https://youtu.be/vka0esoLe8c

Kolayca yapabilirim, her zaman yaparım, arkadaşlarımın evlerinde, lokantalarda, yemekli davetlerde vs. Herkes yapabilir, on yıllardır Monroe Enstitüsü’nde bu dersleri veriyorlar. Bu dersleri yapan hemen hemen herkes yapabilir. Öyleyse git bir kaşık al. Hadi bunu bu denizaltı için güzel bir beyaz hap anı yapalım. Bu konuda iyiyseniz lütfen bir video yayınlayın.

İşte basit bir eğitim videosu:

https://youtu.be/U-e_45BIbsg

O yüzden moron olmaya ve “bu sahte” yazmakla uğraşmayın, sadece gönderin, denedim ve başarısız oldum ya da denedim ve işe yaradı. Cidden, yapıp yapmadığınızı dürüstçe cevaplayamıyorsanız, gerçekten deneyen herkesin zamanını boşa harcamayın.

66 Comments

1. Bu konu : ” Kim burada canlı deney yapmak ister? Git bir kaşık al ve 5-10 dakikalık bu videoyu izle ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız harbiden iyi, saolun , doruk – 282

2. Bu konu : ” Kim burada canlı deney yapmak ister? Git bir kaşık al ve 5-10 dakikalık bu videoyu izle ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz iyi, saolun , ahmet – 35

3. Malatya dan kimler var. Kim burada canlı deney yapmak ister? Git bir kaşık al ve 5-10 dakikalık bu videoyu izle . Merhabalar sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , hatice – 364

4. Bu konu : ” Kim burada canlı deney yapmak ister? Git bir kaşık al ve 5-10 dakikalık bu videoyu izle ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi harbiden hoşuma gitti, tebrikler , ali – 295

5. Tokat merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfan harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 11-07-2021 10:41:14

6. elif yılmaz Reply

Rize dan kimler var. Kim burada canlı deney yapmak ister? Git bir kaşık al ve 5-10 dakikalık bu videoyu izle . selamun aleyküm siten cidden iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 195

7. Batman merkezden ben ali. Selam sayfanız süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım 11-07-2021 10:42:38

8. Giresun merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web sitesi valla hayran bıraktı, saolun 11-07-2021 10:43:43

9. Kars merkezden ben Emine. Mrb paylaşım inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 11-07-2021 10:44:30

10. Bu konu : ” Kim burada canlı deney yapmak ister? Git bir kaşık al ve 5-10 dakikalık bu videoyu izle ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inan ki dikkat çekici, sağolun , gaye – 193

11. Şırnak merkezden ben ali. Merhaba sayfa vallaha hoşuma gitti, sağolun 11-07-2021 10:45:39

12. Şırnak merkezden ben doruk. Selamlar siten inanki hoşuma gitti, sağolun 11-07-2021 10:45:40

13. Bayburt dan kimler var. Kim burada canlı deney yapmak ister? Git bir kaşık al ve 5-10 dakikalık bu videoyu izle . Merhaba paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 133

14. Bu konu : ” Kim burada canlı deney yapmak ister? Git bir kaşık al ve 5-10 dakikalık bu videoyu izle ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 243

15. Artvin dan kimler var. Kim burada canlı deney yapmak ister? Git bir kaşık al ve 5-10 dakikalık bu videoyu izle . Selam web sitesi gerçekten hayran bıraktı, saolun , memo – 90

16. Adıyaman dan kimler var. Kim burada canlı deney yapmak ister? Git bir kaşık al ve 5-10 dakikalık bu videoyu izle . Merhaba paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , ziya – 305

17. Düzce merkezden ben ali. Merhaba siten harbiden iyi, sağolun 11-07-2021 10:48:37

18. Kastamonu dan kimler var. Kim burada canlı deney yapmak ister? Git bir kaşık al ve 5-10 dakikalık bu videoyu izle . Merhaba herkese sayfa inanki çok hoşuma gitti, saolun , ali – 43

19. selamun aleyküm paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, sağolun

20. Aksaray merkezden ben hatice. Selamlar web siteniz harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 11-07-2021 11:24:12

21. Bu konu : ” Kim burada canlı deney yapmak ister? Git bir kaşık al ve 5-10 dakikalık bu videoyu izle ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , ziya – 281

22. Slm siten inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım

23. Bu konu : ” Kim burada canlı deney yapmak ister? Git bir kaşık al ve 5-10 dakikalık bu videoyu izle ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 147

24. Merhaba paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler

25. Bu konu : ” Kim burada canlı deney yapmak ister? Git bir kaşık al ve 5-10 dakikalık bu videoyu izle ” çok güzel. Selamlar siteniz cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 118

26. Merhabalar bu web sitesi gerçekten mükemmel, face de paylaştım

27. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz dikkat çekici, şukuladım

28. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz mükemmel, sağolun

29. Çanakkale dan kimler var. Kim burada canlı deney yapmak ister? Git bir kaşık al ve 5-10 dakikalık bu videoyu izle . Selamlar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, teşekkürler , hatice – 435

30. Mardin dan kimler var. Kim burada canlı deney yapmak ister? Git bir kaşık al ve 5-10 dakikalık bu videoyu izle . Merhabalar bu web sitesi valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 165

31. Gürbüz Reply

Karaman merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siten gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-07-2021 11:51:46

32. Sakarya dan kimler var. Kim burada canlı deney yapmak ister? Git bir kaşık al ve 5-10 dakikalık bu videoyu izle . Selam bu web sitesi vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , emin – 121

33. Bu konu : ” Kim burada canlı deney yapmak ister? Git bir kaşık al ve 5-10 dakikalık bu videoyu izle ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız valla güzel, şukuladım , memo – 225

34. Ankara dan kimler var. Kim burada canlı deney yapmak ister? Git bir kaşık al ve 5-10 dakikalık bu videoyu izle . selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 147

35. Gürbüz Reply

Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siteniz inanılmaz çok güzel, teşekkürler 11-07-2021 12:30:59

36. Merhaba paylaşım gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım

37. Merhaba herkese bu web sitesi inanki güzel, teraziye tıkladım

38. Bu konu : ” Kim burada canlı deney yapmak ister? Git bir kaşık al ve 5-10 dakikalık bu videoyu izle ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 490

39. Erzincan merkezden ben emin. Merhaba siteniz harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 13-07-2021 00:15:20

40. Karaman dan kimler var. Kim burada canlı deney yapmak ister? Git bir kaşık al ve 5-10 dakikalık bu videoyu izle . Slm siteniz inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , banu – 57

41. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler

42. Trabzon dan kimler var. Kim burada canlı deney yapmak ister? Git bir kaşık al ve 5-10 dakikalık bu videoyu izle . Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım , banu – 86

43. Selam bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

44. Bilecik merkezden ben memo. Selam sayfan inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler 17-07-2021 01:41:30

45. Kütahya merkezden ben Hasan. Selamlar sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun 18-07-2021 06:56:21

46. Bu konu : ” Kim burada canlı deney yapmak ister? Git bir kaşık al ve 5-10 dakikalık bu videoyu izle ” çok güzel. Slm web sitesi cidden mükemmel, tebrikler , emin – 63

47. Mrb siten inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım

48. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim mükemmel, face de paylaştım

49. Mrb sayfan valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

50. İstanbul merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok iyi, sağolun 29-07-2021 15:05:46

51. Bu konu : ” Kim burada canlı deney yapmak ister? Git bir kaşık al ve 5-10 dakikalık bu videoyu izle ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim mükemmel, sağolun , ali – 203

52. Bingöl merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler 03-08-2021 22:14:44

53. Hakkari dan kimler var. Kim burada canlı deney yapmak ister? Git bir kaşık al ve 5-10 dakikalık bu videoyu izle . Merhaba herkese paylaşım valla mükemmel, facebookta paylaştım , gaye – 281

54. Bu konu : ” Kim burada canlı deney yapmak ister? Git bir kaşık al ve 5-10 dakikalık bu videoyu izle ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 103

55. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kim burada canlı deney yapmak ister? Git bir kaşık al ve 5-10 dakikalık bu videoyu izle ” çok güzel. Selam herkese paylaşım yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 434

56. Bu konu : ” Kim burada canlı deney yapmak ister? Git bir kaşık al ve 5-10 dakikalık bu videoyu izle ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, saolun , memo – 482

57. Selamlar web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

58. Afyon dan kimler var. Kim burada canlı deney yapmak ister? Git bir kaşık al ve 5-10 dakikalık bu videoyu izle . selamun aleyküm siteniz cidden iyi, twitter da paylaştım , gaye – 37

59. Bu konu : ” Kim burada canlı deney yapmak ister? Git bir kaşık al ve 5-10 dakikalık bu videoyu izle ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi gerçekten mükemmel, sağolun , banu – 243

60. İstanbul dan kimler var. Kim burada canlı deney yapmak ister? Git bir kaşık al ve 5-10 dakikalık bu videoyu izle . Slm sayfanız valla güzel, tebrikler , ziya – 379

61. Tokat dan kimler var. Kim burada canlı deney yapmak ister? Git bir kaşık al ve 5-10 dakikalık bu videoyu izle . Selam herkese paylaşım gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , mehmet – 357

62. selam arkadaşlar web sitesi inanki güzel, linkedinde paylaştım

Write A Comment