Kilitlenmenin gerçek nedeni

Sadece birkaç yaşlı insan ölürken ve yaşlılar / risk altındaki insanlar tek başlarına kilitlenebilirken, kilitlenmenin farklı bir nedeni var.

Hem hükümeti etkileyecek hem de kilitlenme baskısından kurtulacak paraya sahip olan büyük işletmeler, rekabeti ortadan kaldırarak onları değiştirmelerine veya rekabetlerini ucuza satın almalarına izin veriyor.

PS kötü ingilizcem için özür dilerim

“Kilitlenmenin gerçek nedeni” üzerine 15 yorum

1. Muş merkezden ben Gürbüz. Slm sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 02-10-2020 20:16:49

2. Kütahya merkezden ben Aylin. Merhaba bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 02-10-2020 23:13:12

3. Niğde merkezden ben ali. Slm sayfa gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 19-10-2020 14:41:17

4. Bu konu : ” Kilitlenmenin gerçek nedeni ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım , – 168

5. Bu konu : ” Kilitlenmenin gerçek nedeni ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz yeminle iyi, tebrikler , mehmet – 7

6. Van dan kimler var. Kilitlenmenin gerçek nedeni . Selam herkese sayfan yeminle dikkat çekici, saolun , memo – 310

Yorum yapın