalıştı, Suudiler için aracı oldu. Litvanya tarihin en büyük kefaletini geri çevirdi, tutuklamayı gizli yaptı, ABD şirketlerine ait yerel portallar da sansürleniyor . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , memo – 487

4. Bu konu : ” Khawaja tutuklamasına ilişkin tüm gönderiler neden siliniyor? Clinton / Trump’a yasadışı olarak bağışlanan hükümlü bir pedo ile gerçek komplolar üzerinde çalıştı, Suudiler için aracı oldu. Litvanya tarihin en büyük kefaletini geri çevirdi, tutuklamayı gizli yaptı, ABD şirketlerine ait yerel portallar da sansürleniyor ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 89

5. Yalova merkezden ben Aylin. Selam paylaşımın harbiden çok iyi, teraziye tıkladım 08-11-2020 17:16:27

6. Şırnak merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siten cidden hayran edici, teraziye tıkladım 08-11-2020 19:55:40

7. Nevşehir merkezden ben memo. Merhaba paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 11-11-2020 14:30:56

8. Bu konu : ” Khawaja tutuklamasına ilişkin tüm gönderiler neden siliniyor? Clinton / Trump’a yasadışı olarak bağışlanan hükümlü bir pedo ile gerçek komplolar üzerinde çalıştı, Suudiler için aracı oldu. Litvanya tarihin en büyük kefaletini geri çevirdi, tutuklamayı gizli yaptı, ABD şirketlerine ait yerel portallar da sansürleniyor ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 169

9. Kırklareli dan kimler var. Khawaja tutuklamasına ilişkin tüm gönderiler neden siliniyor? Clinton / Trump’a yasadışı olarak bağışlanan hükümlü bir pedo ile gerçek komplolar üzerinde çalıştı, Suudiler için aracı oldu. Litvanya tarihin en büyük kefaletini geri çevirdi, tutuklamayı gizli yaptı, ABD şirketlerine ait yerel portallar da sansürleniyor . Selam herkese bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 56

10. Bu konu : ” Khawaja tutuklamasına ilişkin tüm gönderiler neden siliniyor? Clinton / Trump’a yasadışı olarak bağışlanan hükümlü bir pedo ile gerçek komplolar üzerinde çalıştı, Suudiler için aracı oldu. Litvanya tarihin en büyük kefaletini geri çevirdi, tutuklamayı gizli yaptı, ABD şirketlerine ait yerel portallar da sansürleniyor ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ziya – 453

11. Adıyaman dan kimler var. Khawaja tutuklamasına ilişkin tüm gönderiler neden siliniyor? Clinton / Trump’a yasadışı olarak bağışlanan hükümlü bir pedo ile gerçek komplolar üzerinde çalıştı, Suudiler için aracı oldu. Litvanya tarihin en büyük kefaletini geri çevirdi, tutuklamayı gizli yaptı, ABD şirketlerine ait yerel portallar da sansürleniyor . Mrb sayfan süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ahmet – 75

12. Kırıkkale dan kimler var. Khawaja tutuklamasına ilişkin tüm gönderiler neden siliniyor? Clinton / Trump’a yasadışı olarak bağışlanan hükümlü bir pedo ile gerçek komplolar üzerinde çalıştı, Suudiler için aracı oldu. Litvanya tarihin en büyük kefaletini geri çevirdi, tutuklamayı gizli yaptı, ABD şirketlerine ait yerel portallar da sansürleniyor . Merhabalar web siteniz vallaha billaha iyi, şukuladım , memo – 263

13. Bu konu : ” Khawaja tutuklamasına ilişkin tüm gönderiler neden siliniyor? Clinton / Trump’a yasadışı olarak bağışlanan hükümlü bir pedo ile gerçek komplolar üzerinde çalıştı, Suudiler için aracı oldu. Litvanya tarihin en büyük kefaletini geri çevirdi, tutuklamayı gizli yaptı, ABD şirketlerine ait yerel portallar da sansürleniyor ” çok güzel. Mrb paylaşımın harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , memo – 330

14. Bu konu : ” Khawaja tutuklamasına ilişkin tüm gönderiler neden siliniyor? Clinton / Trump’a yasadışı olarak bağışlanan hükümlü bir pedo ile gerçek komplolar üzerinde çalıştı, Suudiler için aracı oldu. Litvanya tarihin en büyük kefaletini geri çevirdi, tutuklamayı gizli yaptı, ABD şirketlerine ait yerel portallar da sansürleniyor ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , gaye – 422

15. Bu konu : ” Khawaja tutuklamasına ilişkin tüm gönderiler neden siliniyor? Clinton / Trump’a yasadışı olarak bağışlanan hükümlü bir pedo ile gerçek komplolar üzerinde çalıştı, Suudiler için aracı oldu. Litvanya tarihin en büyük kefaletini geri çevirdi, tutuklamayı gizli yaptı, ABD şirketlerine ait yerel portallar da sansürleniyor ” çok güzel. selamun aleyküm web siten gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , gaye – 38

16. Bu konu : ” Khawaja tutuklamasına ilişkin tüm gönderiler neden siliniyor? Clinton / Trump’a yasadışı olarak bağışlanan hükümlü bir pedo ile gerçek komplolar üzerinde çalıştı, Suudiler için aracı oldu. Litvanya tarihin en büyük kefaletini geri çevirdi, tutuklamayı gizli yaptı, ABD şirketlerine ait yerel portallar da sansürleniyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle iyi, face de paylaştım , doruk – 270

17. Bu konu : ” Khawaja tutuklamasına ilişkin tüm gönderiler neden siliniyor? Clinton / Trump’a yasadışı olarak bağışlanan hükümlü bir pedo ile gerçek komplolar üzerinde çalıştı, Suudiler için aracı oldu. Litvanya tarihin en büyük kefaletini geri çevirdi, tutuklamayı gizli yaptı, ABD şirketlerine ait yerel portallar da sansürleniyor ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanılmaz güzel, teşekkürler , hatice – 421

18. Konya merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz iyi, teraziye tıkladım 11-01-2021 08:54:45

19. Bu konu : ” Khawaja tutuklamasına ilişkin tüm gönderiler neden siliniyor? Clinton / Trump’a yasadışı olarak bağışlanan hükümlü bir pedo ile gerçek komplolar üzerinde çalıştı, Suudiler için aracı oldu. Litvanya tarihin en büyük kefaletini geri çevirdi, tutuklamayı gizli yaptı, ABD şirketlerine ait yerel portallar da sansürleniyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 332

20. Antalya dan kimler var. Khawaja tutuklamasına ilişkin tüm gönderiler neden siliniyor? Clinton / Trump’a yasadışı olarak bağışlanan hükümlü bir pedo ile gerçek komplolar üzerinde çalıştı, Suudiler için aracı oldu. Litvanya tarihin en büyük kefaletini geri çevirdi, tutuklamayı gizli yaptı, ABD şirketlerine ait yerel portallar da sansürleniyor . selam arkadaşlar sayfa harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 156

21. Bu konu : ” Khawaja tutuklamasına ilişkin tüm gönderiler neden siliniyor? Clinton / Trump’a yasadışı olarak bağışlanan hükümlü bir pedo ile gerçek komplolar üzerinde çalıştı, Suudiler için aracı oldu. Litvanya tarihin en büyük kefaletini geri çevirdi, tutuklamayı gizli yaptı, ABD şirketlerine ait yerel portallar da sansürleniyor ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 351

22. Kastamonu merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siteniz inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler 27-01-2021 17:20:56

23. Bu konu : ” Khawaja tutuklamasına ilişkin tüm gönderiler neden siliniyor? Clinton / Trump’a yasadışı olarak bağışlanan hükümlü bir pedo ile gerçek komplolar üzerinde çalıştı, Suudiler için aracı oldu. Litvanya tarihin en büyük kefaletini geri çevirdi, tutuklamayı gizli yaptı, ABD şirketlerine ait yerel portallar da sansürleniyor ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 110

24. Samsun dan kimler var. Khawaja tutuklamasına ilişkin tüm gönderiler neden siliniyor? Clinton / Trump’a yasadışı olarak bağışlanan hükümlü bir pedo ile gerçek komplolar üzerinde çalıştı, Suudiler için aracı oldu. Litvanya tarihin en büyük kefaletini geri çevirdi, tutuklamayı gizli yaptı, ABD şirketlerine ait yerel portallar da sansürleniyor . Mrb siten cidden hayran bıraktı, sağolun , ali – 33

25. Gümüşhane merkezden ben hatice. selamun aleyküm siteniz yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 13-02-2021 03:05:11

26. Van dan kimler var. Khawaja tutuklamasına ilişkin tüm gönderiler neden siliniyor? Clinton / Trump’a yasadışı olarak bağışlanan hükümlü bir pedo ile gerçek komplolar üzerinde çalıştı, Suudiler için aracı oldu. Litvanya tarihin en büyük kefaletini geri çevirdi, tutuklamayı gizli yaptı, ABD şirketlerine ait yerel portallar da sansürleniyor . Merhabalar web siteniz harbiden çok güzel, şukuladım , banu – 397

27. Rize dan kimler var. Khawaja tutuklamasına ilişkin tüm gönderiler neden siliniyor? Clinton / Trump’a yasadışı olarak bağışlanan hükümlü bir pedo ile gerçek komplolar üzerinde çalıştı, Suudiler için aracı oldu. Litvanya tarihin en büyük kefaletini geri çevirdi, tutuklamayı gizli yaptı, ABD şirketlerine ait yerel portallar da sansürleniyor . Mrb web sitesi inan ki çok iyi, teşekkürler , gaye – 108

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link