Kilitlenmeler MİLYONLARCA İnsanı Öldürüyor! Bu MAINSTREAM bilgisini Lockdows’un hayat kurtarmakla ilgili olduğuna inanan herkese gösterin. Değil. Bu uğursuz bir yalan

Kilitlemelerin hayat kurtardığı argümanı çılgınca. Ve buna karşı çıkan insanlar, ekonomiyi / parayı söyledikleri insan hayatından daha çok önemseyen kötü adamlardır. Onlara ekonomiyi öldürmenin yaşam süresi ve sağlık açıklığı ile sıkı bir şekilde ilişkili olan “görünmez” yan etkilerinin ana akım makalelerini gösterin.

BM, ekonomik krizin 2020’de yüz binlerce çocuğu öldürebileceği konusunda uyardı

UNICEF 1,2 milyon çocuk ölümü konusunda uyardı

CDC, 42.427’si kardiyovasküler rahatsızlıklar, 10.686’sı diyabet ve 3646’sı kanser dahil olmak üzere bu yıl 93.814 COVID olmayan “aşırı ölüm” tahmin ediyor ve bunların birçoğu COVID paniğinin ortasında “gereksiz” bakımın iptal edilmesinden kaynaklanıyor . Orijinal makaleyi TomWoods.com’da okuyun. http://tomwoods.com/death-by-lockdown/

New York Times, 1,4 milyon aşırı tüberküloz ölümü, yarım milyon aşırı HIV ölümü ve 385.000 sıtma ölümü olacağını bildirdi.

Kilitlenme Sırasında COVID-19 Doğrulanmamış Yaşlı Yetişkinlerde Aşırı Ölüm İçin Risk Faktörleri: Geriye Dönük Bir Kohort Çalışması

Araştırmaya göre, koronavirüs salgını intihar, uyuşturucu ve alkol bağımlılığından 75.000 “umutsuzluğun ölümüne” yol açabilir

Bu bilgileri toplamak için kredi VE DAHA FAZLASI: https://tomwoods.com

“Kilitlenmeler MİLYONLARCA İnsanı Öldürüyor! Bu MAINSTREAM bilgisini Lockdows’un hayat kurtarmakla ilgili olduğuna inanan herkese gösterin. Değil. Bu uğursuz bir yalan” üzerine 28 yorum

1. Bu konu : ” Kilitlenmeler MİLYONLARCA İnsanı Öldürüyor! Bu MAINSTREAM bilgisini Lockdows’un hayat kurtarmakla ilgili olduğuna inanan herkese gösterin. Değil. Bu uğursuz bir yalan ” çok güzel. Selamlar sayfan cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 467

2. Bu konu : ” Kilitlenmeler MİLYONLARCA İnsanı Öldürüyor! Bu MAINSTREAM bilgisini Lockdows’un hayat kurtarmakla ilgili olduğuna inanan herkese gösterin. Değil. Bu uğursuz bir yalan ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Emine – 110

3. Bu konu : ” Kilitlenmeler MİLYONLARCA İnsanı Öldürüyor! Bu MAINSTREAM bilgisini Lockdows’un hayat kurtarmakla ilgili olduğuna inanan herkese gösterin. Değil. Bu uğursuz bir yalan ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler , hatice – 317

4. Hakkari dan kimler var. Kilitlenmeler MİLYONLARCA İnsanı Öldürüyor! Bu MAINSTREAM bilgisini Lockdows’un hayat kurtarmakla ilgili olduğuna inanan herkese gösterin. Değil. Bu uğursuz bir yalan . Merhabalar sayfan inanki güzel, face de paylaştım , ziya – 83

5. Bu konu : ” Kilitlenmeler MİLYONLARCA İnsanı Öldürüyor! Bu MAINSTREAM bilgisini Lockdows’un hayat kurtarmakla ilgili olduğuna inanan herkese gösterin. Değil. Bu uğursuz bir yalan ” çok güzel. Selam herkese sayfanız gerçekten iyi, facebookta paylaştım , – 127

6. Iğdır merkezden ben memo. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 22-12-2020 05:24:32

7. Karaman dan kimler var. Kilitlenmeler MİLYONLARCA İnsanı Öldürüyor! Bu MAINSTREAM bilgisini Lockdows’un hayat kurtarmakla ilgili olduğuna inanan herkese gösterin. Değil. Bu uğursuz bir yalan . Merhaba herkese sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 63

8. Diyarbakır merkezden ben . selamun aleyküm siten gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 28-12-2020 23:33:00

9. Antalya merkezden ben emin. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 12-01-2021 00:19:22

10. Bu konu : ” Kilitlenmeler MİLYONLARCA İnsanı Öldürüyor! Bu MAINSTREAM bilgisini Lockdows’un hayat kurtarmakla ilgili olduğuna inanan herkese gösterin. Değil. Bu uğursuz bir yalan ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 182

11. Bu konu : ” Kilitlenmeler MİLYONLARCA İnsanı Öldürüyor! Bu MAINSTREAM bilgisini Lockdows’un hayat kurtarmakla ilgili olduğuna inanan herkese gösterin. Değil. Bu uğursuz bir yalan ” çok güzel. Mrb web siten inan ki çok güzel, teşekkürler , emin – 135

12. Yalova merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 23-01-2021 13:55:40

13. Tokat dan kimler var. Kilitlenmeler MİLYONLARCA İnsanı Öldürüyor! Bu MAINSTREAM bilgisini Lockdows’un hayat kurtarmakla ilgili olduğuna inanan herkese gösterin. Değil. Bu uğursuz bir yalan . Selamın aleyküm paylaşım inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 25

14. Tokat dan kimler var. Kilitlenmeler MİLYONLARCA İnsanı Öldürüyor! Bu MAINSTREAM bilgisini Lockdows’un hayat kurtarmakla ilgili olduğuna inanan herkese gösterin. Değil. Bu uğursuz bir yalan . Slm web sitesi süper ötesi çok güzel, saolun , Emine – 338

15. Zonguldak dan kimler var. Kilitlenmeler MİLYONLARCA İnsanı Öldürüyor! Bu MAINSTREAM bilgisini Lockdows’un hayat kurtarmakla ilgili olduğuna inanan herkese gösterin. Değil. Bu uğursuz bir yalan . merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 471

16. Bu konu : ” Kilitlenmeler MİLYONLARCA İnsanı Öldürüyor! Bu MAINSTREAM bilgisini Lockdows’un hayat kurtarmakla ilgili olduğuna inanan herkese gösterin. Değil. Bu uğursuz bir yalan ” çok güzel. Mrb siten vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 475

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link