Nedense, her yıl otoriteye nasıl uymamız gerektiğine dair bir “birimimiz” var. Bu, neredeyse her zaman, vurulma gibi kitlesel trajedilerle aynı zamana denk gelir ve George Floyd’un ölümünden iki hafta önce “erkek ve kız kardeşlerle çok fazla ruhani istişare ile sonra taşındı”.

Başkalarının eleştirisini durdurmamız gerektiğini söylüyorlar çünkü bu, özellikle otorite olarak üstümüzde olanları “ruhu öldürüyor”, çünkü Tanrı onları oraya koydu. Bu, çocukluğumdan bu güne birçok kez dile getirilen tutarlı bir nokta. Bu sırada valiler, belediye başkanları ve başbakanımız gibi şeylerden bahsetmeseler, o kadar kötü olmazdı.

Ayrıca “Bir şey bir gerçek olabilir, kesin bir gerçek olabilir ama ağzımızın meyvesi olmamalıdır”, “tüm gerçeklerin söylenmesi gerekmiyor” kulağa oldukça rahatsız edici geliyor.

Ne zaman tanrı olarak teorik bir eleştiri gündeme getirseler, “eğer bir şey yaptıysan, onun üzerinde bir hakkın var” gibi şeyler veya herhangi bir soru söyleyen başka bir retorik gibi şeyler söylerler, herhangi bir argüman geçersizdir çünkü tanrı tanrıdır ve o her zaman haklıdır, doğal olarak bizden üstündür ve aynı şeyin ebeveynler, öğretmenler ve diğer otorite figürleri için de geçerli olduğu anlamına gelir.

Geriye mi gidiyorlar yoksa başka bir şey mi?

Author

76 Comments

1. Malatya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 15-08-2020 04:08:37

2. Bitlis merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siten valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 16-08-2020 15:52:27

3. elif yılmaz Reply

Niğde merkezden ben elif yılmaz. Mrb web sitesi inan ki mükemmel, twitter da paylaştım 19-08-2020 12:21:22

4. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

5. Merhabalar sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun

6. Sivas merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler 25-08-2020 17:04:04

7. Siirt merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşım yeminle mükemmel, saolun 26-08-2020 18:52:52

8. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese siteniz yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım

9. Isparta merkezden ben ahmet. Mrb siteniz inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 05-09-2020 10:39:54

10. Merhaba herkese siten yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım

11. Muğla merkezden ben Emine. Selamlar siten vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 15-09-2020 13:44:54

12. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler

13. Diyarbakır merkezden ben banu. Selam sayfanız gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-10-2020 06:06:56

14. selam arkadaşlar sayfanız inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

15. Bu konu : ” Kilisemde bir sorun mu var? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 128

16. Zonguldak dan kimler var. Kilisemde bir sorun mu var? . selam arkadaşlar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , memo – 169

17. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Yalova merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımın harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım 20-11-2020 02:29:45

19. Merhaba web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun

20. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kilisemde bir sorun mu var? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 484

21. Bu konu : ” Kilisemde bir sorun mu var? ” çok güzel. Merhaba web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 75

22. Bu konu : ” Kilisemde bir sorun mu var? ” çok güzel. Merhabalar siten gerçekten güzel, teşekkürler , ali – 280

23. Bu konu : ” Kilisemde bir sorun mu var? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 473

24. Bu konu : ” Kilisemde bir sorun mu var? ” çok güzel. Merhaba sayfa süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 454

25. Karabük merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfa vallaha güzel, teşekkürler 12-12-2020 07:25:53

26. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha çok güzel, saolun

27. Elazığ dan kimler var. Kilisemde bir sorun mu var? . selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 430

28. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kilisemde bir sorun mu var? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, sağolun , Gürbüz – 72

29. Bu konu : ” Kilisemde bir sorun mu var? ” çok güzel. selamun aleyküm siten cidden iyi, teşekkürler , mehmet – 151

30. Bu konu : ” Kilisemde bir sorun mu var? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden hayran edici, şukuladım , ziya – 183

31. Bu konu : ” Kilisemde bir sorun mu var? ” çok güzel. Merhaba web siteniz süper ötesi mükemmel, teşekkürler , ahmet – 345

32. Çorum dan kimler var. Kilisemde bir sorun mu var? . Slm siten vallaha billaha güzel, şukuladım , ahmet – 302

33. Rize merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim çok iyi, sağolun 25-01-2021 01:26:29

34. Slm paylaşımınız vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

35. Kocaeli merkezden ben Emine. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 28-01-2021 21:25:43

36. Düzce dan kimler var. Kilisemde bir sorun mu var? . Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , Emine – 488

37. Karaman merkezden ben ali. Slm sayfa inan ki hayran edici, tebrikler 17-02-2021 12:04:31

38. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kilisemde bir sorun mu var? ” çok güzel. Merhabalar siten inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 132

39. Düzce dan kimler var. Kilisemde bir sorun mu var? . merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , emin – 398

40. Bu konu : ” Kilisemde bir sorun mu var? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi cidden mükemmel, saolun , – 334

41. Bu konu : ” Kilisemde bir sorun mu var? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 454

42. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz hayran edici, teşekkürler

43. Slm web sitesi harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

44. Mrb web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım

45. Bu konu : ” Kilisemde bir sorun mu var? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 307

46. Erzincan dan kimler var. Kilisemde bir sorun mu var? . Merhabalar web siteniz vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 226

47. Yalova dan kimler var. Kilisemde bir sorun mu var? . Merhaba herkese web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, sağolun , Emine – 383

48. Merhaba bu web sitesi inanki hayran edici, teşekkürler

49. Trabzon dan kimler var. Kilisemde bir sorun mu var? . Selamın aleyküm web siteniz vallaha çok güzel, şukuladım , emin – 401

50. Malatya dan kimler var. Kilisemde bir sorun mu var? . Mrb siteniz inanki güzel, saolun , banu – 146

51. Siirt dan kimler var. Kilisemde bir sorun mu var? . Mrb web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , – 236

52. Manisa dan kimler var. Kilisemde bir sorun mu var? . selamun aleyküm web sitesi valla hayran bıraktı, tebrikler , – 137

53. Bolu dan kimler var. Kilisemde bir sorun mu var? . Merhaba web siten inanki güzel, teraziye tıkladım , emin – 223

54. Antalya dan kimler var. Kilisemde bir sorun mu var? . Merhabalar paylaşım harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 425

55. Sakarya dan kimler var. Kilisemde bir sorun mu var? . merhaba arkadaşlar siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , emin – 17

56. Sakarya dan kimler var. Kilisemde bir sorun mu var? . selamun aleyküm paylaşımın harbiden güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 55

57. elif yılmaz Reply

Hatay merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 13-05-2021 12:20:11

58. Hakkari merkezden ben emin. Merhabalar web siteniz inanılmaz çok güzel, şukuladım 14-05-2021 19:35:00

59. Şırnak dan kimler var. Kilisemde bir sorun mu var? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 13

60. Selam herkese siteniz inanki çok güzel, facebookta paylaştım

61. Zonguldak merkezden ben . Merhabalar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, sağolun 03-06-2021 21:12:07

62. Bitlis dan kimler var. Kilisemde bir sorun mu var? . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok iyi, tebrikler , banu – 358

63. Kayseri merkezden ben doruk. Selam paylaşımınız vallaha hayran edici, saolun 05-06-2021 21:32:09

64. Mrb siten inan ki hayran edici, face de paylaştım

65. İzmir dan kimler var. Kilisemde bir sorun mu var? . Selamın aleyküm sayfan inan ki hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 257

66. Samsun dan kimler var. Kilisemde bir sorun mu var? . Slm paylaşımınız vallaha iyi, tebrikler , emin – 212

67. Merhaba herkese web siten yeminle dikkat çekici, tebrikler

68. Bilecik dan kimler var. Kilisemde bir sorun mu var? . selamun aleyküm siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , emin – 299

69. Nevşehir dan kimler var. Kilisemde bir sorun mu var? . Slm paylaşımınız inanki çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 430

70. Bu konu : ” Kilisemde bir sorun mu var? ” çok güzel. Merhaba paylaşım ciddiyim dikkat çekici, sağolun , mehmet – 213

71. Konya dan kimler var. Kilisemde bir sorun mu var? . Merhabalar web sitesi valla dikkatimi çekti, tebrikler , gaye – 420

72. Bu konu : ” Kilisemde bir sorun mu var? ” çok güzel. Selamlar web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 13

73. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi hayran edici, şukuladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link