Bazen bir röportaj veya YouTube videosu izliyor olacağım ve o kişinin samimiyetsiz olduğunu hissetmesini sağlayacağım. Geçenlerde JRE’de Neil Degrasse Tyson’ı izledim (beni yargılama) ve yalan söylediği hissine kapıldım. Daha spesifik olmak gerekirse, Nikola Tesla, teorileri ve bilime katkıları hakkında konuştukları gösterinin bir parçasıydı. Burada temelden çok mu uzaktayım?

…Away-Variety-4991 tarafından gönderildi
[comments]

27 Comments

1. Kastamonu merkezden ben mehmet. Slm sayfanız harbiden hayran edici, tebrikler 15-08-2021 18:17:41

2. selam arkadaşlar sayfan vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

3. Bitlis dan kimler var. Kim Dahil? . Selamlar siten ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım , gaye – 413

4. merhaba arkadaşlar siten vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

5. Edirne dan kimler var. Kim Dahil? . Merhaba bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 368

6. Konya merkezden ben . selam arkadaşlar web siten vallaha billaha çok iyi, şukuladım 15-08-2021 20:55:16

7. elif yılmaz Reply

Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım 16-08-2021 00:37:11

8. Niğde merkezden ben Emine. Mrb web sitesi valla çok iyi, sağolun 17-08-2021 18:56:30

9. Zonguldak merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler 18-08-2021 05:00:19

10. Bu konu : ” Kim Dahil? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , doruk – 79

11. Afyon dan kimler var. Kim Dahil? . selam arkadaşlar siten ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , gaye – 231

12. Kastamonu dan kimler var. Kim Dahil? . Selamlar sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , ahmet – 467

13. Uşak merkezden ben Aylin. Merhaba siten harbiden iyi, şukuladım 21-08-2021 23:13:43

14. Bu konu : ” Kim Dahil? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 3

15. selamun aleyküm paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

16. Adıyaman merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten hayran edici, saolun 26-08-2021 20:37:11

17. Bu konu : ” Kim Dahil? ” çok güzel. Mrb siteniz inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , memo – 56

18. Bu konu : ” Kim Dahil? ” çok güzel. Slm sayfanız gerçekten iyi, teşekkürler , ali – 99

19. Bolu dan kimler var. Kim Dahil? . Merhaba herkese web siten süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , banu – 482

20. elif yılmaz Reply

Sivas dan kimler var. Kim Dahil? . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha güzel, tebrikler , elif yılmaz – 113

21. Selamın aleyküm siteniz inanki hayran edici, face de paylaştım

22. Batman dan kimler var. Kim Dahil? . Merhaba paylaşım inanki çok iyi, sağolun , – 40

23. Selam siteniz harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

24. Slm web siten inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

Write A Comment