Kim? John David Podesta Sr. “ve neden internette hiç fotoğrafı yok?

Bu alt yazıda birinin John Podesta’nın aslında bir Rothschild varisi olduğunu öne süren bir meme gönderdiğini gördüm. Podesta (jr.) İle Linkin Park’tan Chester Bennington arasındaki bağlantıyı da kuran bir görüntüdeydi.

Her neyse, beni düşündürdü: John ve Tony Podesta’nın babası kimdi? Peki, Google’da ararsanız, internet size John David Podesta Sr adında bir İtalyan-Amerikan göçmen olduğunu söyleyecektir. Bu ismi google’da aratırsanız, sadece John Podesta’nın (jr.) Resimleri gelir. Annesi Mary Kokoris’in çok eski, çok genç birkaç fotoğrafı var – ama babasının hiçbiri. Neden olmasın? Söyleyemem. Belki kameradan utanıyordu.

Anladığım kadarıyla, John Podesta’nın (jr.) aslında bir Rothschild … ama sonra tekrar, babasının kanıtı nerede?

“Kim? John David Podesta Sr. “ve neden internette hiç fotoğrafı yok?” üzerine 24 yorum

1. Manisa dan kimler var. Kim? John David Podesta Sr. “ve neden internette hiç fotoğrafı yok? . selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , hatice – 312

2. Edirne merkezden ben hatice. Slm paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 24-11-2020 19:03:33

3. Kahramanmaraş merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın inanki çok güzel, teraziye tıkladım 05-12-2020 10:27:12

4. Şırnak merkezden ben hatice. Slm paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun 06-12-2020 14:04:49

5. Mardin dan kimler var. Kim? John David Podesta Sr. “ve neden internette hiç fotoğrafı yok? . Slm paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 425

6. Bu konu : ” Kim? John David Podesta Sr. “ve neden internette hiç fotoğrafı yok? ” çok güzel. Selam paylaşım cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 49

7. Isparta dan kimler var. Kim? John David Podesta Sr. “ve neden internette hiç fotoğrafı yok? . Merhabalar siteniz harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 366

8. Zonguldak merkezden ben hatice. Slm paylaşım vallaha billaha güzel, şukuladım 18-01-2021 21:40:49

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link