İşte ölüm oranlarının en yüksek olduğu yerler

Peru. Sert kilitlenme.

Belçika. Sert kilitlenme.

İspanya. Sert kilitlenme.

Bolivya. Sert kilitlenme.

Ekvador. Sert kilitlenme.

İngiltere. Gevşek kilitlenme.

Şili. Sert kilitlenme.

Brezilya. Son derece gevşek kilitlenme.

İtalya. Sert kilitlenme.

AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ. Sert ve son derece gevşek kilitlemelerin karışımı.

İsveç. Kilitlenme yok.

Meksika. Sert ve son derece gevşek kilitlemelerin karışımı.

Vay be. Neredeyse kilitlenme ile milyon başına ölüm arasında doğrudan bir ilişki yokmuş gibi?

https://www.statista.com/statistics/1104709/coronavirus-deaths-worldwide-per-million-inhabitants/

Author

77 Comments

1. Nevşehir merkezden ben ziya. Selam siten cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 25-09-2020 02:53:52

2. elif yılmaz Reply

Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siten inanki hayran edici, sağolun 25-09-2020 07:15:15

3. Diyarbakır merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfan harbiden iyi, twitter da paylaştım 25-09-2020 07:32:19

4. Iğdır merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım 25-09-2020 10:33:13

5. Gürbüz Reply

selamun aleyküm sayfanız cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

6. Siirt merkezden ben Emine. Selam herkese sayfa süper ötesi hayran bıraktı, saolun 02-10-2020 11:18:33

7. Slm sayfan inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

8. Selamlar paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım

9. Merhaba sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? ” çok güzel. Mrb sayfan inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 370

11. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler

12. Gürbüz Reply

Hakkari dan kimler var. Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? . Selam sayfan yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , Gürbüz – 29

13. Bu konu : ” Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 496

14. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım

15. Bu konu : ” Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım , gaye – 455

16. Merhabalar paylaşım süper ötesi güzel, teraziye tıkladım

17. Aksaray dan kimler var. Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? . Merhaba herkese sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , – 454

18. Bu konu : ” Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? ” çok güzel. Merhaba sayfa yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 323

19. Bu konu : ” Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? ” çok güzel. Merhaba sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 342

20. elif yılmaz Reply

Bitlis dan kimler var. Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? . Slm sayfa gerçekten mükemmel, şukuladım , elif yılmaz – 231

21. Slm web sitesi gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım

22. Merhaba web sitesi gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım

23. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki çok güzel, şukuladım , elif yılmaz – 464

24. Çanakkale merkezden ben Aylin. Mrb siteniz cidden güzel, teraziye tıkladım 22-12-2020 18:58:44

25. Kars merkezden ben hatice. Mrb web sitesi valla hayran edici, şukuladım 23-12-2020 23:12:40

26. Bu konu : ” Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Aylin – 32

27. Merhaba herkese sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun

28. Çanakkale merkezden ben . Selamlar siteniz vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 30-12-2020 16:29:51

29. Denizli dan kimler var. Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? . Merhaba herkese siten vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 332

30. Bitlis dan kimler var. Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? . Selamın aleyküm web siteniz valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 402

31. Erzincan merkezden ben Hasan. Merhaba web siten vallaha billaha çok iyi, şukuladım 05-01-2021 23:40:32

32. Tekirdağ merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden dikkat çekici, tebrikler 11-01-2021 20:33:13

33. Gürbüz Reply

Adana merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siteniz inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 12-01-2021 00:57:18

34. Bu konu : ” Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? ” çok güzel. Selamlar web siteniz yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 19

35. Selam paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

36. Bu konu : ” Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanki iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 340

37. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? ” çok güzel. Merhabalar sayfa harbiden mükemmel, saolun , Gürbüz – 466

38. Kütahya dan kimler var. Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? . Selam siteniz harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 305

39. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

40. Bu konu : ” Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 182

41. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? ” çok güzel. Mrb sayfa harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 275

42. Bu konu : ” Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 335

43. Bu konu : ” Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 239

44. Malatya merkezden ben Hasan. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 12-02-2021 12:15:30

45. Bu konu : ” Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ahmet – 172

46. Merhaba herkese bu web sitesi inanki hayran bıraktı, saolun

47. Artvin dan kimler var. Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? . selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 471

48. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? ” çok güzel. Selam herkese siteniz inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , Gürbüz – 84

49. Sinop merkezden ben Hasan. Merhabalar siten gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 11-03-2021 01:23:32

50. Bu konu : ” Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? ” çok güzel. Selamlar siteniz inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , Aylin – 413

51. Bu konu : ” Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten yeminle ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 484

52. Bu konu : ” Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 90

53. Bartın merkezden ben mehmet. Selamlar sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 06-04-2021 09:42:45

54. Bu konu : ” Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 342

55. Bu konu : ” Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten iyi, şukuladım , memo – 115

56. Bolu merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfa harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 20-04-2021 23:13:11

57. Gürbüz Reply

selamun aleyküm sayfanız yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım

58. Selamın aleyküm bu web sitesi valla hayran edici, teşekkürler

59. Samsun merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım 04-05-2021 10:12:39

60. Erzurum merkezden ben Hasan. Selam herkese siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun 05-05-2021 03:50:49

61. Balıkesir merkezden ben doruk. selamun aleyküm siten ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 05-05-2021 16:43:58

62. Siirt merkezden ben hatice. Slm paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2021 03:12:34

63. Artvin merkezden ben . Selamın aleyküm sayfan vallaha hayran edici, teraziye tıkladım 08-05-2021 07:43:17

64. selam arkadaşlar sayfa vallaha dikkatimi çekti, tebrikler

65. Antalya merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 27-05-2021 03:47:15

66. Hakkari merkezden ben ziya. Selam herkese web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 02-06-2021 16:03:42

67. Bu konu : ” Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha iyi, saolun , gaye – 439

68. Bursa dan kimler var. Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? . Merhabalar sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , Emine – 246

69. Burdur merkezden ben emin. Mrb sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 18-06-2021 03:59:04

70. elif yılmaz Reply

Artvin merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 22-06-2021 16:56:25

71. Sivas dan kimler var. Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? . Selamlar sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 40

72. Bu konu : ” Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? ” çok güzel. Merhaba web siten yeminle mükemmel, şukuladım , – 444

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link