Kategoriler
Genel

Kilitlenme Hakkındaki Gerçekler

Karantinayı destekliyorsanız karantinaya alın. Eğer evinizden ayrılırsanız hastalanıp öleceğinizden korkuyorsanız, o zaman evinizden çıkmayın. Bir başkası ailesine sağlayabilmek için% 0,01 şansını almak ve milyonlarca açlıktan ve intihardan ölmekle sonuçlanacak ekonomik çöküşü durdurmak istiyorsa riski almasına izin verin. WHO’ya göre pozitif test edenlerin% 80’i asemptomatiktir. Düşük test oranları göz önüne alındığında, virüsü olan ve test edilmemiş asemptomatik olan kaç kişinin olduğunu hayal edin. Savunmasız olanları karantinaya alın. Besin zinciri çöküyor. Alkol tüketimi% 1100 arttı. İnsanlar kendilerini çabucak ve yavaşça öldürüyorlar. Tütün yüzünden Amerika’da yılda 480.000 kişi hayatını kaybedelim. 40.000 kişi araba kazalarında ölüyor hadi arabaları yasaklayalım. Üstesinden gelin propaganda başarısız oluyor, ülke çapında polis ayağa kalkıyor ve anayasaya aykırı “düzeni” desteklemeyi reddediyor. Politikacılar konaklarını terk etsin ve bu düzeni uygulamaya çalışsınlar. Kimse sizi karantinaya almaya zorlamıyor, bu yüzden evinizde güvende kalın. Burada bencil olan tek taraf, korkularını başkalarına iten insanlar. Bütün bunlar siyasi savaş taktiklerini değiştirdi ve kozun yeniden seçilmesiyle sonuçlanacak.

Gönderen … Wiletj1
[comments]

“Kilitlenme Hakkındaki Gerçekler” için 7 yanıt

Şırnak merkezden ben ziya. Merhabalar web siten harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım 19-05-2020 12:52:25

Mersin merkezden ben ali. Mrb paylaşımın gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım 19-05-2020 20:29:00

Yozgat merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım 21-05-2020 20:03:48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir