Her gün yüzlerce insanın trafik kazaları nedeniyle öldürüldüğünü bildiğimiz gibi, bunu düzeltmek için, güvendiğiniz ve iyi niyetli hükümetiniz şunları öneriyor:

1. En azından önümüzdeki 2 hafta boyunca sıkı sürüş kilidi, yalnızca konutunuzdan 2 mil uzakta gerekli sürüşleri yapmanıza izin verilir. Gerekli olmayan tüm yolları da kapatacağız (bunu nasıl belirlediğimizi merak etmeyin, sizi temin ederim ki en çok ilginizi çekeriz)

2. Ölümleri kabul edilebilir bir düzeye başarıyla düşürdükten sonra (bunu o gün hissettiğimize bağlı olarak değiştireceğiz) yavaşça yeniden açılmaya başlayacağız.

3. Bu ilk aşamada, arabaların hız sınırının yarısını kullanması gerekiyor ve sadece bizim belirlediğimiz temel yollarda gidebiliyor. İyi bir sürücü olup olmadığınızı umursamıyoruz, gizli kötü bir sürücü olabilirsiniz ve bir veya iki hafta bunun farkına varamayabilirsiniz. Seni isteksizce dolaşmana izin veremeyiz.

4. 2. aşamada daha fazla yolu yeniden açacağız, ancak şeritlerin yarısı kapatılacak ve sola dönüş yapamazsınız.

5. 3. aşamada hız limitleri normal hızın% 65’ine çıkarılacak ve sola dönüşler tekrar normal hale gelecektir ancak herhangi bir grup veya konvoy tarzında araç kullanamazsınız, yol gezileri söz konusu değildir.

6. Belirlenemeyen kabul edilebilir ölüm miktarımıza ulaşıldığında, yavaş yavaş normale döneceğiz … tabii politik olarak bizim için iyi bir görünümse.

7. İşlerin hızına geri döndüğümüzde, trafik ölümleri tekrar çok yükselirse, yoldaki tüm ölümleri ortadan kaldırana kadar tüm bu süreci tekrar yapacağız. Elbette bu bir rahatsızlık ama başkalarını iyi tutmak için ödenmesi gereken küçük bir bedel.

İyi günler vatandaşlar ve unutmayın, güvende kalın 🙂

Author

85 Comments

1. selamun aleyküm sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

2. Bayburt merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten iyi, şukuladım 29-09-2020 08:02:45

3. Kırıkkale merkezden ben banu. Selam web siten harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 29-09-2020 08:09:34

4. elif yılmaz Reply

Adıyaman merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siteniz inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 29-09-2020 08:11:49

5. Merhaba herkese sayfa inan ki hoşuma gitti, sağolun

6. Kırıkkale merkezden ben ali. Selam herkese web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler 29-09-2020 08:28:27

7. Karaman merkezden ben ali. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, saolun 29-09-2020 08:32:03

8. Trabzon merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siten valla çok iyi, teşekkürler 29-09-2020 09:02:04

9. Bingöl merkezden ben Aylin. Selamlar web siteniz inanki iyi, teşekkürler 29-09-2020 09:05:42

10. Hakkari merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşım yeminle iyi, sağolun 29-09-2020 09:20:36

11. elif yılmaz Reply

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfan inanki iyi, linkedinde paylaştım 29-09-2020 09:28:07

12. Iğdır merkezden ben ahmet. Slm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 29-09-2020 09:34:42

13. Çorum merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok güzel, saolun 29-09-2020 09:36:29

14. Merhabalar bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

15. Van merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşım vallaha dikkat çekici, sağolun 29-09-2020 09:53:01

16. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, saolun

17. Kastamonu merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 29-09-2020 10:04:55

18. Kayseri merkezden ben doruk. Merhabalar siten inan ki iyi, twitter da paylaştım 29-09-2020 10:19:45

19. Ağrı merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web sitesi inanki hayran bıraktı, sağolun 29-09-2020 17:45:12

20. İstanbul merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 01-10-2020 19:57:19

21. Selamın aleyküm siten vallaha billaha mükemmel, şukuladım

22. Bolu merkezden ben ziya. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:18:18

23. Selamın aleyküm paylaşım yeminle çok iyi, facebookta paylaştım

24. Bolu merkezden ben banu. Selam herkese web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 11-10-2020 12:06:14

25. Yozgat dan kimler var. Kilitleme mantığı ile trafikteki ölümleri nasıl tedavi edeceğiz! . Selam paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 179

26. Kahramanmaraş merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfa süper ötesi çok güzel, teşekkürler 18-10-2020 07:26:23

27. Osmaniye merkezden ben ziya. Mrb web siten gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım 18-10-2020 20:02:28

28. Bu konu : ” Kilitleme mantığı ile trafikteki ölümleri nasıl tedavi edeceğiz! ” çok güzel. Selam siten süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 216

29. Şanlıurfa merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım 25-10-2020 19:38:04

30. Kayseri merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, tebrikler 29-10-2020 13:56:41

31. Hakkari merkezden ben gaye. Selam herkese sayfa inanılmaz güzel, face de paylaştım 01-11-2020 15:56:19

32. Sakarya dan kimler var. Kilitleme mantığı ile trafikteki ölümleri nasıl tedavi edeceğiz! . Merhaba web siten yeminle çok güzel, teşekkürler , Aylin – 270

33. Van dan kimler var. Kilitleme mantığı ile trafikteki ölümleri nasıl tedavi edeceğiz! . merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 400

34. Artvin dan kimler var. Kilitleme mantığı ile trafikteki ölümleri nasıl tedavi edeceğiz! . selamun aleyküm sayfan inanki hayran edici, linkedinde paylaştım , emin – 241

35. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim hayran edici, şukuladım

36. Hatay merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfanız inan ki hayran edici, teşekkürler 01-12-2020 21:56:22

37. elif yılmaz Reply

Bartın dan kimler var. Kilitleme mantığı ile trafikteki ölümleri nasıl tedavi edeceğiz! . Slm web siteniz vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 240

38. Şanlıurfa dan kimler var. Kilitleme mantığı ile trafikteki ölümleri nasıl tedavi edeceğiz! . Slm sayfa cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 136

39. Kilis merkezden ben . Merhabalar sayfan harbiden mükemmel, tebrikler 10-12-2020 00:50:02

40. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle dikkat çekici, saolun

41. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kilitleme mantığı ile trafikteki ölümleri nasıl tedavi edeceğiz! ” çok güzel. Slm web siten yeminle mükemmel, face de paylaştım , elif yılmaz – 302

42. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siten inanılmaz hoşuma gitti, sağolun 24-12-2020 01:12:40

43. Merhabalar sayfa harbiden hayran edici, teşekkürler

44. Bu konu : ” Kilitleme mantığı ile trafikteki ölümleri nasıl tedavi edeceğiz! ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 477

45. Diyarbakır dan kimler var. Kilitleme mantığı ile trafikteki ölümleri nasıl tedavi edeceğiz! . Mrb bu web sitesi inanki hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 171

46. Merhaba web siten harbiden dikkat çekici, teşekkürler

47. Balıkesir dan kimler var. Kilitleme mantığı ile trafikteki ölümleri nasıl tedavi edeceğiz! . merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , gaye – 72

48. Bu konu : ” Kilitleme mantığı ile trafikteki ölümleri nasıl tedavi edeceğiz! ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 434

49. merhaba arkadaşlar web siteniz valla güzel, şukuladım

50. Erzincan merkezden ben Aylin. Slm paylaşımınız inan ki dikkat çekici, saolun 03-02-2021 14:18:51

51. Selam herkese web siten cidden iyi, facebookta paylaştım

52. Batman dan kimler var. Kilitleme mantığı ile trafikteki ölümleri nasıl tedavi edeceğiz! . merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, tebrikler , emin – 58

53. İstanbul merkezden ben ali. Mrb web sitesi inan ki güzel, face de paylaştım 09-02-2021 05:02:41

54. Bu konu : ” Kilitleme mantığı ile trafikteki ölümleri nasıl tedavi edeceğiz! ” çok güzel. Selam sayfan inan ki mükemmel, sağolun , ahmet – 276

55. Tunceli dan kimler var. Kilitleme mantığı ile trafikteki ölümleri nasıl tedavi edeceğiz! . Mrb siten inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 455

56. Selam web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

57. Bu konu : ” Kilitleme mantığı ile trafikteki ölümleri nasıl tedavi edeceğiz! ” çok güzel. Mrb paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ziya – 281

58. elif yılmaz Reply

Merhaba web siteniz gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım

59. Slm paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

60. Uşak merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım 10-03-2021 02:59:24

61. Bu konu : ” Kilitleme mantığı ile trafikteki ölümleri nasıl tedavi edeceğiz! ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 221

62. Selamlar paylaşımınız inan ki çok iyi, teraziye tıkladım

63. selamun aleyküm paylaşım vallaha hayran edici, twitter da paylaştım

64. Ağrı merkezden ben gaye. Selamlar web siten ciddiyim güzel, sağolun 04-04-2021 22:10:28

65. Kırklareli merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-04-2021 15:45:49

66. Bu konu : ” Kilitleme mantığı ile trafikteki ölümleri nasıl tedavi edeceğiz! ” çok güzel. Selam web siten ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 434

67. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle hayran bıraktı, şukuladım

68. Gümüşhane merkezden ben emin. Selamın aleyküm web sitesi valla hayran edici, şukuladım 27-04-2021 19:16:52

69. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, şukuladım

70. selam arkadaşlar paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

71. Bu konu : ” Kilitleme mantığı ile trafikteki ölümleri nasıl tedavi edeceğiz! ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 12

72. selamun aleyküm web sitesi cidden dikkatimi çekti, şukuladım

73. Edirne dan kimler var. Kilitleme mantığı ile trafikteki ölümleri nasıl tedavi edeceğiz! . Merhabalar web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım , gaye – 104

74. Gümüşhane dan kimler var. Kilitleme mantığı ile trafikteki ölümleri nasıl tedavi edeceğiz! . Selam sayfanız vallaha billaha iyi, face de paylaştım , mehmet – 213

75. Bu konu : ” Kilitleme mantığı ile trafikteki ölümleri nasıl tedavi edeceğiz! ” çok güzel. Selam herkese web siten valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 211

76. Ankara dan kimler var. Kilitleme mantığı ile trafikteki ölümleri nasıl tedavi edeceğiz! . Merhaba paylaşım gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım , – 144

77. Bu konu : ” Kilitleme mantığı ile trafikteki ölümleri nasıl tedavi edeceğiz! ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , Gürbüz – 126

78. Slm web siteniz süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

79. Bu konu : ” Kilitleme mantığı ile trafikteki ölümleri nasıl tedavi edeceğiz! ” çok güzel. selam arkadaşlar siten ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , emin – 61

80. Bu konu : ” Kilitleme mantığı ile trafikteki ölümleri nasıl tedavi edeceğiz! ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , Aylin – 490

81. Kırşehir dan kimler var. Kilitleme mantığı ile trafikteki ölümleri nasıl tedavi edeceğiz! . Selam web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , doruk – 220

82. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link