Kategoriler
Genel

Kilitlenme Gereksinimlerini Rahatlatmalarının Tek Nedeni, Yaz Aylarında Uygulanamaz Olmalarıdır.

Bir zamanlar iktidarda kalmanın anahtarı olarak “asla itaat edilmeyecek bir emir vermeyin” yazan bir kitap okudum.

Koronavirüs ile ilgili tüm bu şeyler devam ederken, merak etmem uzun sürmedi … “bunu yaz aylarında nasıl uygulayacaklar”. Hava davetkar olmadığında insanları şişelemek bir şeydir. Ama hava ısındığında, o zaman sıcak ve insanların evlerinde sıkışık kalacağını düşünüyorsun. Havalar ısındıkça insanların bucklamaya başlayacağını zaten tahmin etmiştim. Sadece iki seçeneği vardı. Bu saçmalığı desteklemeye çalışın ve ülke çapında isyanlar ve itaatsizlikle uğraşın ya da yumuşak görünün ve aylardır bizi besledikleri felaketin tehlikesiyle çelişen DÜŞÜNCE toplantılarına izin verin.

Ve tahmin et ne oldu. Kısıtlamaları azalttılar çünkü yapmak zorundaydılar. Neden? Çünkü insanlar ne olursa olsun bu kuralı ihlal edeceklerdi. Ve yaptıkları zaman … ve hiçbir şey olmadı – sorumsuz sosyalleşme nedeniyle kitlesel ölüm yok – o zaman ne söyleyecekler?

Bu yüzden “pandemik 1” terimiyle ortaya çıktılar. Çünkü yalan söyleyemeyeceklerini biliyorlar. Sizi bu aşılarda ne olursa olsun size yapışana ve sosyal izleme teknolojilerini zorunlu kılana kadar bunu her yıl devam ettirecekler.

Ancak insanlar bunu satın aldı ve şüphesiz internette alevleri körükleyerek ve farklı fikirlere saldırarak bin hükümet ve kurumsal bot var. Anti-vaxxers ne zaman eleştirdiğiniz bir şey haline geldi? Seni ilk buluşmada kapatan şeylerle ilgili bir reddit makalesi okuyordum ve bir dizi cevap “anti-vaxx öneren herkes” dedi. Lütfen, insanlar gibi, bu orijinal bir düşünce değil. Bu programlama.

“Kilitlenme Gereksinimlerini Rahatlatmalarının Tek Nedeni, Yaz Aylarında Uygulanamaz Olmalarıdır.” için 20 yanıt

Batman merkezden ben Aylin. Merhaba web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım 23-05-2020 17:52:37

Muğla merkezden ben gaye. Selam sayfanız vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 29-05-2020 08:35:16

Batman merkezden ben mehmet. Selam web siten vallaha mükemmel, twitter da paylaştım 07-06-2020 05:55:53

Nevşehir merkezden ben gaye. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle çok iyi, şukuladım 07-06-2020 10:33:10

Bitlis merkezden ben Emine. Mrb web siteniz cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 21-06-2020 00:54:41

Karaman merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşım harbiden hoşuma gitti, tebrikler 28-06-2020 19:27:15

Amasya merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, tebrikler 01-07-2020 13:25:37

Burdur merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siten gerçekten dikkatimi çekti, saolun 06-07-2020 21:43:57

Aydın merkezden ben Gürbüz. Merhaba siten ciddiyim güzel, facebookta paylaştım 08-07-2020 10:46:37

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir