Bir düşünün, yarın hükümet zorunlu askerlik ilan ederse, insanlar başka bir ülkeye uçağa binerdi. Bu, demokrasiyi yaymak için Asya’ya gitmemiz gereken birkaç ay içinde zorunlu askerlik geldiğinde insanların takibinin daha kolay olmasını sağlamak içindir. Her otobüs durağında askeri reklamlar var.

Author

65 Comments

1. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşım harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

2. Selamın aleyküm sayfanız harbiden iyi, face de paylaştım

3. Bartın merkezden ben banu. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim güzel, şukuladım 02-10-2020 09:26:32

4. Çankırı merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siteniz yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:19:37

5. Batman merkezden ben gaye. Selam herkese web siteniz valla çok iyi, teraziye tıkladım 08-10-2020 02:29:14

6. Bu konu : ” Kilitleme ve kapalı sınırlar askere almayı kolaylaştırır ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , ziya – 92

7. İstanbul merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 21-10-2020 13:05:15

8. Selam herkese siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

9. Bolu dan kimler var. Kilitleme ve kapalı sınırlar askere almayı kolaylaştırır . selam arkadaşlar siteniz valla çok hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 267

10. Trabzon merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşım ciddiyim iyi, twitter da paylaştım 08-11-2020 16:53:37

11. Bu konu : ” Kilitleme ve kapalı sınırlar askere almayı kolaylaştırır ” çok güzel. Slm sayfan ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 363

12. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web sitesi inan ki dikkat çekici, face de paylaştım

13. Merhaba web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

14. Merhaba web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler

15. Nevşehir dan kimler var. Kilitleme ve kapalı sınırlar askere almayı kolaylaştırır . Selam herkese paylaşımın yeminle çok güzel, şukuladım , doruk – 491

16. selamun aleyküm web siten vallaha iyi, teraziye tıkladım

17. Bu konu : ” Kilitleme ve kapalı sınırlar askere almayı kolaylaştırır ” çok güzel. Slm bu web sitesi inan ki mükemmel, sağolun , emin – 389

18. Manisa merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha mükemmel, face de paylaştım 16-12-2020 18:55:15

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kilitleme ve kapalı sınırlar askere almayı kolaylaştırır ” çok güzel. Selamlar siten harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 206

20. Tokat dan kimler var. Kilitleme ve kapalı sınırlar askere almayı kolaylaştırır . Selamlar sayfa harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 96

21. Bu konu : ” Kilitleme ve kapalı sınırlar askere almayı kolaylaştırır ” çok güzel. Slm sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, sağolun , ziya – 85

22. Samsun dan kimler var. Kilitleme ve kapalı sınırlar askere almayı kolaylaştırır . merhaba arkadaşlar web siteniz cidden çok iyi, şukuladım , hatice – 407

23. Isparta dan kimler var. Kilitleme ve kapalı sınırlar askere almayı kolaylaştırır . Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, saolun , memo – 480

24. Sinop dan kimler var. Kilitleme ve kapalı sınırlar askere almayı kolaylaştırır . selamun aleyküm siten yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , ziya – 185

25. Merhabalar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, saolun

26. Muğla merkezden ben emin. Selam herkese siteniz inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 29-01-2021 12:24:09

27. Bu konu : ” Kilitleme ve kapalı sınırlar askere almayı kolaylaştırır ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 493

28. Bolu merkezden ben memo. Mrb paylaşım valla dikkat çekici, face de paylaştım 05-02-2021 08:49:24

29. Şırnak merkezden ben gaye. Mrb sayfan vallaha billaha hayran edici, teşekkürler 09-02-2021 15:19:09

30. Gümüşhane merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 16-02-2021 21:43:38

31. Karabük merkezden ben memo. Selam herkese paylaşım inanılmaz çok güzel, saolun 11-03-2021 11:42:09

32. Kütahya dan kimler var. Kilitleme ve kapalı sınırlar askere almayı kolaylaştırır . Merhabalar siteniz vallaha hayran edici, tebrikler , banu – 414

33. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha çok güzel, tebrikler

34. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kilitleme ve kapalı sınırlar askere almayı kolaylaştırır ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa valla dikkatimi çekti, saolun , elif yılmaz – 430

35. Selam paylaşımınız inanki güzel, twitter da paylaştım

36. selamun aleyküm web siteniz gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım

37. Yalova merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki güzel, facebookta paylaştım 09-04-2021 22:21:56

38. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kilitleme ve kapalı sınırlar askere almayı kolaylaştırır ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız valla çok hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 319

39. Bu konu : ” Kilitleme ve kapalı sınırlar askere almayı kolaylaştırır ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha hayran edici, şukuladım , memo – 124

40. Osmaniye dan kimler var. Kilitleme ve kapalı sınırlar askere almayı kolaylaştırır . Selamın aleyküm sayfan inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 358

41. Kastamonu merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım 02-05-2021 13:41:00

42. Bu konu : ” Kilitleme ve kapalı sınırlar askere almayı kolaylaştırır ” çok güzel. Selamın aleyküm siten cidden dikkatimi çekti, tebrikler , ziya – 390

43. Bu konu : ” Kilitleme ve kapalı sınırlar askere almayı kolaylaştırır ” çok güzel. Mrb web siteniz gerçekten güzel, şukuladım , hatice – 74

44. Merhaba herkese paylaşım harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

45. Hatay dan kimler var. Kilitleme ve kapalı sınırlar askere almayı kolaylaştırır . Merhabalar sayfanız valla çok hoşuma gitti, saolun , ali – 164

46. Bu konu : ” Kilitleme ve kapalı sınırlar askere almayı kolaylaştırır ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 179

47. Çankırı dan kimler var. Kilitleme ve kapalı sınırlar askere almayı kolaylaştırır . Selam herkese paylaşımınız gerçekten hayran edici, saolun , doruk – 74

48. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım

49. Gürbüz Reply

Antalya dan kimler var. Kilitleme ve kapalı sınırlar askere almayı kolaylaştırır . merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 359

50. Bu konu : ” Kilitleme ve kapalı sınırlar askere almayı kolaylaştırır ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inan ki hayran edici, saolun , emin – 44

51. Gürbüz Reply

Merhabalar siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

52. Edirne dan kimler var. Kilitleme ve kapalı sınırlar askere almayı kolaylaştırır . Selam herkese siten vallaha iyi, teşekkürler , memo – 340

53. Bu konu : ” Kilitleme ve kapalı sınırlar askere almayı kolaylaştırır ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten ciddiyim mükemmel, tebrikler , ali – 476

54. Hatay merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşımınız valla dikkat çekici, face de paylaştım 02-07-2021 02:59:10

55. Merhaba web sitesi valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

56. Isparta merkezden ben hatice. Selamlar siten inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 06-07-2021 08:29:10

57. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siten yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım

58. Tekirdağ dan kimler var. Kilitleme ve kapalı sınırlar askere almayı kolaylaştırır . merhaba arkadaşlar sayfa valla hayran edici, teraziye tıkladım , Hasan – 244

59. Yalova dan kimler var. Kilitleme ve kapalı sınırlar askere almayı kolaylaştırır . Slm paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , ahmet – 117

60. Bu konu : ” Kilitleme ve kapalı sınırlar askere almayı kolaylaştırır ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 56

61. Bu konu : ” Kilitleme ve kapalı sınırlar askere almayı kolaylaştırır ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz valla iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 72

62. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese siteniz yeminle hayran edici, teşekkürler

63. Bu konu : ” Kilitleme ve kapalı sınırlar askere almayı kolaylaştırır ” çok güzel. Selamın aleyküm siten harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , emin – 99

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link