Khawaja tutuklamasına ilişkin tüm gönderiler neden siliniyor? Clinton / Trump’a yasadışı olarak bağışlanan hükümlü bir pedo ile gerçek komplolar üzerinde çalıştı, Suudiler için aracı oldu. Litvanya tarihin en büyük kefaletini geri çevirdi, tutuklamayı gizli yaptı, ABD şirketlerine ait yerel portallar da sansürleniyor

Bugün Khawaja hakkında en az 5 gönderi gördüm, şimdi hepsi gitti. Guy, Clinton’a milyonlar bağışladı, Trump, Vatikan’da onurlandırılan Beyaz Saray’a davet edildi. Ortağı George Nader şimdi pedo mahkum oldu.

Ayrıca ABD ana şirketlerinin sahip olduğu tüm yerel portallar, Khawajas avukatıyla yaptığı röportajı sildi ve bunun siyasi bir örtbas olduğunu ve Litvanya’nın onu kilit altında tutmak için ülke tarihindeki en büyük kefaleti reddettiğini iddia etti. Tutuklandı. haftalar önce ancak bir gazeteci öğrenene kadar gizli tutuldu, ki bu Litvanya’da ÇOK alışılmadık bir durum.

Hangi pisliği var ve kimin üzerinde?

“Khawaja tutuklamasına ilişkin tüm gönderiler neden siliniyor? Clinton / Trump’a yasadışı olarak bağışlanan hükümlü bir pedo ile gerçek komplolar üzerinde çalıştı, Suudiler için aracı oldu. Litvanya tarihin en büyük kefaletini geri çevirdi, tutuklamayı gizli yaptı, ABD şirketlerine ait yerel portallar da sansürleniyor” üzerine 10 yorum

1. Siirt merkezden ben ziya. Selamlar web siteniz valla hayran edici, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:14:16

2. Burdur merkezden ben elif yılmaz. Slm web sitesi valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:18:46

3. Isparta dan kimler var. Khawaja tutuklamasına ilişkin tüm gönderiler neden siliniyor? Clinton / Trump’a yasadışı olarak bağışlanan hükümlü bir pedo ile gerçek komplolar üzerinde çalıştı, Suudiler için aracı oldu. Litvanya tarihin en büyük kefaletini geri çevirdi, tutuklamayı gizli yaptı, ABD şirketlerine ait yerel portallar da sansürleniyor . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , memo – 487

Yorum yapın