Kategoriler
Genel

KİM burada, Covid-19’un yüzeylerde yaşadığını ve asemptomatik olarak kolayca yayıldığını nasıl söylediğimizi hatırlıyor musunuz?

Welllllll …. bu tür yanlış olduğunu ortaya çıkıyor …

Demek istediğim, size, evinizdeki her yüzeyi agresif bir şekilde temizlemeniz, zihninizden korkmanız gerektiğini ve işinizi, sağlık sigortanızı ve küresel ekonomiyi tanırken de 2 ay boyunca evinizde kalmanız gerektiğini söyledik, ama biz sadece güvenli tarafta olmaya çalışıyordunuz biliyor musunuz?

Her neyse, çoğunuzun cesur olduğunu biliyoruz ve basitçe bir sonraki eğilime geçeceğiz, asla söylediğimiz hiçbir şeyi sorgulamadık, ama yine de sadece kötülüğümüzü söylemeliyiz gibi hissettik.

Yani, bizim kötü 🙂

“KİM burada, Covid-19’un yüzeylerde yaşadığını ve asemptomatik olarak kolayca yayıldığını nasıl söylediğimizi hatırlıyor musunuz?” için 8 yanıt

Adıyaman merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim mükemmel, teşekkürler 25-06-2020 08:21:54

Bursa merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese bu web sitesi vallaha çok güzel, sağolun 28-06-2020 06:26:27

Hakkari merkezden ben doruk. Selamlar web siteniz inanılmaz iyi, face de paylaştım 08-07-2020 05:40:12

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir