Kilisemde bir sorun mu var?

Nedense, her yıl otoriteye nasıl uymamız gerektiğine dair bir “birimimiz” var. Bu, neredeyse her zaman, vurulma gibi kitlesel trajedilerle aynı zamana denk gelir ve George Floyd’un ölümünden iki hafta önce “erkek ve kız kardeşlerle çok fazla ruhani istişare ile sonra taşındı”.

Başkalarının eleştirisini durdurmamız gerektiğini söylüyorlar çünkü bu, özellikle otorite olarak üstümüzde olanları “ruhu öldürüyor”, çünkü Tanrı onları oraya koydu. Bu, çocukluğumdan bu güne birçok kez dile getirilen tutarlı bir nokta. Bu sırada valiler, belediye başkanları ve başbakanımız gibi şeylerden bahsetmeseler, o kadar kötü olmazdı.

Ayrıca “Bir şey bir gerçek olabilir, kesin bir gerçek olabilir ama ağzımızın meyvesi olmamalıdır”, “tüm gerçeklerin söylenmesi gerekmiyor” kulağa oldukça rahatsız edici geliyor.

Ne zaman tanrı olarak teorik bir eleştiri gündeme getirseler, “eğer bir şey yaptıysan, onun üzerinde bir hakkın var” gibi şeyler veya herhangi bir soru söyleyen başka bir retorik gibi şeyler söylerler, herhangi bir argüman geçersizdir çünkü tanrı tanrıdır ve o her zaman haklıdır, doğal olarak bizden üstündür ve aynı şeyin ebeveynler, öğretmenler ve diğer otorite figürleri için de geçerli olduğu anlamına gelir.

Geriye mi gidiyorlar yoksa başka bir şey mi?

“Kilisemde bir sorun mu var?” üzerine 41 yorum

1. Malatya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 15-08-2020 04:08:37

2. Bitlis merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siten valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 16-08-2020 15:52:27

3. Niğde merkezden ben elif yılmaz. Mrb web sitesi inan ki mükemmel, twitter da paylaştım 19-08-2020 12:21:22

4. Isparta merkezden ben ahmet. Mrb siteniz inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 05-09-2020 10:39:54

5. Diyarbakır merkezden ben banu. Selam sayfanız gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-10-2020 06:06:56

6. Bu konu : ” Kilisemde bir sorun mu var? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 128

7. Zonguldak dan kimler var. Kilisemde bir sorun mu var? . selam arkadaşlar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , memo – 169

8. Yalova merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımın harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım 20-11-2020 02:29:45

9. Bu konu : ” Kilisemde bir sorun mu var? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 484

10. Bu konu : ” Kilisemde bir sorun mu var? ” çok güzel. Merhaba web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 75

11. Bu konu : ” Kilisemde bir sorun mu var? ” çok güzel. Merhabalar siten gerçekten güzel, teşekkürler , ali – 280

12. Bu konu : ” Kilisemde bir sorun mu var? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 473

13. Bu konu : ” Kilisemde bir sorun mu var? ” çok güzel. Merhaba sayfa süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 454

14. Elazığ dan kimler var. Kilisemde bir sorun mu var? . selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 430

15. Bu konu : ” Kilisemde bir sorun mu var? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, sağolun , Gürbüz – 72

16. Bu konu : ” Kilisemde bir sorun mu var? ” çok güzel. selamun aleyküm siten cidden iyi, teşekkürler , mehmet – 151

17. Bu konu : ” Kilisemde bir sorun mu var? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden hayran edici, şukuladım , ziya – 183

18. Bu konu : ” Kilisemde bir sorun mu var? ” çok güzel. Merhaba web siteniz süper ötesi mükemmel, teşekkürler , ahmet – 345

19. Çorum dan kimler var. Kilisemde bir sorun mu var? . Slm siten vallaha billaha güzel, şukuladım , ahmet – 302

20. Rize merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim çok iyi, sağolun 25-01-2021 01:26:29

21. Kocaeli merkezden ben Emine. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 28-01-2021 21:25:43

22. Düzce dan kimler var. Kilisemde bir sorun mu var? . Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , Emine – 488

23. Bu konu : ” Kilisemde bir sorun mu var? ” çok güzel. Merhabalar siten inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 132

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link