Kıbrıs dağlarında yükseklerde gizli Aziz Nicolas Şapeli

Bazı şeyler anlaşılması için değildir, bazen sadece onun güzelliğini emreder.

Bir zamanlar manastır kompleksinin parçası olan 11. yüzyıl kilisesi. Manastır, Orta Bizans döneminden itibaren gelişti ve 18. yüzyılda geriledi, sonunda 19. yüzyılın sonunda bir manastır olarak işlev görmeyi bıraktı. Kilise dışında, günümüzde başka hiçbir manastır binası hayatta kalmamıştır.

Antik duvar resimleri bugün hala tam olarak anlaşılmamış olsa da, şimdiye kadarki en gizemli komplolardan birine işaret ediyor gibi görünüyor. Şövalye Tapınakçıları.

https://www.travelstick.co.uk/countries/cyprus/south-cyprus.html/#Nicolas

https://www.youtube.com/watch?v=Apm5_DjVvDw

Videoyu (4K 60fps) travelstick.co.uk’ye ekleyin

… AwE130 tarafından gönderildi
[comments]

“Kıbrıs dağlarında yükseklerde gizli Aziz Nicolas Şapeli” üzerine 30 yorum

1. Denizli dan kimler var. Kıbrıs dağlarında yükseklerde gizli Aziz Nicolas Şapeli . Merhaba herkese sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 495

2. Bu konu : ” Kıbrıs dağlarında yükseklerde gizli Aziz Nicolas Şapeli ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanki dikkatimi çekti, tebrikler , – 63

3. Bu konu : ” Kıbrıs dağlarında yükseklerde gizli Aziz Nicolas Şapeli ” çok güzel. Selam herkese paylaşım gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , hatice – 470

4. Bursa dan kimler var. Kıbrıs dağlarında yükseklerde gizli Aziz Nicolas Şapeli . Selam sayfanız inanılmaz çok güzel, teşekkürler , ahmet – 47

5. Samsun dan kimler var. Kıbrıs dağlarında yükseklerde gizli Aziz Nicolas Şapeli . Merhaba herkese paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 344

6. Rize dan kimler var. Kıbrıs dağlarında yükseklerde gizli Aziz Nicolas Şapeli . Mrb bu web sitesi inanılmaz güzel, tebrikler , – 80

7. Hakkari dan kimler var. Kıbrıs dağlarında yükseklerde gizli Aziz Nicolas Şapeli . Selamın aleyküm siten harbiden çok güzel, teşekkürler , emin – 227

8. Osmaniye merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım 04-12-2020 21:36:16

9. Bu konu : ” Kıbrıs dağlarında yükseklerde gizli Aziz Nicolas Şapeli ” çok güzel. Selam herkese sayfanız harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 379

10. Düzce merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm siten vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-12-2020 22:40:06

11. Çanakkale dan kimler var. Kıbrıs dağlarında yükseklerde gizli Aziz Nicolas Şapeli . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki güzel, sağolun , gaye – 307

12. Şanlıurfa dan kimler var. Kıbrıs dağlarında yükseklerde gizli Aziz Nicolas Şapeli . Slm paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 384

13. Bu konu : ” Kıbrıs dağlarında yükseklerde gizli Aziz Nicolas Şapeli ” çok güzel. Selamlar siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , memo – 199

14. Şırnak dan kimler var. Kıbrıs dağlarında yükseklerde gizli Aziz Nicolas Şapeli . Merhabalar bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 249

15. Diyarbakır dan kimler var. Kıbrıs dağlarında yükseklerde gizli Aziz Nicolas Şapeli . Merhabalar siteniz inan ki iyi, sağolun , gaye – 201

16. Bu konu : ” Kıbrıs dağlarında yükseklerde gizli Aziz Nicolas Şapeli ” çok güzel. Mrb web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , doruk – 109

17. Bu konu : ” Kıbrıs dağlarında yükseklerde gizli Aziz Nicolas Şapeli ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki hayran bıraktı, tebrikler , – 48

18. Tokat merkezden ben ali. Merhabalar web sitesi inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-01-2021 17:55:55

19. Yalova merkezden ben doruk. Merhaba web siteniz inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 25-01-2021 21:12:22

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link