Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi?

İşte ölüm oranlarının en yüksek olduğu yerler

Peru. Sert kilitlenme.

Belçika. Sert kilitlenme.

İspanya. Sert kilitlenme.

Bolivya. Sert kilitlenme.

Ekvador. Sert kilitlenme.

İngiltere. Gevşek kilitlenme.

Şili. Sert kilitlenme.

Brezilya. Son derece gevşek kilitlenme.

İtalya. Sert kilitlenme.

AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ. Sert ve son derece gevşek kilitlemelerin karışımı.

İsveç. Kilitlenme yok.

Meksika. Sert ve son derece gevşek kilitlemelerin karışımı.

Vay be. Neredeyse kilitlenme ile milyon başına ölüm arasında doğrudan bir ilişki yokmuş gibi?

https://www.statista.com/statistics/1104709/coronavirus-deaths-worldwide-per-million-inhabitants/

“Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi?” üzerine 48 yorum

1. Nevşehir merkezden ben ziya. Selam siten cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 25-09-2020 02:53:52

2. Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siten inanki hayran edici, sağolun 25-09-2020 07:15:15

3. Diyarbakır merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfan harbiden iyi, twitter da paylaştım 25-09-2020 07:32:19

4. Iğdır merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım 25-09-2020 10:33:13

5. Siirt merkezden ben Emine. Selam herkese sayfa süper ötesi hayran bıraktı, saolun 02-10-2020 11:18:33

6. Bu konu : ” Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? ” çok güzel. Mrb sayfan inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 370

7. Hakkari dan kimler var. Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? . Selam sayfan yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , Gürbüz – 29

8. Bu konu : ” Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 496

9. Bu konu : ” Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım , gaye – 455

10. Aksaray dan kimler var. Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? . Merhaba herkese sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , – 454

11. Bu konu : ” Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? ” çok güzel. Merhaba sayfa yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 323

12. Bu konu : ” Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? ” çok güzel. Merhaba sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 342

13. Bitlis dan kimler var. Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? . Slm sayfa gerçekten mükemmel, şukuladım , elif yılmaz – 231

14. Bu konu : ” Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki çok güzel, şukuladım , elif yılmaz – 464

15. Bu konu : ” Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Aylin – 32

16. Çanakkale merkezden ben . Selamlar siteniz vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 30-12-2020 16:29:51

17. Denizli dan kimler var. Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? . Merhaba herkese siten vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 332

18. Bitlis dan kimler var. Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? . Selamın aleyküm web siteniz valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 402

19. Erzincan merkezden ben Hasan. Merhaba web siten vallaha billaha çok iyi, şukuladım 05-01-2021 23:40:32

20. Tekirdağ merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden dikkat çekici, tebrikler 11-01-2021 20:33:13

21. Adana merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siteniz inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 12-01-2021 00:57:18

22. Bu konu : ” Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? ” çok güzel. Selamlar web siteniz yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 19

23. Bu konu : ” Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanki iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 340

24. Bu konu : ” Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? ” çok güzel. Merhabalar sayfa harbiden mükemmel, saolun , Gürbüz – 466

25. Kütahya dan kimler var. Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? . Selam siteniz harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 305

26. Bu konu : ” Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 182

27. Bu konu : ” Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? ” çok güzel. Mrb sayfa harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 275

28. Bu konu : ” Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 335

29. Bu konu : ” Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 239

30. Malatya merkezden ben Hasan. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 12-02-2021 12:15:30

31. Bu konu : ” Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ahmet – 172

32. Artvin dan kimler var. Kilitlenmeler Covid sonuçlarıyla ilişkili mi? . selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 471

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link